Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • Tamamen kalite ile üretilmiş kendini hizmetle endekslenmiş olan nem kurutma cihazları, işimizi kolaylaştırıp, inşaat setlerinin hızlanmasına ve gayretli çalışmasına katkı sağlıyor..
 • Prensiplerle birlikte çalışmaya devam eden, insanlara hizmet noktasında planlarını gözden geçiren nem alma hizmeti, çok gerekli önemli bir sektör olduğunu herkese kanıtladı..
 • Son derece donanımlı yapıya sahip olan, bununla beraber üst düzey teknolojisini kaliteli hizmetle bütünleştiren nem alma hizmetleri Ankara şehrindeki muhteşem bir hizmet potansiyelini önümüze getiriyo.
 • Elbette ki bu süreci uzman ekip kontrolüyle atlatmak çok önemli. Ondan sonra devreye girecek durum ise bu nem ve rutubete tamamen ortadan kaldırması için en iyi teknolojiyi bulmak ve kullanmak olmalı.
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Ankara Nem Kurutma, Özellikle de beklenen koşullar ve beklenen hizmet anlayışı ile beraber bu konudaki ciddi çalışmaların sonucunu daha yakından ve net bir gözlemleme sonucu ile değerlendirebiliriz..
 • Büyük hacim kaplamasa bile işlevselliği ile oldukça büyük bir teknolojiye sahip olan cihaz kalitesiyle, oldukça geniş iç hacimli mekânlar nemden rutubetten ıslattıktan tamamen kurtulabiliyor..
 • Tavan kurutma gereksinimi için ortaya konulmuş olan cihaz kalitesiyle, günümüzün en modern ve gelişime açık teknolojilerini daha kaliteli cihazlarla bütünleşmiş şekilde bulabiliyoruz..
 • Firmamızın kendi sektöründe daima ileri hedeflemesi ve önemli bir misyon yüklenmiş olması, duvar kurutma cihazı kullanarak görev verdiğimiz bölgelerdeki inşaat çalışmalarına hız kazandırıyor..
 • Firmamızın başarıyla yerine getirdiği bir görev alan ıslak beton kurutma işleminde, bunca zamandır kat ettiğimiz mesafeler ve aldığımız yol, insanların bize daha çok güvenmesini sağlamış durumda..
Ozonla Kötü Koku Giderme

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 04-04-2018  / Hit : 961 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 2,9 Puan verildi

Ozonla Kötü Koku Giderme

Ozonla Kötü Koku Giderme

Gıdalar üzerindeki veya havadaki koku sorunlarını kötü koku giderme işlemi ile gidermeniz mümkündür.

Bunun için de profesyonel yöntemlerden yani son teknoloji ozon cihazlarında yararlanabilirsiniz. Ozonun hava temizlemede bu kadar çok tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden birisi de havanın kalitesini yükseltmesidir.

Evinizde bulunan ve koku meydana getirebilen her eşya veya her ürün için ozon uygulaması yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Özellikle akvaryumu olan müşterilerimizin bu kokuyu nasıl giderebileceği konusunda sıkça sorular ile karşılaşmaktayız.

Aslında evinizde yaptığınız yemek bile kalıcı kokuların meydana gelemsinde büyük destek olmaktadır. Bunun için de ozon cihazlarını piyasada bulabilirsiniz.

Peki, ozon cihazlarını nasıl kullanacaksınız? Ozon cihazları denildiğinde akla ilk olarak hava temizleme cihazı gelmektedir.

Oysa ozon kullanımı havayı temizlemekle kalmaz aynı zamanda da havadaki kokuyu yok eder ve mikropları da yok eder. Ozon kullanımı için siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirmek amaçlı yani ozon kullanımının doğru kullanılması için gerekli birkaç bilgi vermek istiyoruz.

Ozon uygulamasının verimli olabilmesi için uygun oranlarda kullanılması gerektiğini belirtmek isteriz. Sadece evlerde değil aynı zamanda endüstriyel alanlarda da ozon kullanımı yapılmaktadır.

Özellikle üretim alanlarında üretilen ürünlerin kullanım sürelerinin uzun olması ve sağlıklı muhafaza edilmesi için ozon uygulamalarının yapılması gerekmektedir.

