Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Alma Kurutma Yazıları
 • Ev tipi nem alma cihazı ve sanayi tipi nem alma cihazları ile bu işlem gerçekleştirilir. kurutma işlemi yapılmadığında oluşan nemli bölgeler küf ve rutubet oluşumuna sebep verecektir..
 • İleri teknoloji ve yerli üretim cihazlarıyla, uzman ekibiyle bu parke nem kurutma problemlerinizde sizlerin daima yanınızda olup, işini en iyi şekilde yaparak, sizin memnuniyetinizi kazanmaya devam.
 • Sıva kurutma işlemi yapılmadığı takdirde veya doğal yöntemlerle yapılmaya kalkıldığı takdirde, sizlere büyük maddi sorunlar yaratabilir ve müşterilerinizin iş bitimini uzun süre beklemelerine neden.
 • Firmamız, nem kurutma konularında profesyonel çalışma yöntemleri, işinde uzmanlaşmış çalışma ekibi ve son teknoloji özelliklere sahip teknik cihazlarıyla, sizlere ıslak zemin nem kurutma en başında.
 • Mekân büyüklüğünün ve genişliğinin sorun olmadığı firmamız için, her türlü alanda kısa bir sürede hizmetlerini gerçekleştirip, zamandan da tasarruf etmeyi ilke edinerek, çalışmalarını itinayla yapmak.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
Isımak İle Beton Kurutma
Video Hazırlanıyor
Isımak İle Beton Kurutma

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 11-10-2023 / Kategori : Isıtıcı / Konu : 963 Defa Okundu. /  Konuya 2,8 Puan verildi

Isımak İle Beton Kurutma

Isımak ile beton kurutma inşaat alanların vazgeçilmez bir uygulaması olup, beton üstü ve içinde olan nem ve ıslaklık bu şekilde beton kurutma yapılarak giderilir.

Beton Nedir? Beton Ne İşe Yarar? Betonu Oluşturan Maddeler Neler? Beton Nasıl Yapılır? Beton Nerelerde Kullanılır? Hangi Beton Malzemesi Tercih Edilmeli? gibi soruların cevaplarını kısada olsa yazımız içinde değineceğiz.

Kum, çakıl, su, çimento ve yardımcı kimyasal maddelerin karışımı ile kullanılarak homojen karışımı ile meydana gelen maddeye beton denir.

İnşaat alanların olmazsa olmazı ve ana temel maddesi beton olup bir yapıyı, zemini, duvarı, tavanı tamamlayan ana madde dir.

Betonu oluşturan ana unsurlar kum, çakıl, su, çimento ve kimyasal maddeler sayesinde karıştırılarak oluşturulmuş hali ile ilk olan durumu homojen sonrası ise donduğunda adeta kemik gibi bir yapıya dönüşür.

Beton her alanda kullanılır özellikle inşaat alanların ve tamamlamasını sağlayan ana maddedir.

Beton ve kendi içerisinde kategorilere oluşur yeni yapılacak bir bina mutlaka zemin durumuna göre beton kalitesi ayarlanır örnek vermek gerekirse beton kalitesi C30 gibi adlandırılır.

Burada anlatmak istediğimiz ana unsur ısımak ile beton kurutma işlemi beton yüzeyinde ve içi kısmında oluşan ıslaklık ve nem gibi unsurları ortadan kaldırmaktır.

Beton kurutma uygulaması mutlaka yapılmalı çünkü inşaat veya yapı gibi binaların ömrü bu gibi maddelerin yani beton olan kısımların ömrünü uzatmaktadır.

Isımak, ısıtma ve kurutma alanlarında gerçekten çok işe yarayan bir cihaz olmuştur.

Isımak cihazları ikiye ayrılır Isımak Elektrikli ve Isımak Mazotlu olarak gruplandırmak gerekirse Mazotlu bacalı ve Mazotlu bacasız olarak üretilmekteler.

Beton da oluşan ıslaklık bir süre sonra nem oluşumuna ve daha sonrası rutubet ile küfe dönüşecek olup bu sorun giderilmediğinde ortamda bulunan eşyalara hatta insan sağlığına zarar verecektir.

Küflü ve rutubetli bir ortamda bulunmak gerçekten istemezsiniz, özellikle ortama yaydığı kokusu ile çok rahatsızlık verecek olup astım gibi hastalıklara davetiye çıkaracaktır.

Adı aslında ısımak elektrikli ısıtıcı diye geçen bu cihaz sadece ortam ısıtması yapmaz, ortamı ısıtarak kurutma işlemini de yapar yani özelliği ile hem ısıtır hem kurutur.

Özellikle bu cihaz kullanım amaçlarına göre inşaat alanların vazgeçilmez bir kurutulmasını sağlayan yardımcı ısımak cihazı olmaktadır.

Beton kurutma cihazı ihtiyacınızda firmamız aracılığı ile sizlere satın almadan kiralama usulü ile yerinize getirerek kurulumunu yaparak teslim ediyoruz.

Isıma cihazı elektrikli ya da mazotlu çalıştığını yukarıda bahsetmiştik ihtiyaç durumuna göre ister elektrikli ister mazotlu olarak, uygun kiralama fiyatları ile günlük, haftalık, aylık olarak sizlere temiz etmekteyiz.

Isımak kurutma cihazlarımız yapılacak ortama göre alan büyüklüğü hesaplanarak hangi ısımak cihazı uygun hesaplanır ve size gerekli olan cihaz güç sarfiyatına göre kiralanır.

Bu tür kurutma cihazları sürekli ihtiyacınız olacak ise satın almanızı yok kısa bir süre kullanım için ise kiralamanızı tavsiye ediyoruz.

Isımak ile beton kurutma gerçekten bir ihtiyaç, eğer zamanında beton gibi yerlerin kurutulması sağlanmaz ise bir sonra ki yapılacak uygulama geç kalınacak ve buda inşaat yapım süresini uzatacaktır.

Bu uzun süren inşaat yapımı size ayrıyeten zaman ve para kaybı yaşatacak ve teslim edeceğiniz süre sözü de yanıltıcı olacaktır.

Bir yapının veya inşaat ortamında en çok kullanılan etken madde beton kısmı ile tamamlanarak o yapıya şekil veren unsurudur.

Firmamızı arayarak gerekli olan kurutma cihazı ve diğer soruların cevabını bize ulaşarak alabilir extra olarak ücretsiz keşif hizmeti talebi bulunabilirsiniz.

Isımak İle Beton Kurutma

#ısımakilebetonkurutma #ısımak #betonkurutma #ısımakısıtıcı


Sonraki Sayfa :

Epoksi Kurutma »
( Toplam Oy : 36 ) ( Oyveren : 13 ) ( ortalama : 70 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Isımak ile beton kurutma inşaat alanların vazgeçilmez bir uygulaması olup, beton üstü ve içinde olan nem ve ıslaklık bu şekilde beton kurutma yapılarak giderilir">
 • nemtek Nem Kurutma