Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Her rutubet giderici cihazın kapasitesi birbirinden farklıdır. Mesela fabrikalardaki rutubeti gidermek için daha büyük abatlı ve daha geniş alana etki edecek bir rutubet giderici cihaz kullanılmalıdır.
 • Sızıntının, ıslaklığın veya rutubete sebep olan her ne ise bunun kaynağının tamir veya gerekli onarımlar ile giderildikten sonra rutubet koku önleme cihazının kullanılması sizlere daha sağlıklı sonuçl.
 • Buradaki yoğun çalışmaların iyi bir altyapı ve yoğun mesai gerektirdiğini çalışarak gözlemliyoruz ve biliyoruz. Aynı zamanda doğru tespit ve doğru teknoloji kullanımı yine çok önemli konular olarak..
 • Her ne yapılırsa yapılsın, kendi çabanız ile duvarlardaki ve evin çeşitli yerlerindeki küflerden kurtulamıyorsanız, küf alma firması gibi hizmet veren profesyonellerden de yararlanabilirsiniz..
 • Epoksi kurutma uygulaması sadece yapım aşamasında iken değil, epoksi döşemesi yapıldıktan sonra da mutlaka yapılmalıdır. İlerde büyük sorunlarla karşılaşmamak için bu işlemin yapılması çok doğru olaca.
Parke Nem Kurutma

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 01-04-2023  / Hit : 819 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 5 Puan verildi

Parke Nem Kurutma

Parke nem kurutma işlemi, eğer yapılmadığı takdirde, ileride sizlere daha büyük problemlere yol açabilir.

Rutubet ve nemin parkelerinizde oluşturacağı deformasyon, sizi yeniden parke yaptırmak durumunda bırakacaktır.

Hal böyle olunca da, özenle ve yüklü bir para ile yaptırmış olduğunuz parkeler hasara uğradığı için, size tekrardan mali olarak zarara uğratacaktır.

Bunun olmasını tabi ki istemezseniz çünkü hayat şartları ve ekonomik koşullar zaten oldukça zor olduğu için bu konuda boş yere para harcamak hiç de hoş bir durum yaratmayacaktır.

Bu tarz sorunları yaşamamanız için, firmamızdan alacağınız veya kiralayacağınız parke nem kurutma cihazlarından biriyle sorununuzu çözebilirsiniz.

Parke nemi kurutma işleminin mutlaka yapılması gereklidir. Parkeler evlerimizde mutlaka olması gereken malzemelerdir.

Parkelerimiz sayesinde, evlerimiz veya işyerlerimiz çok daha estetik bir görünüme sahip olur ve temizlik açısından da çok rahat bir şekilde temizlenmesi yönünden çok kullanışlı bir yapıları vardır.

Fakat bu özelliklerinin yanında oldukça hassas malzemeler olup,  insanların rahat edebilecekleri oda sıcaklığının ve bağıl nemin oluşturacağı deformasyonlara yönelik dikkate alınarak üretilmeleri gerekmektedir.

İnsanlar genellikle 18 santigrat derece ile 24 santigrat derece aralığında rahat edebilirler. Yine bu dereceler içinde yüzde elli ile yüzde altmış oranında bağıl nem vardır.

Dolayısıyla, parke üreticilerinin de bu verilere yönelik parke üretimini yapmaları, kullanışlılığı ve kalitesi açısından çok daha doğru bir işlem olacaktır.

Eğer parke yapılacak evin, bağıl nem oranı normal standart derecelerin üzerinde ise, burada parkelerin deformasyona uğramaları kaçınılmaz olmaktadır.

Parke nem alma kurutma işlemini yıllardır titizlikle yapan firmamız, bu konuda sizlere her türlü yardım olanağını sunmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyat garantileriyle, sizlerin sorunlarını en kısa sürede çözebilmekte ve sizlere rahat bir nefes almanıza olanak sağlamaktadır.

Bağıl nemin ve rutubetin yüksek oranda olan yerlere parke işleminin yapılmasını tavsiye etmiyoruz.

Öncelikle yapılması gereken işlemin oradaki nem miktarını yok edecek işlemlerin gerçekleştirilmesidir.

Sonrasında parke döşemesi yapılmalı ve ileride yaşanacak olan parke nemi alma kurutma problemlerinin önüne geçilmesi gerekmektedir.

Parkenizin deformasyona uğradığını kolaylıkla fark edebilirsiniz. Çünkü parkelerinizin neme bağlı olarak kabardığını ve şiştiğini göreceksiniz.

Ayrıca kalınlık farkları çok bariz bir şekilde ortaya çıkacaktır ve hoş bir görüntü sağlamayacaktır.

Zaman geçtikçe rutubet ve nemden dolayı daha fazla bir şekilde nemi sünger gibi çektiğinden dolayı, kalınlık farkları daha fazla ortaya çıkacak ve kullanılmayacak hale gelecektir.

Islak parke nem kurutma konularında yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, ihtiyacınız olan tüm desteği sizlere sunmaktadır.

İleri teknoloji ve yerli üretim cihazlarıyla, uzman ekibiyle bu parke nem kurutma problemlerinizde sizlerin daima yanınızda olup, işini en iyi şekilde yaparak, sizin memnuniyetinizi kazanmaya devam etmektedir.

Maddi açıdan sizleri hiç yormayacak bu işlemleri yaptırmak için lütfen firmamıza ulaşın ve hizmetin en kalitelisine sahip olun.

#parkenemkurutma #parkenemikurutma #ıslakparkenemkurutma

PARKE NEM KURUTMA

( Toplam Oy : 15 ) ( Oyveren : 3 ) ( ortalama : 125 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Parke nem kurutma işlemi, eğer yapılmadığı takdirde, ileride sizlere daha büyük problemlere yol açabilir. sizi yeniden parke yaptırmak durumunda bırakacaktır.
 • Parke Nem Kurutma