Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Alma Kurutma Yazıları
 • Ev tipi nem alma cihazı ve sanayi tipi nem alma cihazları ile bu işlem gerçekleştirilir. kurutma işlemi yapılmadığında oluşan nemli bölgeler küf ve rutubet oluşumuna sebep verecektir..
 • İleri teknoloji ve yerli üretim cihazlarıyla, uzman ekibiyle bu parke nem kurutma problemlerinizde sizlerin daima yanınızda olup, işini en iyi şekilde yaparak, sizin memnuniyetinizi kazanmaya devam.
 • Sıva kurutma işlemi yapılmadığı takdirde veya doğal yöntemlerle yapılmaya kalkıldığı takdirde, sizlere büyük maddi sorunlar yaratabilir ve müşterilerinizin iş bitimini uzun süre beklemelerine neden.
 • Firmamız, nem kurutma konularında profesyonel çalışma yöntemleri, işinde uzmanlaşmış çalışma ekibi ve son teknoloji özelliklere sahip teknik cihazlarıyla, sizlere ıslak zemin nem kurutma en başında.
 • Mekân büyüklüğünün ve genişliğinin sorun olmadığı firmamız için, her türlü alanda kısa bir sürede hizmetlerini gerçekleştirip, zamandan da tasarruf etmeyi ilke edinerek, çalışmalarını itinayla yapmak.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
Isımak İle Parke Kurutma
Video Hazırlanıyor
Isımak İle Parke Kurutma

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 11-10-2023 / Kategori : Isıtıcı / Konu : 923 Defa Okundu. /  Konuya 3,1 Puan verildi

Isımak İle Parke Kurutma

Isımak ile parke kurutma, ısımak cihazı her ortamı kuruttuğu gibi aynı şekilde ıslanan parkeleri de çok rahat bir şekilde kurutulmasını sağlar, tabi fazla geç kalınmış sayılmaz ise.

Konu olan parke yazımıza başlamadan önce kısada olsa parke hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Parke Nedir? Kaç Çeşit Parke Bulunur? Suya Dayanıklı Parke Çeşidi Var mı? Gibi sorulara kısa olarak değinmek istiyoruz.

Parke, yapısal olarak ahşap bir malzeme olup, yer döşemelerinde kullanılan bir kaplama ürünüdür.

Genel türü olarak 3 çeşit parke tipi bulunur. Masif Parke, Lamine Parke, Laminant Parke olarak gruplandırılır.

Ürün özelliklerine göre ise, hepsi farklı yapıları mevcut ve farklı ağaç kullanımı olarak değişiklik gösterirler.

1 Paket parke ortalama olarak 1.84m² alana uygulanır.

Suya dayanıklı parke gerçekten var mı? Bu piyasada çok söylenmekte olup şunu hatırlatmak isteriz.

Hiçbir parke suya dayanıklı değildir. Sadece parkenin üst katmanı farklı kimyasal malzeme kullanılarak belli bir süre ıslanmayı deforme olmayı engeller buna katılıyoruz.

Fakat parkenin alt katmanı için bunu söyleyemeyiz eğer bir ıslaklık geldiğinde mutlaka parke bu suyu çeker zamanla şişer ve yapısı bozularak yerinden sökülür hatta yerinden fırlar.

İşte bu durumda devreye biz giriyoruz, şunu hatırlatmak isteriz parke döşenmeden önce alt katman olarak beton ve şap uygulaması mutlaka kuru olması ve parke döşemesi için mutlaka beton değerleri alınarak parke döşenmesi gerekir.

Eğer ıslak bir zemin veya nemli bir zemin üzerine atılan bu parke uygulaması, zaman içinde nem ve daha sonrası rutubet ve küf olur, bunun sonucunda parke zamanla oynamaya başlar ve istenmeyen kokulara bile ortam hazırlar.

Parke kurutma işlemi yapılmadan önce, parkenin ne kaynaklı suya maruz kaldığı tespit edilmeli ve hemen buna sebebiyet veren durum ortadan kaldırılmalı ve firmamızdan ısımak ile parke kurutma cihazı temini etmeniz gerekir.

Burada olay sadece parke kurutulması olmayacak genel bir kurutma yapılacak çünkü sadece parke ıslanmayıp alt katman olan şap ve beton da ıslanarak kurutulması gerekecektir.

Parke kurutma cihazı, yaşanan bu sorunlu bölgede zaten genel olarak hem beton için hem parke için çok rahat bir şekilde kurutma işlemini sağlayacaktır.

Bu kurutma süreci şu kadar sürer diyemeyiz, yaşanan soruna bağlı olarak çalışması gerekli ve sonrası nem ölçer cihazı ile test edilip uygun kuruma sürecine geldiğinde, tekrar parkelerin döşenmesi sağlanır.

Isımak parke kurutma cihazı, işte tam bu sorunların gidereceği ve sorun yaşadığınız bölgede ıslanan parke beton için tek çözüm kaynağı diyebiliriz.

Sakın bu durumu kendi haline bırakarak, kurutma yöntemini denemeyin, çünkü beton üstü ve parke altında kalan su neme dönüşerek rutubet küf oluşumuna devam etmesini sağlamış olursunuz.

Sağlıklı bir parke uygulaması için mutlaka parke öncesi nem kurutma işlemi yapılmalı ve su tesisatı gibi boruların eski ise yenilenmesi, daha sonrası parkelerinizin sağlamlığı ve kullanımı açısından çok önemlidir.

Nemtek ısımak ile parke kurutma firması olarak bu tür ve diğer sorunlarınızda daima yanınızda olup, firmamız aracılığı ile parke kurutma cihazını uygun fiyatlar ile satın almadan kiralama yöntemi ile de sahip olursunuz.

Sadece yapmanız gereken bizi arayarak daha detaylı bilgi ve sizin ihtiyacınıza yönelik olan ısımak cihazını tavsiyemiz doğrultusunda sahip olmakla beraber bu tür sorunlardan kolayca kurutulabilirsiniz.

İsterseniz firmamızdan ücretsiz olan keşif talebi bulunarak, gelen profesyonel ekibimiz sayesinde kaç cihaz ve kaç gün cihaz kiralaması gerekli olduğunu tarafınıza iletilmiş olacaktır.

Isımak İle Parke Kurutma

#ısımakileparkekurutma #parkekurutma #ısımak #ısımakkurutma


Önceki Sayfa :

« Şantiye Kurutma Cihazı

Sonraki Sayfa :

Zemin Kurutma »
( Toplam Oy : 28 ) ( Oyveren : 9 ) ( ortalama : 77.5 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Isımak ile parke kurutma, ısımak cihazı her ortamı kuruttuğu gibi aynı şekilde ıslanan parkeleri de rahat bir şekilde kurutulmasını sağlar, fazla geç kalmayın.">
 • nemtek Nem Kurutma