Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • Aynı zamanda da üretim alanları için de büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Bu sebepten fabrika ve endüstriyel tip nem kurutma cihazları için nem kurutucu cihazı satışı hizmetimizden faydalana.
 • Yüksek kaliteli nem alma cihazları satışı yapan Ankara nem alma şirketi olarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz devam etmektedir. Hemen herkes küçük çaplı da olsa bir nem sorunu yaşamıştır..
 • Buradaki temel amaç kuru ve sağlıklı bir ortam oluşturmaktır. Geniş ve büyük kapalı mekânlarda bu imkânı yaratmak için çok büyük ve gelişmiş nem alma cihazı teknolojisi ne ihtiyaç duyulmaktadır..
 • Her zaman ve her süreçte yeteneklerini en iyi şekilde sergilemiş olan uzmanların desteği, burada şantiye çalışmalara önayak olmuş ve insanlar için adeta bir kılavuzluk mekanizması ortaya koymuştur..
 • Ankara ısımak ısıtıcı bayisi olan firmamız sizlere Nemtek ve ısımak markasının son üretmiş olduğu ürünleri de sunarken, aynı zamanda sizlerin de talep ve önerileri ile yeni hizmetlerini belirlemekted.
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Ayrıca inşaat süresi içerisinde yağan kar ve yağmurlar da veya su tesisatında yaşanabilecek sorunlar da su ve sel baskınlarına neden olabildiği için betona su sızması ve nem işlemesi ihtimali çok yüks.
 • Böylelikle ardışık olarak tekrarlanan bu döngü neticesinde ortamdaki havada mevcut olan su buharı başka bir ifade ile rutubet cihazın haznesinde depolanarak dışarı atılmış ve uzaklaştırılmış olur..
 • Nem Alma Cihazı seçiminin doğru yapılması kurutulacak olan alanın çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlıklı bir kurutma işleminin gerçekleştirilmesi için de önemlidir.
 • Nem kurutma cihazı tüm alanı görebilecek ve etkisi altına alabilecek bir noktaya yerleştirilirse eğer hem daha hızlı hem de eşit miktarda kurutma yapılacak olup zamandan tasarruf etmek mümkün olabilir.
 • Cihaz seçiminin doğru yapılması kurutulacak olan alanın çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlıklı bir kurutma işleminin gerçekleştirilmesi için de önemlidir..
Depo Kötü Koku Giderme

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 08-08-2019  / Hit : 2816 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,1 Puan verildi

Depo Kötü Koku Giderme

Depo Kötü Koku Giderme, Genellikle gıdaların ve besinlerin muhafaza edildiği alanlarda kötü koku sorunu yaşanmaktadır.

Depolar genellikle kapalı alanlardır. Güneş ışığı bile depolarda muhafaza edilen ürünlerin cinsi ne olursa olsun maddi zararlara yol açabilecek şekilde ürünlerin bozulmasına sebep olabilmektedir.

Özellikle depolar için alınması gereken önlemlerin başında nem ve rutubeti engellemek gelmektedir.

Alınan bütün önlemlere rağmen yine de depolarda koku meydana gelebilmektedir.

Depolar kapalı alanlar olduğu için ve meydana gelen kokunun önlenmemesi durumunda kokular da bakteri ve mikropların üremesine ve bu durum da küf veya lekelerin meydana gelmesine sebep olabilmektedir.

Özellikle marketlerdeki küçük depo alanlarında bulunan dondurulmuş gıdaların bozulmaması için ozon uygulaması ile gıdaların kullanım ömrü uzatılabilmektedir.

Ozon uygulaması yapıldığında sadece bakterilerin yok olması değil aynı zamanda gıdaların üzerindeki veya depodaki kokunun da yok edilmesi sağlanmaktadır.

Koku yok edilirken diğer temizlik malzemelerinde yaşanılan sıkıntılardan birisi olan başka bir koku meydana gelmez.

