Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Buradaki yoğun çalışmaların iyi bir altyapı ve yoğun mesai gerektirdiğini çalışarak gözlemliyoruz ve biliyoruz. Aynı zamanda doğru tespit ve doğru teknoloji kullanımı yine çok önemli konular olarak..
 • Her ne yapılırsa yapılsın, kendi çabanız ile duvarlardaki ve evin çeşitli yerlerindeki küflerden kurtulamıyorsanız, küf alma firması gibi hizmet veren profesyonellerden de yararlanabilirsiniz..
 • Epoksi kurutma uygulaması sadece yapım aşamasında iken değil, epoksi döşemesi yapıldıktan sonra da mutlaka yapılmalıdır. İlerde büyük sorunlarla karşılaşmamak için bu işlemin yapılması çok doğru olaca.
 • Şantiyelerde bulunan ürünlerin uzun ömürlü olması herkesin istediği bir şeydir. Eğer ortamda nem varsa bunun olması mümkün değildir. Ayrıca, sağlıklı bir yaşam alanından da söz etmek doğru olmayacaktı.
 • Eğer kiralık ambar nem kurutma cihazı arıyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Herkes tarafından en çok tercih edilen firma olarak nem sorununuza anında çözümler sunuyoruz..
Beton Nem Kurutma

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 01-04-2023  / Hit : 281 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 5 Puan verildi

Beton Nem Kurutma

Beton nem kurutma işlemi, yeni inşaatlarda mutlaka yapılmalıdır. Bunun üç tane nedeni bulunmaktadır.

Bunun birincisi, parkeye PVC çalışmaları yapılmadan önce şap nemi mutlaka belli bir değerin altında olması gerekmektedir.

Eğer bir şap tam kurumadan zemin kaplama uygulaması yapılır ise, bu malzeme kısa sürede kabaracaktır ve yeniden yapılmak zorunda kalınacaktır.

Aynı zamanda duvar diplerinde rutubet ve küf oluşumları meydana gelecektir. 

Bir şapın doğal yollarla kurumasını beklemek, yazın en iyi şartlarda 2 ya da 3 ay almakta, kışın ise hiç kurumamaktadır.

Teknik inşaat kurutma uygulaması yapılarak, bu kurutma süreci yaklaşık, on on beş gün gibi kısa bir süreye indirilmektedir.

İnşaatın kısa sürede tamamlanması için, beton nemi kurutma aşaması oldukça önem arz etmektedir.

Özellikle teslim tarihi belli olan projelerde, bu süre çok önemlidir.

İnşaat kurutmanın diğer bir nedeni ise, yeni yapılan bir inşaatın tam olarak kuruması için yaklaşık üç yıl gibi bir zaman zarfını gerektirmektedir.

Bu sebeple ıslak bir binanın, ilk üç senesinde ısıtma ve kurutma maliyetleri yüzde üç yüz daha fazla olmaktadır. Teknik kurutma ise, bu enerji maliyetlerini düşürmektedir. 

Beton nem alma kurutma işleminin zorunlu olmasının bir diğer nedeni ise, inşaatın bitiminden sonra, binada ikamet edenlerin, maruz kalacağı aşırı nem, sağlık açısından astım gibi, sağlık problemlerine neden olabilmektedir.

Bunun gibi olumsuz etkenlere maruz kalmamak açısından, binanın kurutma işlemlerinin zamanında, uzman bir firma aracılığı ile cihaz kiralanarak ya da satın alınarak, işlemlerin gerçekleştirilmesi büyük bir önem teşkil etmektedir.

Nem ve rutubet işlerinize engel olmasın. Bizim firmamız ile her şey sizin için daha basit bir hale gelsin.

Biz kurutma ve nem alma firması olarak sizlere, epoksi öncesi, istenilen nem değerine getirerek, epoksinin bir an önce yapılması ve daha uzun ömürlü olması için kurutma hizmeti vermekteyiz.

İşinde uzmanlaşmış beton nemi alma kurutma alanında birçok başarılı işe imza atmış bir firma olarak, ihtiyaçlarınız dâhilinde sizlere yardımcı olmak için çalışmaktayız.

Birçok saygın inşaat firmalarının işlerini itinayla yerine getirmekte ve bunun gibi birçok hizmette de bu sektörde ileri gelen inşaat kurutma hizmetleri firmalarından biri olmuş bulunmaktayız.

Siz de kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, hemen firmamızla iletişime geçebilir, uygun fiyat garantileriyle ve kaliteli hizmet standartlarımızla bizlerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye genelinde inşaat ve yapı kurutmak üzere, üretilmiş olan yerli sanayi tipi nem alıcı cihazlarımızı şantiyelerde kurulumunu gerçekleştirerek, projeleri hızlandırmaktayız.

Islak beton nem kurutma özelliğine sahip bu cihazlarımızla, sizlere istediğiniz ve sonuçlarından memnun kaldığınız bir hizmet garantisi veriyoruz.

Öncelikle, ortamdaki bağıl nemi yani suyu alarak, içinde yoğunlaştırıp, su haline getirip, drenaj borularıyla tahliye edilmektedir.

Beton nem kurutma konusunda ihtiyacınız olan her türlü hizmeti firmamızdan temin etme şansına sahipsiniz.

#betonnemkurutma #betonnemikurutma #betonnemalmakurutma #ıslakbetonnemkurutma

Beton nem kurutma ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için firmamızı arayarak bilgi alabilirisiniz.

BETON NEM KURUTMA

( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Beton nem kurutma işlemi, yeni inşaatlarda mutlaka yapılmalıdır. Bunun üç tane nedeni bulunmaktadır. Aynı zamanda beton nemi nem alma kurutma işlemi ile olmalı.
 • Beton Nem Kurutma