Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • Aynı zamanda da üretim alanları için de büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Bu sebepten fabrika ve endüstriyel tip nem kurutma cihazları için nem kurutucu cihazı satışı hizmetimizden faydalana.
 • Yüksek kaliteli nem alma cihazları satışı yapan Ankara nem alma şirketi olarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz devam etmektedir. Hemen herkes küçük çaplı da olsa bir nem sorunu yaşamıştır..
 • Buradaki temel amaç kuru ve sağlıklı bir ortam oluşturmaktır. Geniş ve büyük kapalı mekânlarda bu imkânı yaratmak için çok büyük ve gelişmiş nem alma cihazı teknolojisi ne ihtiyaç duyulmaktadır..
 • Her zaman ve her süreçte yeteneklerini en iyi şekilde sergilemiş olan uzmanların desteği, burada şantiye çalışmalara önayak olmuş ve insanlar için adeta bir kılavuzluk mekanizması ortaya koymuştur..
 • Ankara ısımak ısıtıcı bayisi olan firmamız sizlere Nemtek ve ısımak markasının son üretmiş olduğu ürünleri de sunarken, aynı zamanda sizlerin de talep ve önerileri ile yeni hizmetlerini belirlemekted.
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Ayrıca inşaat süresi içerisinde yağan kar ve yağmurlar da veya su tesisatında yaşanabilecek sorunlar da su ve sel baskınlarına neden olabildiği için betona su sızması ve nem işlemesi ihtimali çok yüks.
 • Böylelikle ardışık olarak tekrarlanan bu döngü neticesinde ortamdaki havada mevcut olan su buharı başka bir ifade ile rutubet cihazın haznesinde depolanarak dışarı atılmış ve uzaklaştırılmış olur..
 • Nem Alma Cihazı seçiminin doğru yapılması kurutulacak olan alanın çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlıklı bir kurutma işleminin gerçekleştirilmesi için de önemlidir.
 • Nem kurutma cihazı tüm alanı görebilecek ve etkisi altına alabilecek bir noktaya yerleştirilirse eğer hem daha hızlı hem de eşit miktarda kurutma yapılacak olup zamandan tasarruf etmek mümkün olabilir.
 • Cihaz seçiminin doğru yapılması kurutulacak olan alanın çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlıklı bir kurutma işleminin gerçekleştirilmesi için de önemlidir..
Ozonla Kötü Koku Giderme

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 04-04-2018  / Hit : 3776 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,1 Puan verildi

Ozonla Kötü Koku Giderme

Ozonla Kötü Koku Giderme

Gıdalar üzerindeki veya havadaki koku sorunlarını kötü koku giderme işlemi ile gidermeniz mümkündür.

Bunun için de profesyonel yöntemlerden yani son teknoloji ozon cihazlarında yararlanabilirsiniz. Ozonun hava temizlemede bu kadar çok tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden birisi de havanın kalitesini yükseltmesidir.

Evinizde bulunan ve koku meydana getirebilen her eşya veya her ürün için ozon uygulaması yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Özellikle akvaryumu olan müşterilerimizin bu kokuyu nasıl giderebileceği konusunda sıkça sorular ile karşılaşmaktayız.

Aslında evinizde yaptığınız yemek bile kalıcı kokuların meydana gelemsinde büyük destek olmaktadır. Bunun için de ozon cihazlarını piyasada bulabilirsiniz.

Peki, ozon cihazlarını nasıl kullanacaksınız? Ozon cihazları denildiğinde akla ilk olarak hava temizleme cihazı gelmektedir.

Oysa ozon kullanımı havayı temizlemekle kalmaz aynı zamanda da havadaki kokuyu yok eder ve mikropları da yok eder. Ozon kullanımı için siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirmek amaçlı yani ozon kullanımının doğru kullanılması için gerekli birkaç bilgi vermek istiyoruz.

Ozon uygulamasının verimli olabilmesi için uygun oranlarda kullanılması gerektiğini belirtmek isteriz. Sadece evlerde değil aynı zamanda endüstriyel alanlarda da ozon kullanımı yapılmaktadır.