Ozonun sizlere sağlayacağı en büyük avantajlardan birisi kokusuz olarak havanın temizlenmesi ve diğer bir artısı da ozonun koku giderme işlemi sırasında ardında herhangi bir kalıntı bırakmamasıdır.

Ozonla depo kokusu temizliği işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi de depoda muhafaza edilen ürüne göre uygulama yapılıp yapılmamasıdır.

Ozon uygulamaları içme suyu sektöründe de kullanıldığı için gıdalar üzerinde herhangi bir sağlık açısında olumsuzluk yaratmadığı kanıtlandığı için gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

Konteynırlar da bir nevi depo görevi gördüğü için uzun süreli taşımalarda dondurulmuş ve kuru gıdalar ve diğer ürünler için oldukça kullanışlıdır.

Bununla birlikte her ne kadar kapalı alan olsalar da mikrop veya bakterilerin üremsine olanak sağlanacak herhangi bir hava durumu ile karşılaşılabilmektedir.

Bu gibi olumsuzlukların rastlandığı durumunda da ozonla depo pis koku alma uygulaması yapılmalıdır. Bu uygulama sayesinde hem kapalı alanlardaki kokular giderilmektedir hem de hijyen açısından da %100 e varan bir sonuç elde edilmektedir. 

Depo kötü koku giderme işlemleri için uygulanacak olan ozon temizliğini ayı zamanda ambarlarınızda da kullanabilirsiniz.

Kısa süreli uygulamalarda bile ozonun çıkardığı sonuçları gözlerinizle görebilirsiniz. Depo dendiği zaman sadece gıda sektörü akla gelmemelidir.

Aynı zamanda sağlık sektöründe de ilaçların depolarda muhafaza edildiği düşünülürse bu ve buna benzer medikal sektörde de ozon uygulaması yapılarak hem mikrop giderme hem de koku engelleme işlemi yapılabilmektedir.

Ozonla depo kötü koku alma uygulamasının ozon uygulamasında anlayan profesyonel kişiler tarafında uygun oranda yapılması sizler için daha sağlıklı sonuçlar verecektir.

Depo kavramı oldukça geniş bir kavram olmakla birlikte her sektörde üretilecek ürünler için depo kullanılmaktadır.

Elektronik, sanayi veya diğer sektörler için üretilen her yapıya uygun olan ürünlerde ozon uygulaması yapılmaktadır.

Gerekli bakanlıklarda da alınan onaylar suda bile ozonun kullanıldığında herhangi bir sakınca olmadığını göstermektedir.

Bunun için de gerek ev temizliğinde gerekse depo ve ambarlarda da sık zaman aralıkları ile ozon uygulaması yapılması uygundur.

Ozonla depo temizliği depoda muhafaza edilen ürünün cinsi ne olursa olsun istenilen sık aralıklarda uygulanması uygundur.

Özellikle gıdaların depo alanlarında gıdaların kendine has kokuları birbirine karıştığında gıdaların bozulmasına sebep olabilmektedir.

Koku sadece rahatsızlık verdiğinde giderilmesi gereken bir olumsuzluk değildir. Bunun için de kokunun bakteri ve leke oluşmasında süreci hızlandırdığını sizlere belirtmek isteriz.

Mesela buzdolabınızda meydana gelen bir kokuyu temizlemediğinizde kısa süre sonra koku ile birlikte küf sorunun meydan geldiğine şahit olmuşsunuzdur.

Bu gibi sorunlar yüklü miktarda ürünün muhafaza edildiği depolarda sanıldığının aksine büyük maddi zararlar meydana getirebilmektedir.

Depo kötü koku giderme uygulaması yaptırmak ve ozon cihazı kiralamak v satın almak için firmamız arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

( Toplam Oy : 50 ) ( Oyveren : 16 ) ( ortalama : 77.5 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Depo Kötü Koku Giderme, Depolar genellikle kapalı alanlardır. Güneş ışığı bile depolarda muhafaza edilen ürünlerin cinsi ne olursa olsun maddi zararlara yol açar
 • Depo Kötü Koku Giderme