Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Hangi cihazı kiralayacağınızı bilmiyorsanız, firmamızdan ücretsiz keşif talep ederek, profesyonel ekibimiz adresinizi ziyaret ederek, gerekli olan keşfi yapar ve size uygun olan ısımak nem alma kurutm.
 • Firmamız İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde bulunan şubelerimiz sayesinde kolay bir şekilde bize ulaşabilirsiniz bu sadece bu 3 ilimizi kapsamıyor diğer il ve ilçelerimize de ısımak cihazı kiralam.
 • Sağlıklı bir parke uygulaması için mutlaka parke öncesi nem kurutma işlemi yapılmalı ve su tesisatı gibi boruların eski ise yenilenmesi, daha sonrası parkelerinizin sağlamlığı ve kullanımı açısından ç.
 • Sıralama yapmak gerekirse beton atımı sonrası, düz bir alan oluşması için sonraki işlemde şap atılıp tamamen zemin oluşumuna getirilmesi ve sonrası zemin durumuna göre diğer işlemlerin yapılması sağla.
 • Beton Nedir? Beton Ne İşe Yarar? Betonu Oluşturan Maddeler Neler? Beton Nasıl Yapılır? Beton Nerelerde Kullanılır? Hangi Beton Malzemesi Tercih Edilmeli? gibi soruların cevaplarını kısada olsa vereceğ.
Yangın Sonrası Ozonlama

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 08-08-2019  / Hit : 4617 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 2,8 Puan verildi

Yangın Sonrası Ozonlama

Yangın Sonrası Ozonlama Hemen herkesin başına gelebilecek felaketlerden biri yangındır.

Bazen dikkatsizlik yüzünden bazen de elimizde olmayan ve fark edemediğimiz sebeplerden dolayı yangın çıkabilir.

Yangın hem maddi hem de manevi olarak bize zarar veren bir olaydır. Yangın sonrasında evin temizlenmesi ve yangından geriye kalan koku gibi ve diğer kalıntıların ve izlerin ortadan kaldırılması gerekmektedir.

Yaşam alanlarının tekrar kullanımı için yangın sonrası yapılacak temizlikte genel temizlik malzemelerinden farklı ürünler ve teknikler kullanılmaktadır.

Özellikle kullanılması gereken temizlik tekniğinin başında yangın sonrası ozonlama gelmektedir. Bu tekniğin kullanılmasındaki en önemli sebep ozonun koku giderme özelliğinin yüksek olmasıdır.

Peki, ozon ve ozonlama tekniği ile temizleme nedir? Ozon; 3 adet oksijen atomunun birleşmesinden oluşur. Bu atomların birleşmesinden meydana gelen kimyasal bileşik renksizdir.

Ozonun kendine has bir kokusu vardır fakat rahatsız edecek bir koku değildir. Ozon sadece kullanılması gereken durumlarda üretilir ve kullanılır.

Ozonlama tekniği ile temizleme ise ozon jeneratörleri ile yapılmaktadır. Yangın sonrası ozon kullanımı temizlikte kesin sonuçlar almak için kullanılması gereken bir cihazdır.

Özellikle yangından sonra temizliğin en zor olduğu bölüm is kokusunun giderilmesidir. Bu noktada ozon jeneratörleri devreye girmektedir.

Ozon ile yapılan temizlikten sonra herhangi bir is kokusu kalmamaktadır. İs kokusunun uzun süre çıkmamasının sebebi ortamdaki plastiklerin, ahşapların ve hatta bazı eriyen metallerin hep birlikte yanmasından dolayıdır.

Bu ağır koku duvarlardan ve döşemelerden uzun süre çıkamayabilir. Bu ağır is kokusunun çıkmasında en büyük yardımcınız ozon ile yapılacak temizliktir.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu ozon cihazları ile yangın is kokusu giderme konusunda kesin çözümler sunmaktadır.

Yangından sonra yapılacak temizlik sırasında genel temizlik maddeleri kullanarak temizlik yaparsanız kalıcı ve iyi sonuçlar alamayabilirsiniz. Yangın sonrası koku giderme profesyonel kişi ya da kişiler tarafından yapılmalıdır.

Ozon ile temizlikten sonra alanda kalan ozon kokusunun ortamdan uzaklaşması en fazla 15 dakikayı alacaktır. Uzun zahmetler ve birçok temizlik malzemesi ile yapacağınız temizlik bile ozon ile yapılan temizliğin yanında belli olmayacaktır.

Çünkü genel ev temizliği malzemeleri ile yangın gibi ağır tahribatlara sebep olan felaketlerin izlerini kaldıramazsınız.

İs lekelerini ve kokusunu tek seferde ortadan kaldırmak için yangın sonrası ozonlama hizmeti veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tek bir seferde dememizin sebebi ise ozon jeneratörlerinin yüksek oksitleme kapasitesi bulundurmasından dolayıdır.

Yangından sonra ortaya çıkan is kokusu iyi derecede temizlenmesi ise daha sonra alana tekrar yerleştirilen eşyalara da is kokusu sinebilir.

Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için is kokusunun alan boş iken kalıcı olarak temizlenmesi gerekmektedir.

Sadece yangın değil sel ya da su baskını gibi olaylar sonrasında da temizlik yapılırken ozon ile temizlik yapılmalıdır.

Bu sayede herhangi bir felaketten sonra geriye kalan atıkların taşıdığı ve alana yerleştirdiği mikrop ve bakteriler tamamen yok edilerek alan dezenfekte edilir.

Sağlığınız için yangın ya da su baskını gibi felaketlerden sonra yaşam alanlarınızın iyi temizlendiğine dikkat etmelisiniz. Yangın sonrası ozonlama temizlik sonrasında kalıntı kalmaması adına güvenebileceğiniz bir temizlik yöntemidir.

Özellikle koku giderme ve herhangi bir küf ya da rutubet gibi sorunlarda tamamen dezenfekte etme işlemini  yangın sonrası ozonlama firması olarak alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile uygulamaktayız.

Sizler de yangın sonrası ozon temizliği ve fiyatlandırma hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

( Toplam Oy : 128 ) ( Oyveren : 45 ) ( ortalama : 70 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Yangın Sonrası Ozonlama Hemen herkesin başına gelebilecek felaketlerden biri yangındır. Yangın sonrası ozon kullanımı, yangın is kokusu giderme yok etme cihazı
 • Yangın Sonrası Ozonlama