Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İnşaat kurutma hizmeti ve daha birçok çeşitli alanlarda nem alma ve kurutma hizmeti veren firmamız, kendi üretmiş olduğu son teknoloji teknik cihazları ile inşaat sektöründe birçok başarılı işler gerç.
 • Binanın yapımı aşamasında, yapılması zorunlu bir hale gelen inşaat kurutma işlemlerinin olması gerektiği gibi yapılmaması halinde, karşınıza birçok sıkıntılı durumun çıkması da kaçınılmaz olacaktır..
 • Tamamen kalite ile üretilmiş kendini hizmetle endekslenmiş olan nem kurutma cihazları, işimizi kolaylaştırıp, inşaat setlerinin hızlanmasına ve gayretli çalışmasına katkı sağlıyor..
 • Prensiplerle birlikte çalışmaya devam eden, insanlara hizmet noktasında planlarını gözden geçiren nem alma hizmeti, çok gerekli önemli bir sektör olduğunu herkese kanıtladı..
 • Son derece donanımlı yapıya sahip olan, bununla beraber üst düzey teknolojisini kaliteli hizmetle bütünleştiren nem alma hizmetleri Ankara şehrindeki muhteşem bir hizmet potansiyelini önümüze getiriyo.
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Ankara sıva nemi alma firmaları arasında üstün teknoloji sıva nem alma cihazı parkurumuz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız ile bir adım daha önde olmanın haklı gururunu yaşamaktayız..
 • Ayrıca binalarınızda, evlerinizde ve iş yerlerinizde yaşayacağınız nemlenme sorunlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına da sıva kurutma cihazlarımızı kullanabilir ve mükemmel sonuçlar alabilirsiniz..
 • Ankara Nem Kurutma, Özellikle de beklenen koşullar ve beklenen hizmet anlayışı ile beraber bu konudaki ciddi çalışmaların sonucunu daha yakından ve net bir gözlemleme sonucu ile değerlendirebiliriz..
 • Büyük hacim kaplamasa bile işlevselliği ile oldukça büyük bir teknolojiye sahip olan cihaz kalitesiyle, oldukça geniş iç hacimli mekânlar nemden rutubetten ıslattıktan tamamen kurtulabiliyor..
 • Tavan kurutma gereksinimi için ortaya konulmuş olan cihaz kalitesiyle, günümüzün en modern ve gelişime açık teknolojilerini daha kaliteli cihazlarla bütünleşmiş şekilde bulabiliyoruz..
Depo Kötü Koku Giderme

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 08-08-2019  / Hit : 438 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,3 Puan verildi

Depo Kötü Koku Giderme

Depo Kötü Koku Giderme, Genellikle gıdaların ve besinlerin muhafaza edildiği alanlarda kötü koku sorunu yaşanmaktadır.

Depolar genellikle kapalı alanlardır. Güneş ışığı bile depolarda muhafaza edilen ürünlerin cinsi ne olursa olsun maddi zararlara yol açabilecek şekilde ürünlerin bozulmasına sebep olabilmektedir.

Özellikle depolar için alınması gereken önlemlerin başında nem ve rutubeti engellemek gelmektedir.

Alınan bütün önlemlere rağmen yine de depolarda koku meydana gelebilmektedir.

Depolar kapalı alanlar olduğu için ve meydana gelen kokunun önlenmemesi durumunda kokular da bakteri ve mikropların üremesine ve bu durum da küf veya lekelerin meydana gelmesine sebep olabilmektedir.

Özellikle marketlerdeki küçük depo alanlarında bulunan dondurulmuş gıdaların bozulmaması için ozon uygulaması ile gıdaların kullanım ömrü uzatılabilmektedir.

Ozon uygulaması yapıldığında sadece bakterilerin yok olması değil aynı zamanda gıdaların üzerindeki veya depodaki kokunun da yok edilmesi sağlanmaktadır.

Koku yok edilirken diğer temizlik malzemelerinde yaşanılan sıkıntılardan birisi olan başka bir koku meydana gelmez.

