Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • Aynı zamanda da üretim alanları için de büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Bu sebepten fabrika ve endüstriyel tip nem kurutma cihazları için nem kurutucu cihazı satışı hizmetimizden faydalana.
 • Yüksek kaliteli nem alma cihazları satışı yapan Ankara nem alma şirketi olarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz devam etmektedir. Hemen herkes küçük çaplı da olsa bir nem sorunu yaşamıştır..
 • Buradaki temel amaç kuru ve sağlıklı bir ortam oluşturmaktır. Geniş ve büyük kapalı mekânlarda bu imkânı yaratmak için çok büyük ve gelişmiş nem alma cihazı teknolojisi ne ihtiyaç duyulmaktadır..
 • Her zaman ve her süreçte yeteneklerini en iyi şekilde sergilemiş olan uzmanların desteği, burada şantiye çalışmalara önayak olmuş ve insanlar için adeta bir kılavuzluk mekanizması ortaya koymuştur..
 • Ankara ısımak ısıtıcı bayisi olan firmamız sizlere Nemtek ve ısımak markasının son üretmiş olduğu ürünleri de sunarken, aynı zamanda sizlerin de talep ve önerileri ile yeni hizmetlerini belirlemekted.
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Ayrıca inşaat süresi içerisinde yağan kar ve yağmurlar da veya su tesisatında yaşanabilecek sorunlar da su ve sel baskınlarına neden olabildiği için betona su sızması ve nem işlemesi ihtimali çok yüks.
 • Böylelikle ardışık olarak tekrarlanan bu döngü neticesinde ortamdaki havada mevcut olan su buharı başka bir ifade ile rutubet cihazın haznesinde depolanarak dışarı atılmış ve uzaklaştırılmış olur..
 • Nem Alma Cihazı seçiminin doğru yapılması kurutulacak olan alanın çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlıklı bir kurutma işleminin gerçekleştirilmesi için de önemlidir.
 • Nem kurutma cihazı tüm alanı görebilecek ve etkisi altına alabilecek bir noktaya yerleştirilirse eğer hem daha hızlı hem de eşit miktarda kurutma yapılacak olup zamandan tasarruf etmek mümkün olabilir.
 • Cihaz seçiminin doğru yapılması kurutulacak olan alanın çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlıklı bir kurutma işleminin gerçekleştirilmesi için de önemlidir..
Yangın Sonrası Ozonlama

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 08-08-2019  / Hit : 2064 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,1 Puan verildi

Yangın Sonrası Ozonlama

Yangın Sonrası Ozonlama Hemen herkesin başına gelebilecek felaketlerden biri yangındır.

Bazen dikkatsizlik yüzünden bazen de elimizde olmayan ve fark edemediğimiz sebeplerden dolayı yangın çıkabilir.

Yangın hem maddi hem de manevi olarak bize zarar veren bir olaydır. Yangın sonrasında evin temizlenmesi ve yangından geriye kalan koku gibi ve diğer kalıntıların ve izlerin ortadan kaldırılması gerekmektedir.

Yaşam alanlarının tekrar kullanımı için yangın sonrası yapılacak temizlikte genel temizlik malzemelerinden farklı ürünler ve teknikler kullanılmaktadır.

Özellikle kullanılması gereken temizlik tekniğinin başında yangın sonrası ozonlama gelmektedir. Bu tekniğin kullanılmasındaki en önemli sebep ozonun koku giderme özelliğinin yüksek olmasıdır.

Peki, ozon ve ozonlama tekniği ile temizleme nedir? Ozon; 3 adet oksijen atomunun birleşmesinden oluşur. Bu atomların birleşmesinden meydana gelen kimyasal bileşik renksizdir.

Ozonun kendine has bir kokusu vardır fakat rahatsız edecek bir koku değildir. Ozon sadece kullanılması gereken durumlarda üretilir ve kullanılır.

Ozonlama tekniği ile temizleme ise ozon jeneratörleri ile yapılmaktadır. Yangın sonrası ozon kullanımı temizlikte kesin sonuçlar almak için kullanılması gereken bir cihazdır.

Özellikle yangından sonra temizliğin en zor olduğu bölüm is kokusunun giderilmesidir. Bu noktada ozon jeneratörleri devreye girmektedir.

Ozon ile yapılan temizlikten sonra herhangi bir is kokusu kalmamaktadır. İs kokusunun uzun süre çıkmamasının sebebi ortamdaki plastiklerin, ahşapların ve hatta bazı eriyen metallerin hep birlikte yanmasından dolayıdır.

Bu ağır koku duvarlardan ve döşemelerden uzun süre çıkamayabilir. Bu ağır is kokusunun çıkmasında en büyük yardımcınız ozon ile yapılacak temizliktir.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu ozon cihazları ile yangın is kokusu giderme konusunda kesin çözümler sunmaktadır.

Yangından sonra yapılacak temizlik sırasında genel temizlik maddeleri kullanarak temizlik yaparsanız kalıcı ve iyi sonuçlar alamayabilirsiniz. Yangın sonrası koku giderme profesyonel kişi ya da kişiler tarafından yapılmalıdır.

Ozon ile temizlikten sonra alanda kalan ozon kokusunun ortamdan uzaklaşması en fazla 15 dakikayı alacaktır. Uzun zahmetler ve birçok temizlik malzemesi ile yapacağınız temizlik bile ozon ile yapılan temizliğin yanında belli olmayacaktır.

Çünkü genel ev temizliği malzemeleri ile yangın gibi ağır tahribatlara sebep olan felaketlerin izlerini kaldıramazsınız.

İs lekelerini ve kokusunu tek seferde ortadan kaldırmak için yangın sonrası ozonlama hizmeti veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tek bir seferde dememizin sebebi ise ozon jeneratörlerinin yüksek oksitleme kapasitesi bulundurmasından dolayıdır.

Yangından sonra ortaya çıkan is kokusu iyi derecede temizlenmesi ise daha sonra alana tekrar yerleştirilen eşyalara da is kokusu sinebilir.

Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için is kokusunun alan boş iken kalıcı olarak temizlenmesi gerekmektedir.

Sadece yangın değil sel ya da su baskını gibi olaylar sonrasında da temizlik yapılırken ozon ile temizlik yapılmalıdır.

Bu sayede herhangi bir felaketten sonra geriye kalan atıkların taşıdığı ve alana yerleştirdiği mikrop ve bakteriler tamamen yok edilerek alan dezenfekte edilir.

Sağlığınız için yangın ya da su baskını gibi felaketlerden sonra yaşam alanlarınızın iyi temizlendiğine dikkat etmelisiniz. Yangın sonrası ozonlama temizlik sonrasında kalıntı kalmaması adına güvenebileceğiniz bir temizlik yöntemidir.

Özellikle koku giderme ve herhangi bir küf ya da rutubet gibi sorunlarda tamamen dezenfekte etme işlemini  yangın sonrası ozonlama firması olarak alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile uygulamaktayız.

Sizler de yangın sonrası ozon temizliği ve fiyatlandırma hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

( Toplam Oy : 47 ) ( Oyveren : 15 ) ( ortalama : 77.5 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Yangın Sonrası Ozonlama Hemen herkesin başına gelebilecek felaketlerden biri yangındır. Yangın sonrası ozon kullanımı, yangın is kokusu giderme yok etme cihazı
 • Yangın Sonrası Ozonlama