Özellikle üretim alanlarında üretilen ürünlerin kullanım sürelerinin uzun olması ve sağlıklı muhafaza edilmesi için ozon uygulamalarının yapılması gerekmektedir.

Kimyasal koku giderme işlemleri için kullanılacak olan ozon cihazları ile evlerinizde koku gidermek için kullanılacak olan cihazlar aynı değildir.

Hem kapasite olarak hem de ozon oranı olarak birbirinden farklılık gösteren ozon cihazlarının her çeşidi için firmamız ile iletişime geçerek cihaz sahibi olabilirsiniz.

Endüstriyel alanlarda koku giderme işlemi yapılırken aynı zamanda mikropların da yok edilmesi sağlandığı için hangi ürün üzerinde kullanılırsa kullanılsın sağlıklı sonuçlar alınabilir.

Bu noktada sizlere belirtmek istediğimiz bir diğer nokta da özellikle kuru gıda veya dondurulmuş gıdalar üzerinde ozon uygulaması yapılacak ise ozon hakkında alanında uzman olan kişi ya da kişilerden yardım alınmasında fayda olacaktır.

Bunun en büyük sebeplerinden birisi de gıdalar üzerinde yapılacak olan ozon uygulamalarında ozonun dozu oldukça önemlidir. Yüksek dozajda kullanılan ozon gıdaların kullanım ömrünü uzatmaktansa aksine gıdaların kısa süre içerisinde tatlarının ve renklerinin bozulmasına sebep olacaktır.

Evinizde koku giderme için kullandığınız ozon sağlığınız açısından zararlı mıdır? Ozonla kötü koku giderme işlemlerinde her zaman belirttiğimiz gibi kullanılacak olan doz oldukça önemlidir. Uzun süre yoğun olarak solunacak olan ozon tabi ki sağlık açısından risk teşkil edebilmektedir.

Nem kurutma cihazlarımız hakkında sizleri bilgilendirirken de aynı konu üzerinde durmuştuk. Evinizde kullanacağınız bu tarz cihazların profesyonel şekilde ve uygun oranlarda kullanılmaması beklenmedik olumsuz sonuçların meydana gelemsine sebep olabilmektedir.

Koku denildiğinde özellikle evlerde buzdolapları akla gelmektedir. Buzdolabınızdaki kokunun belirli sebeplerinden birisi de buzdolabınızda muhafaza ettiğiniz ürünler ile ortamdaki havanın uyuşmamasıdır.

Bu da buzdolabınızın terlemesine veya buzlanmasına kadar olumsuz sonuçlar meydana getirebilmektedir.

Ozonla pis koku giderme işlemini buzdolabınızda uygulamak için ozon cihazı yerine ozon ile suyu birleştirerek sadece silme işlemi de yapabilirsiniz. Böylece hem mikropları öldürme hem de koku giderme işlemlerinizi buzdolabınızda kısa süre içerisinde giderebilirsiniz.

Ozonla kötü koku yok etme istenilen sıklıkta yapılmaya uygundur. Seçeceğiniz ozon cihazının da kaliteli olması tabi ki ozon uygulamasından elde edeceğiniz verimi etkilemektedir.

Firmamız bünyesinden temin edebileceğiniz ozon cihazları dünya çapında kalitesi ve garantisi kanıtlanmış cihazlardır.

Çok fonksiyonlu olan ozon cihazları ile dilerseniz tüm gün çalıştırarak ya da dilerseniz kısa süreli kullanarak ozonla kötü koku alma işlemi yapabilirsiniz.

Ozon cihazı kullanılarak her türlü sorunlu alanları eski haline yani sağlıklı yaşam alanlarına dönüştürmeniz mümkündür.

Bizler ile iletişime geçerek ozonla kötü koku giderme hizmetimizden faydalanabilir veya ozon cihazı temin yapabilirsiniz.

Ozonla Koku Giderme

( Toplam Oy : 83 ) ( Oyveren : 27 ) ( ortalama : 77.5 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Ozonla Kötü Koku Giderme, Gıdalar üzerindeki veya havadaki pis koku sorunlarını kötü koku giderme cihazları ile ozonlama işlemi ile gidermeniz mümkündür.
 • Ozonla Kötü Koku Giderme