Ozonun sizlere sağlayacağı en büyük avantajlardan birisi kokusuz olarak havanın temizlenmesi ve diğer bir artısı da ozonun koku giderme işlemi sırasında ardında herhangi bir kalıntı bırakmamasıdır.

Ozonla depo kokusu temizliği işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi de depoda muhafaza edilen ürüne göre uygulama yapılıp yapılmamasıdır.

Ozon uygulamaları içme suyu sektöründe de kullanıldığı için gıdalar üzerinde herhangi bir sağlık açısında olumsuzluk yaratmadığı kanıtlandığı için gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

Konteynırlar da bir nevi depo görevi gördüğü için uzun süreli taşımalarda dondurulmuş ve kuru gıdalar ve diğer ürünler için oldukça kullanışlıdır.

Bununla birlikte her ne kadar kapalı alan olsalar da mikrop veya bakterilerin üremsine olanak sağlanacak herhangi bir hava durumu ile karşılaşılabilmektedir.

Bu gibi olumsuzlukların rastlandığı durumunda da ozonla depo pis koku alma uygulaması yapılmalıdır. Bu uygulama sayesinde hem kapalı alanlardaki kokular giderilmektedir hem de hijyen açısından da %100 e varan bir sonuç elde edilmektedir. 

Depo kötü koku giderme işlemleri için uygulanacak olan ozon temizliğini ayı zamanda ambarlarınızda da kullanabilirsiniz.

Kısa süreli uygulamalarda bile ozonun çıkardığı sonuçları gözlerinizle görebilirsiniz. Depo dendiği zaman sadece gıda sektörü akla gelmemelidir.

Aynı zamanda sağlık sektöründe de ilaçların depolarda muhafaza edildiği düşünülürse bu ve buna benzer medikal sektörde de ozon uygulaması yapılarak hem mikrop giderme hem de koku engelleme işlemi yapılabilmektedir.

Ozonla depo kötü koku alma uygulamasının ozon uygulamasında anlayan profesyonel kişiler tarafında uygun oranda yapılması sizler için daha sağlıklı sonuçlar verecektir.

Depo kavramı oldukça geniş bir kavram olmakla birlikte her sektörde üretilecek ürünler için depo kullanılmaktadır.

Elektronik, sanayi veya diğer sektörler için üretilen her yapıya uygun olan ürünlerde ozon uygulaması yapılmaktadır.

Gerekli bakanlıklarda da alınan onaylar suda bile ozonun kullanıldığında herhangi bir sakınca olmadığını göstermektedir.

Bunun için de gerek ev temizliğinde gerekse depo ve ambarlarda da sık zaman aralıkları ile ozon uygulaması yapılması uygundur.

Ozonla depo temizliği depoda muhafaza edilen ürünün cinsi ne olursa olsun istenilen sık aralıklarda uygulanması uygundur.

Özellikle gıdaların depo alanlarında gıdaların kendine has kokuları birbirine karıştığında gıdaların bozulmasına sebep olabilmektedir.

Koku sadece rahatsızlık verdiğinde giderilmesi gereken bir olumsuzluk değildir. Bunun için de kokunun bakteri ve leke oluşmasında süreci hızlandırdığını sizlere belirtmek isteriz.

Mesela buzdolabınızda meydana gelen bir kokuyu temizlemediğinizde kısa süre sonra koku ile birlikte küf sorunun meydan geldiğine şahit olmuşsunuzdur.

Bu gibi sorunlar yüklü miktarda ürünün muhafaza edildiği depolarda sanıldığının aksine büyük maddi zararlar meydana getirebilmektedir.

Depo kötü koku giderme uygulaması yaptırmak ve ozon cihazı kiralamak v satın almak için firmamız arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

( Toplam Oy : 20 ) ( Oyveren : 6 ) ( ortalama : 82.5 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Depo Kötü Koku Giderme, Depolar genellikle kapalı alanlardır. Güneş ışığı bile depolarda muhafaza edilen ürünlerin cinsi ne olursa olsun maddi zararlara yol açar
 • Depo Kötü Koku Giderme