Kimyasal koku giderme işlemleri için kullanılacak olan ozon cihazları ile evlerinizde koku gidermek için kullanılacak olan cihazlar aynı değildir.

Hem kapasite olarak hem de ozon oranı olarak birbirinden farklılık gösteren ozon cihazlarının her çeşidi için firmamız ile iletişime geçerek cihaz sahibi olabilirsiniz.

Endüstriyel alanlarda koku giderme işlemi yapılırken aynı zamanda mikropların da yok edilmesi sağlandığı için hangi ürün üzerinde kullanılırsa kullanılsın sağlıklı sonuçlar alınabilir.

Bu noktada sizlere belirtmek istediğimiz bir diğer nokta da özellikle kuru gıda veya dondurulmuş gıdalar üzerinde ozon uygulaması yapılacak ise ozon hakkında alanında uzman olan kişi ya da kişilerden yardım alınmasında fayda olacaktır.

Bunun en büyük sebeplerinden birisi de gıdalar üzerinde yapılacak olan ozon uygulamalarında ozonun dozu oldukça önemlidir. Yüksek dozajda kullanılan ozon gıdaların kullanım ömrünü uzatmaktansa aksine gıdaların kısa süre içerisinde tatlarının ve renklerinin bozulmasına sebep olacaktır.

Evinizde koku giderme için kullandığınız ozon sağlığınız açısından zararlı mıdır? Ozonla kötü koku giderme işlemlerinde her zaman belirttiğimiz gibi kullanılacak olan doz oldukça önemlidir. Uzun süre yoğun olarak solunacak olan ozon tabi ki sağlık açısından risk teşkil edebilmektedir.

Nem kurutma cihazlarımız hakkında sizleri bilgilendirirken de aynı konu üzerinde durmuştuk. Evinizde kullanacağınız bu tarz cihazların profesyonel şekilde ve uygun oranlarda kullanılmaması beklenmedik olumsuz sonuçların meydana gelemsine sebep olabilmektedir.

Koku denildiğinde özellikle evlerde buzdolapları akla gelmektedir. Buzdolabınızdaki kokunun belirli sebeplerinden birisi de buzdolabınızda muhafaza ettiğiniz ürünler ile ortamdaki havanın uyuşmamasıdır.

Bu da buzdolabınızın terlemesine veya buzlanmasına kadar olumsuz sonuçlar meydana getirebilmektedir.

Ozonla pis koku giderme işlemini buzdolabınızda uygulamak için ozon cihazı yerine ozon ile suyu birleştirerek sadece silme işlemi de yapabilirsiniz. Böylece hem mikropları öldürme hem de koku giderme işlemlerinizi buzdolabınızda kısa süre içerisinde giderebilirsiniz.

Ozonla kötü koku yok etme istenilen sıklıkta yapılmaya uygundur. Seçeceğiniz ozon cihazının da kaliteli olması tabi ki ozon uygulamasından elde edeceğiniz verimi etkilemektedir.

Firmamız bünyesinden temin edebileceğiniz ozon cihazları dünya çapında kalitesi ve garantisi kanıtlanmış cihazlardır.

Çok fonksiyonlu olan ozon cihazları ile dilerseniz tüm gün çalıştırarak ya da dilerseniz kısa süreli kullanarak ozonla kötü koku alma işlemi yapabilirsiniz.

Ozon cihazı kullanılarak her türlü sorunlu alanları eski haline yani sağlıklı yaşam alanlarına dönüştürmeniz mümkündür.

Bizler ile iletişime geçerek ozonla kötü koku giderme hizmetimizden faydalanabilir veya ozon cihazı temin yapabilirsiniz.

Ozonla Koku Giderme

( Toplam Oy : 46 ) ( Oyveren : 16 ) ( ortalama : 72.5 )
 • Ozonla Kötü Koku Giderme, Gıdalar üzerindeki veya havadaki pis koku sorunlarını kötü koku giderme cihazları ile ozonlama işlemi ile gidermeniz mümkündür.
 • Ozonla Kötü Koku Giderme