Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Hangi cihazı kiralayacağınızı bilmiyorsanız, firmamızdan ücretsiz keşif talep ederek, profesyonel ekibimiz adresinizi ziyaret ederek, gerekli olan keşfi yapar ve size uygun olan ısımak nem alma kurutm.
 • Firmamız İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde bulunan şubelerimiz sayesinde kolay bir şekilde bize ulaşabilirsiniz bu sadece bu 3 ilimizi kapsamıyor diğer il ve ilçelerimize de ısımak cihazı kiralam.
 • Sağlıklı bir parke uygulaması için mutlaka parke öncesi nem kurutma işlemi yapılmalı ve su tesisatı gibi boruların eski ise yenilenmesi, daha sonrası parkelerinizin sağlamlığı ve kullanımı açısından ç.
 • Sıralama yapmak gerekirse beton atımı sonrası, düz bir alan oluşması için sonraki işlemde şap atılıp tamamen zemin oluşumuna getirilmesi ve sonrası zemin durumuna göre diğer işlemlerin yapılması sağla.
 • Beton Nedir? Beton Ne İşe Yarar? Betonu Oluşturan Maddeler Neler? Beton Nasıl Yapılır? Beton Nerelerde Kullanılır? Hangi Beton Malzemesi Tercih Edilmeli? gibi soruların cevaplarını kısada olsa vereceğ.
Nem Alıcı

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 24-03-2023  / Hit : 2826 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 2,8 Puan verildi

Nem Alıcı

Nem Alıcı

Havanın kalitesi yaşadığımız ortamda büyük önem taşıyor.

Havada nemin az olması ya da aşırı derecede nem bulunması soluduğumuz havanın kalitesini etkiliyor. Hatta hastalıklara da sebebiyet verebiliyor.

Kaliteli bir hava için nem miktarı yüzde 40-yüzde 50 arasında bulunması gerekiyor.

Havanın nemini ise nem alıcı cihazı ile ayarlayarak havanın kalitesini artırıyor.

Açık yerlerde nem miktarını kontrol altında tutmak çok zor iken kapalı yerlerde nem alma cihazı sayesinde su yoğuşması yaşanmadığından nem, rutubet ve küf gibi sorunlar da yaşanmıyor.

Yüksek neme sahip olan bir ortamda yaşanan su buharı mobilyalara, eşyalara zarar veriyor, insan sağlığını olumsuz olarak etkiliyor.

Havadaki nem binanın duvarında, tavanında ve yüzeylerinde terlemeye yol açıyor. Binanın içine işleyerek uzun vadede bina için de zararlı bir hale dönüşüyor.

Yosun ve küflerin oluşmasına da sebep veren buharlaşma yaşanılan yerin kötü kokmasına da sebebiyet verebiliyor.

Bu kötü durum ile karşılaşmak istemeyenler rutubet oluşumuna neden olacak yüksek nemi ortamdan uzaklaştırmak zorundalar.

Bunun için de en pratik yol nem olması muhtemel yerlerde kurutma cihazları kullanarak ortam nemini azaltmaktır.

Gerek yaşanılan ortamın hava kalitesini yükseltmek ve konforlu bir ortam yaratmak, gerek yüksek nemin yol açtığı sağlık sorunlarından etkilenmemek, gerek evin ömrünü kısaltmamak ve eşyaların zarar görmesini engellemek için nem alma cihazı büyük önem taşıyor.

Sadece evimizde değil işyerlerimizde de yüksek nem olasılığı olduğu için cihazların hem ev hem de iş yerine alınması yerinde oluyor.

Bu tür cihazları pahalı bularak evine ya da iş yerine almayanlar küf ve rutubet ile karşılaştıklarında ya da bu yüzden sağlık sorunları yaşadıklarında nem alıcı cihazlara ödeyecekleri paradan çok fazlası ceplerinden çıkıyor.

Cihazı almaya karar verenlerin ise almak istedikleri mekâna uygun cihazların alması yerinde oluyor.

Örneğin 50 metrekarelik bir alan için 9 BTU’luk bir klima nasıl yetersiz geliyor ve yanlış seçim oluyorsa 50 metrekarelik yüksek rutubetli bir alana küçük bir cihaz yerleştirmekte o kadar yanlış bir seçim olarak karşımıza çıkıyor.

Bu cihazların verimli ve etkin kullanılması için kullanılacak alana en uygun nem alıcı seçilmesi halinde kaliteli bir hava ve konforlu bir yaşam alanı sizleri bekliyor.

Elektrik ve mazotla çalışan nem alıcı cihazı ortamdaki havayı filtreliyor emiyor ve içeride oluşturmuş olduğu soğuk hava bölmesinde havayı yoğunlaştırıyor. Yoğunlaşan hava ise cihazın su haznesinde toplanıyor.

Nemi alınmış olan hava ise ısıtılıyor ve kuru hava olarak tekrardan ortama gönderiliyor.

Çalışma prensibinden kabaca bahsettiğimiz nem alıcı insanlar için önemli bir cihaz olduğundan bu cihazı temin etmek isteyenler bizimle iletişim kurabilirler.

Firmamızdan Kiralık veya Satılık olarak her bütçeye uygun olan fiyatlar ile rahatça kiralayabilir yada bütçenizi ve nem sorunu çözecek nem alıcı cihazı temin edebilirsiniz.

( Toplam Oy : 51 ) ( Oyveren : 18 ) ( ortalama : 70 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Havadaki nem bina duvarında tavanında ve yüzeylerinde terlemeye yol açıyor. Binanın içine işleyerek uzun vadede bina zarar görür bunun için nem alıcı kullanılır
 • Nem Alıcı