Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • Aynı zamanda da üretim alanları için de büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Bu sebepten fabrika ve endüstriyel tip nem kurutma cihazları için nem kurutucu cihazı satışı hizmetimizden faydalana.
 • Yüksek kaliteli nem alma cihazları satışı yapan Ankara nem alma şirketi olarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz devam etmektedir. Hemen herkes küçük çaplı da olsa bir nem sorunu yaşamıştır..
 • Buradaki temel amaç kuru ve sağlıklı bir ortam oluşturmaktır. Geniş ve büyük kapalı mekânlarda bu imkânı yaratmak için çok büyük ve gelişmiş nem alma cihazı teknolojisi ne ihtiyaç duyulmaktadır..
 • Her zaman ve her süreçte yeteneklerini en iyi şekilde sergilemiş olan uzmanların desteği, burada şantiye çalışmalara önayak olmuş ve insanlar için adeta bir kılavuzluk mekanizması ortaya koymuştur..
 • Ankara ısımak ısıtıcı bayisi olan firmamız sizlere Nemtek ve ısımak markasının son üretmiş olduğu ürünleri de sunarken, aynı zamanda sizlerin de talep ve önerileri ile yeni hizmetlerini belirlemekted.
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Ayrıca inşaat süresi içerisinde yağan kar ve yağmurlar da veya su tesisatında yaşanabilecek sorunlar da su ve sel baskınlarına neden olabildiği için betona su sızması ve nem işlemesi ihtimali çok yüks.
 • Böylelikle ardışık olarak tekrarlanan bu döngü neticesinde ortamdaki havada mevcut olan su buharı başka bir ifade ile rutubet cihazın haznesinde depolanarak dışarı atılmış ve uzaklaştırılmış olur..
 • Nem Alma Cihazı seçiminin doğru yapılması kurutulacak olan alanın çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlıklı bir kurutma işleminin gerçekleştirilmesi için de önemlidir.
 • Nem kurutma cihazı tüm alanı görebilecek ve etkisi altına alabilecek bir noktaya yerleştirilirse eğer hem daha hızlı hem de eşit miktarda kurutma yapılacak olup zamandan tasarruf etmek mümkün olabilir.
 • Cihaz seçiminin doğru yapılması kurutulacak olan alanın çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlıklı bir kurutma işleminin gerçekleştirilmesi için de önemlidir..
Kimyasal Koku Giderme

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 04-06-2018  / Hit : 4235 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 2,9 Puan verildi

Kimyasal Koku Giderme

Kimyasal Koku Giderme - Çift kademeli olarak endüstriyel alanlarda kullanılan endüstriyel koku giderme işlemleri için uygun olan ozon cihazlarını firmamız bünyesinden temin etmeniz mümkündür.

Kimyasal kokular genel olarak sağlık açısından zararlı olabileceği gibi koku alanında da belirli oranda çevreye yayılmaları için gerekli bakanlıklarda onaylı olarak çalışmaktadırlar.

Kimyasal kokuların önlenmesi ve uygun dozda çevreye yayılması evlerinizde koku giderme için kullanılan basit uygulamalar maalesef yeterli gelmemektedir.

Bunun için de kimyasal alanlarda koku gidermek için profesyonel yöntemlerden faydalanılması gerekmektedir.

Koku giderme işlemleri için yapılacak olan uygulamalarda önemli olan nokta kullanılacak olan malzemelerin koku giderme konusunda etkili olması ve kısa süre içerisinde de etkisini göstermesi gerekmektedir.

"Ozonlama" uygulamalarının bu kadar çok tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden birisi de ozonun hangi sorun için kullanılırsa kullanılsın ardında kesinlikle bir kalıntı bırakmamasıdır. Bu da özellikle kimyasal kokularda oldukça önemlidir.

Kimyasal kokuların koku önleme bölümleri bulunmaktadır. Bu bölümlerde yapılacak olan ozon uygulaması ile kimyasal kokulardan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Özellikle endüstriyel alanlarda koku sorunu sadece çevreye verdiği olumsuz etkilerin yanı sıra ayrıca üretim alanlarda üretilen ürünler ve çalışan kişilerin sağlığı açısından da olumsuz etkilere yol açabilmektedir.

Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak ve sağlıklı hava sahaları elde etmek için ozonla kimyasal koku giderme uygulamamızdan faydalanabilirsiniz.

Firmamızın bünyesinde çalışan ve ozon uygulamaları alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımız ile sizlere uygun fiyatlar eşliğinde ozon uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Kimyasal kokuların giderilmesinde kokulara müdahale edilmeden önce uzman kişiler tarafından kokuların analizleri yapılmalıdır. Ozon uygulamaları her türlü kokuyu yok edebilme kapasitesine sahiptir. Fakat bu noktada sizleri bilgilendirmek istediğimiz bir nokta daha bulunmaktadır.

Bu da kimyasal kokuların günlük hayatta karşılaştığınız diğer kokulardan hem sağlık açısından hem de yok edilebilme süreçleri açısından oldukça farklı olduklarıdır.

Bunun için de kimyasal ürünlerin üretildiği ve etrafa kimyasal koku yayan üretim fabrikalarında uzmanların belirlediği ozon oranı eşliğinde koku giderme işlemi yapılabilmektedir.

Kimyasal koku giderme işlemlerinde özellikle hemen her sektörde ozonun kullanılmasındaki sebeplerden bahsetmek istiyoruz. Bunların başında ozon uygulamalarının gıdalar üzerinde bile olumlu sonuçları olmasından dolayıdır.

Bildiğiniz üzere gıdalar çabuk bozulan her şeyden çok çabuk etkilenen yapılara sahiptir. Bunun için de uygun oranda kullanıldığı takdirde oldukça olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Aynı işlemler kimyasal ve endüstriyel alanlarda da uygulanmaktadır.

Özellikle koku sorunu üretim yerlerinde hem çalışanlar hem de üretim kaybı yaşanmaması adına oldukça dikkat edilmesi gereken bir sorundur.

Firmamızdan satın alabileceğiniz veya kiralayabileceğiniz ozon cihazları ve ozon makineleri ile kimyasal pis koku giderme işlemlerinizi kolaylıkla ve kısa süre içerisinde çözebilirsiniz.

Ayrıca firmamızdan temin edeceğiniz cihazların koku giderme konusunda garantili olduklarını da belirtmek isteriz.

Tabi ki evinizde veya iş yerinizde kullandığınız her cihaz gibi endüstriyel alanlarda da kullanılacak ozon cihazlarının da kullanılışına uygun olarak kullanılması cihazlardan daha verimli sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Kimyasal kötü koku giderme için yapılacak olan koku giderme işlemleri sadece kokunun rahatsız edici olmasından dolayı değil aynı zamanda da ortamda herhangi bir lekelerin veya kalıcı olarak pas sorunların meydana gelmemesi adına da koku giderme işlemleri oldukça önemlidir.

Kimyasal koku alma için sadece genel temizlik malzemelerinden olan koku giderici malzemeler ile koku giderme işlemini gerçekleştiremeyebilirsiniz. Çünkü kuzun süreli ağır kokular mikropların da oluşmasına sebep olabilmektedir.

Ayrıca kimyasal kokular sadece ağır bir koku olmaktan çok solunduğu takdirde sağlık açısından da oldukça risk taşıyabilmektedir. Kimyasal kokular üzerlerine sindikleri ürünlerinde yapısının bozulmalarına sebep olabilmektedir.

Bunun için de siz değerli müşterilerimize kimyasal koku giderme işlemleriniz için firmamız bünyesinden temin edebileceğiniz ozon uygulamalarını önermekteyiz.

Kimyasal Koku Giderme

( Toplam Oy : 76 ) ( Oyveren : 26 ) ( ortalama : 72.5 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Kimyasal Koku Giderme çift kademeli olarak endüstriyel alanlarda kullanılan endüstriyel koku giderme işlemleri için uygun olan ozon cihazlarını bizden kiralayın
 • Kimyasal Koku Giderme