Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Hangi cihazı kiralayacağınızı bilmiyorsanız, firmamızdan ücretsiz keşif talep ederek, profesyonel ekibimiz adresinizi ziyaret ederek, gerekli olan keşfi yapar ve size uygun olan ısımak nem alma kurutm.
 • Firmamız İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde bulunan şubelerimiz sayesinde kolay bir şekilde bize ulaşabilirsiniz bu sadece bu 3 ilimizi kapsamıyor diğer il ve ilçelerimize de ısımak cihazı kiralam.
 • Sağlıklı bir parke uygulaması için mutlaka parke öncesi nem kurutma işlemi yapılmalı ve su tesisatı gibi boruların eski ise yenilenmesi, daha sonrası parkelerinizin sağlamlığı ve kullanımı açısından ç.
 • Sıralama yapmak gerekirse beton atımı sonrası, düz bir alan oluşması için sonraki işlemde şap atılıp tamamen zemin oluşumuna getirilmesi ve sonrası zemin durumuna göre diğer işlemlerin yapılması sağla.
 • Beton Nedir? Beton Ne İşe Yarar? Betonu Oluşturan Maddeler Neler? Beton Nasıl Yapılır? Beton Nerelerde Kullanılır? Hangi Beton Malzemesi Tercih Edilmeli? gibi soruların cevaplarını kısada olsa vereceğ.
Ozonla Kötü Koku Giderme

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 04-04-2018  / Hit : 5773 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3 Puan verildi

Ozonla Kötü Koku Giderme

Ozonla Kötü Koku Giderme

Gıdalar üzerindeki veya havadaki koku sorunlarını kötü koku giderme işlemi ile gidermeniz mümkündür.

Bunun için de profesyonel yöntemlerden yani son teknoloji ozon cihazlarında yararlanabilirsiniz. Ozonun hava temizlemede bu kadar çok tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden birisi de havanın kalitesini yükseltmesidir.

Evinizde bulunan ve koku meydana getirebilen her eşya veya her ürün için ozon uygulaması yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Özellikle akvaryumu olan müşterilerimizin bu kokuyu nasıl giderebileceği konusunda sıkça sorular ile karşılaşmaktayız.

Aslında evinizde yaptığınız yemek bile kalıcı kokuların meydana gelemsinde büyük destek olmaktadır. Bunun için de ozon cihazlarını piyasada bulabilirsiniz.

Peki, ozon cihazlarını nasıl kullanacaksınız? Ozon cihazları denildiğinde akla ilk olarak hava temizleme cihazı gelmektedir.

Oysa ozon kullanımı havayı temizlemekle kalmaz aynı zamanda da havadaki kokuyu yok eder ve mikropları da yok eder. Ozon kullanımı için siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirmek amaçlı yani ozon kullanımının doğru kullanılması için gerekli birkaç bilgi vermek istiyoruz.

Ozon uygulamasının verimli olabilmesi için uygun oranlarda kullanılması gerektiğini belirtmek isteriz. Sadece evlerde değil aynı zamanda endüstriyel alanlarda da ozon kullanımı yapılmaktadır.

Özellikle üretim alanlarında üretilen ürünlerin kullanım sürelerinin uzun olması ve sağlıklı muhafaza edilmesi için ozon uygulamalarının yapılması gerekmektedir.

Kimyasal koku giderme işlemleri için kullanılacak olan ozon cihazları ile evlerinizde koku gidermek için kullanılacak olan cihazlar aynı değildir.

Hem kapasite olarak hem de ozon oranı olarak birbirinden farklılık gösteren ozon cihazlarının her çeşidi için firmamız ile iletişime geçerek cihaz sahibi olabilirsiniz.

Endüstriyel alanlarda koku giderme işlemi yapılırken aynı zamanda mikropların da yok edilmesi sağlandığı için hangi ürün üzerinde kullanılırsa kullanılsın sağlıklı sonuçlar alınabilir.

Bu noktada sizlere belirtmek istediğimiz bir diğer nokta da özellikle kuru gıda veya dondurulmuş gıdalar üzerinde ozon uygulaması yapılacak ise ozon hakkında alanında uzman olan kişi ya da kişilerden yardım alınmasında fayda olacaktır.

Bunun en büyük sebeplerinden birisi de gıdalar üzerinde yapılacak olan ozon uygulamalarında ozonun dozu oldukça önemlidir. Yüksek dozajda kullanılan ozon gıdaların kullanım ömrünü uzatmaktansa aksine gıdaların kısa süre içerisinde tatlarının ve renklerinin bozulmasına sebep olacaktır.

Evinizde koku giderme için kullandığınız ozon sağlığınız açısından zararlı mıdır? Ozonla kötü koku giderme işlemlerinde her zaman belirttiğimiz gibi kullanılacak olan doz oldukça önemlidir. Uzun süre yoğun olarak solunacak olan ozon tabi ki sağlık açısından risk teşkil edebilmektedir.

Nem kurutma cihazlarımız hakkında sizleri bilgilendirirken de aynı konu üzerinde durmuştuk. Evinizde kullanacağınız bu tarz cihazların profesyonel şekilde ve uygun oranlarda kullanılmaması beklenmedik olumsuz sonuçların meydana gelemsine sebep olabilmektedir.

Koku denildiğinde özellikle evlerde buzdolapları akla gelmektedir. Buzdolabınızdaki kokunun belirli sebeplerinden birisi de buzdolabınızda muhafaza ettiğiniz ürünler ile ortamdaki havanın uyuşmamasıdır.

Bu da buzdolabınızın terlemesine veya buzlanmasına kadar olumsuz sonuçlar meydana getirebilmektedir.

Ozonla pis koku giderme işlemini buzdolabınızda uygulamak için ozon cihazı yerine ozon ile suyu birleştirerek sadece silme işlemi de yapabilirsiniz. Böylece hem mikropları öldürme hem de koku giderme işlemlerinizi buzdolabınızda kısa süre içerisinde giderebilirsiniz.

Ozonla kötü koku yok etme istenilen sıklıkta yapılmaya uygundur. Seçeceğiniz ozon cihazının da kaliteli olması tabi ki ozon uygulamasından elde edeceğiniz verimi etkilemektedir.

Firmamız bünyesinden temin edebileceğiniz ozon cihazları dünya çapında kalitesi ve garantisi kanıtlanmış cihazlardır.

Çok fonksiyonlu olan ozon cihazları ile dilerseniz tüm gün çalıştırarak ya da dilerseniz kısa süreli kullanarak ozonla kötü koku alma işlemi yapabilirsiniz.

Ozon cihazı kullanılarak her türlü sorunlu alanları eski haline yani sağlıklı yaşam alanlarına dönüştürmeniz mümkündür.

Bizler ile iletişime geçerek ozonla kötü koku giderme hizmetimizden faydalanabilir veya ozon cihazı temin yapabilirsiniz.

Ozonla Koku Giderme

( Toplam Oy : 155 ) ( Oyveren : 52 ) ( ortalama : 75 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Ozonla Kötü Koku Giderme, Gıdalar üzerindeki veya havadaki pis koku sorunlarını kötü koku giderme cihazları ile ozonlama işlemi ile gidermeniz mümkündür.
 • Ozonla Kötü Koku Giderme