Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Hangi cihazı kiralayacağınızı bilmiyorsanız, firmamızdan ücretsiz keşif talep ederek, profesyonel ekibimiz adresinizi ziyaret ederek, gerekli olan keşfi yapar ve size uygun olan ısımak nem alma kurutm.
 • Firmamız İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde bulunan şubelerimiz sayesinde kolay bir şekilde bize ulaşabilirsiniz bu sadece bu 3 ilimizi kapsamıyor diğer il ve ilçelerimize de ısımak cihazı kiralam.
 • Sağlıklı bir parke uygulaması için mutlaka parke öncesi nem kurutma işlemi yapılmalı ve su tesisatı gibi boruların eski ise yenilenmesi, daha sonrası parkelerinizin sağlamlığı ve kullanımı açısından ç.
 • Sıralama yapmak gerekirse beton atımı sonrası, düz bir alan oluşması için sonraki işlemde şap atılıp tamamen zemin oluşumuna getirilmesi ve sonrası zemin durumuna göre diğer işlemlerin yapılması sağla.
 • Beton Nedir? Beton Ne İşe Yarar? Betonu Oluşturan Maddeler Neler? Beton Nasıl Yapılır? Beton Nerelerde Kullanılır? Hangi Beton Malzemesi Tercih Edilmeli? gibi soruların cevaplarını kısada olsa vereceğ.
Depo Kötü Koku Giderme

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 08-08-2019  / Hit : 4824 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3 Puan verildi

Depo Kötü Koku Giderme

Depo Kötü Koku Giderme, Genellikle gıdaların ve besinlerin muhafaza edildiği alanlarda kötü koku sorunu yaşanmaktadır.

Depolar genellikle kapalı alanlardır. Güneş ışığı bile depolarda muhafaza edilen ürünlerin cinsi ne olursa olsun maddi zararlara yol açabilecek şekilde ürünlerin bozulmasına sebep olabilmektedir.

Özellikle depolar için alınması gereken önlemlerin başında nem ve rutubeti engellemek gelmektedir.

Alınan bütün önlemlere rağmen yine de depolarda koku meydana gelebilmektedir.

Depolar kapalı alanlar olduğu için ve meydana gelen kokunun önlenmemesi durumunda kokular da bakteri ve mikropların üremesine ve bu durum da küf veya lekelerin meydana gelmesine sebep olabilmektedir.

Özellikle marketlerdeki küçük depo alanlarında bulunan dondurulmuş gıdaların bozulmaması için ozon uygulaması ile gıdaların kullanım ömrü uzatılabilmektedir.

Ozon uygulaması yapıldığında sadece bakterilerin yok olması değil aynı zamanda gıdaların üzerindeki veya depodaki kokunun da yok edilmesi sağlanmaktadır.

Koku yok edilirken diğer temizlik malzemelerinde yaşanılan sıkıntılardan birisi olan başka bir koku meydana gelmez.

Ozonun sizlere sağlayacağı en büyük avantajlardan birisi kokusuz olarak havanın temizlenmesi ve diğer bir artısı da ozonun koku giderme işlemi sırasında ardında herhangi bir kalıntı bırakmamasıdır.

Ozonla depo kokusu temizliği işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi de depoda muhafaza edilen ürüne göre uygulama yapılıp yapılmamasıdır.

Ozon uygulamaları içme suyu sektöründe de kullanıldığı için gıdalar üzerinde herhangi bir sağlık açısında olumsuzluk yaratmadığı kanıtlandığı için gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

Konteynırlar da bir nevi depo görevi gördüğü için uzun süreli taşımalarda dondurulmuş ve kuru gıdalar ve diğer ürünler için oldukça kullanışlıdır.

Bununla birlikte her ne kadar kapalı alan olsalar da mikrop veya bakterilerin üremsine olanak sağlanacak herhangi bir hava durumu ile karşılaşılabilmektedir.

Bu gibi olumsuzlukların rastlandığı durumunda da ozonla depo pis koku alma uygulaması yapılmalıdır. Bu uygulama sayesinde hem kapalı alanlardaki kokular giderilmektedir hem de hijyen açısından da %100 e varan bir sonuç elde edilmektedir. 

Depo kötü koku giderme işlemleri için uygulanacak olan ozon temizliğini ayı zamanda ambarlarınızda da kullanabilirsiniz.

Kısa süreli uygulamalarda bile ozonun çıkardığı sonuçları gözlerinizle görebilirsiniz. Depo dendiği zaman sadece gıda sektörü akla gelmemelidir.

Aynı zamanda sağlık sektöründe de ilaçların depolarda muhafaza edildiği düşünülürse bu ve buna benzer medikal sektörde de ozon uygulaması yapılarak hem mikrop giderme hem de koku engelleme işlemi yapılabilmektedir.

Ozonla depo kötü koku alma uygulamasının ozon uygulamasında anlayan profesyonel kişiler tarafında uygun oranda yapılması sizler için daha sağlıklı sonuçlar verecektir.

Depo kavramı oldukça geniş bir kavram olmakla birlikte her sektörde üretilecek ürünler için depo kullanılmaktadır.

Elektronik, sanayi veya diğer sektörler için üretilen her yapıya uygun olan ürünlerde ozon uygulaması yapılmaktadır.

Gerekli bakanlıklarda da alınan onaylar suda bile ozonun kullanıldığında herhangi bir sakınca olmadığını göstermektedir.

Bunun için de gerek ev temizliğinde gerekse depo ve ambarlarda da sık zaman aralıkları ile ozon uygulaması yapılması uygundur.

Ozonla depo temizliği depoda muhafaza edilen ürünün cinsi ne olursa olsun istenilen sık aralıklarda uygulanması uygundur.

Özellikle gıdaların depo alanlarında gıdaların kendine has kokuları birbirine karıştığında gıdaların bozulmasına sebep olabilmektedir.

Koku sadece rahatsızlık verdiğinde giderilmesi gereken bir olumsuzluk değildir. Bunun için de kokunun bakteri ve leke oluşmasında süreci hızlandırdığını sizlere belirtmek isteriz.

Mesela buzdolabınızda meydana gelen bir kokuyu temizlemediğinizde kısa süre sonra koku ile birlikte küf sorunun meydan geldiğine şahit olmuşsunuzdur.

Bu gibi sorunlar yüklü miktarda ürünün muhafaza edildiği depolarda sanıldığının aksine büyük maddi zararlar meydana getirebilmektedir.

Depo kötü koku giderme uygulaması yaptırmak ve ozon cihazı kiralamak v satın almak için firmamız arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

( Toplam Oy : 82 ) ( Oyveren : 27 ) ( ortalama : 75 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Depo Kötü Koku Giderme, Depolar genellikle kapalı alanlardır. Güneş ışığı bile depolarda muhafaza edilen ürünlerin cinsi ne olursa olsun maddi zararlara yol açar
 • Depo Kötü Koku Giderme