Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Hangi cihazı kiralayacağınızı bilmiyorsanız, firmamızdan ücretsiz keşif talep ederek, profesyonel ekibimiz adresinizi ziyaret ederek, gerekli olan keşfi yapar ve size uygun olan ısımak nem alma kurutm.
 • Firmamız İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde bulunan şubelerimiz sayesinde kolay bir şekilde bize ulaşabilirsiniz bu sadece bu 3 ilimizi kapsamıyor diğer il ve ilçelerimize de ısımak cihazı kiralam.
 • Sağlıklı bir parke uygulaması için mutlaka parke öncesi nem kurutma işlemi yapılmalı ve su tesisatı gibi boruların eski ise yenilenmesi, daha sonrası parkelerinizin sağlamlığı ve kullanımı açısından ç.
 • Sıralama yapmak gerekirse beton atımı sonrası, düz bir alan oluşması için sonraki işlemde şap atılıp tamamen zemin oluşumuna getirilmesi ve sonrası zemin durumuna göre diğer işlemlerin yapılması sağla.
 • Beton Nedir? Beton Ne İşe Yarar? Betonu Oluşturan Maddeler Neler? Beton Nasıl Yapılır? Beton Nerelerde Kullanılır? Hangi Beton Malzemesi Tercih Edilmeli? gibi soruların cevaplarını kısada olsa vereceğ.
Ozonla Kimyasal Koku Giderme

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 04-06-2018  / Hit : 6015 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 2,8 Puan verildi

Ozonla Kimyasal Koku Giderme

Ozonla Kimyasal Koku Giderme - Her alanda kullanıma uygun olan ozon cihazlarını firmamız bünyesinden temin ederek kimyasal koku giderme işlemlerinizi kısa süre içerisinde olumlu bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Ozon uygulamalarının özellikle hazır su veya kaplıca gibi sektörlerde kullanıldığını daha önceki yazılarımızda da belirtmiştik.

Bununla birlikte sadece mikropları yok etme özelliğinin yanı sıra ozonun kalıcı olarak koku giderme işlemlerinde de kullanıldığından bahsetmek istiyoruz.

Ozon doğada bulunan hazır bir moleküldür. Bununla birlikte evlerinizde kullandığınız ozon tabi ki doğadaki hali ile değil işlenmiş bir şekilde sizlerin kullanımına hazır hale gelmektedir.

Özellikle endüstriyel ve kimyasal sektörlerde çevreye yayılan koku oranının belirli bir orandan sabit olarak kalması hem sağlık açısından hem de çevrenin sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Kokular sanıldığının aksine sizleri sadece koku duyunuzu rahatsız edecek basit bir sorun olarak görülmemelidir. Kokular yayıldıkları ürüne göre farklılık göstermektedir.

Özellikle üretim alanlarında yayılan bazı kokular aynı zamanda uzun süre giderilmediği takdirde bulundukları alandaki diğer ürünlere de zarar verebilmektedir.

Uzun süre engellenmeyen kokular bir süre sonra bakteri veya lekeler olarak sizlere geri dönecektir. Bu gibi olumsuz sonuçlar ile karşılaşmamak için de özellikle kimyasal depoda ozonlama işlemi yapılmalıdır.

Kimyasal üretim yerlerinde meydana gelen kokular uzun süre solunduğu veya engellenmediği takdirde hem çalışanların sağlığı açısından hem de üretilen ürünlerin kullanım ömrü açısından zarar verecek şekilde olumsuz sonuçlara sebep olabilmektedir.

Ozon cihazları ile ortama verilecek ozon kısa süre sonra aktif olarak oksijen ile birleşecektir. Kimyasal kokuların önlenmesindeki en büyük avantaj kokuların kalıntı olarak etraftan temizlenmesine de katkı sağlamasıdır.

Ozonla kimyasal koku giderme işleminin sizlere sağlayacağı en büyük avantajlardan birisi de kokuların meydana getireceği mantar veya küf gibi sorunlarında aynı zamanda engellenmesidir.

Böylece üretim alanlarında hangi koku ile mücadele edecek olursanız olun ozon cihazlarından faydalanarak kısa süre içerisinde kokunun ağırlığına bağlı olarak belirli süre zarfında kokuları engellemeniz mümkündür.

Kimyasal kokuların içerisinde evinizde kullandığınız yüksek çözünürlüklü deterjanlar da girmektedir. Bu yüzden de evinizde kullanacağınız deterjanların içeriklerini bilmeden temizlik yapmamanızı önermekteyiz.

Ozon uygulamaları koku gidermenin yanında aynı zamanda temizlik işlemleriniz için de işine yaracağı için evinizde bile genel temizlik yaparken ozon uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Ozonla kimyasal koku alma özellikle hamile olan ev hanımları için gereklidir.

Dediğimiz gibi kimyasal kokular sadece büyük üretim fabrikalarında değil sizler farkında olmasanız da evlerinizde de bulunmaktadır. Koku giderme için kullandığınız malzemenin de yapısı oldukça önemlidir.

Özellikle bir sorunu halletmek için kullanılan diğer bir yöntemin de kalıcı hasarlar bırakması gerekmektedir.

Ozon uygulamaları kullanıldıkları alanlara göre yapılan testler sonucunda herhangi bir sorun yaratmadığı kanıtlanmıştır.

Bunun için de koku giderme işlemlerinizin yanı sıra aynı zamanda havadaki mikropları da yok edebilmeniz için ozonla kimyasal pis koku alma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ozonla kimyasal kötü koku alma hizmetimiz dâhilinde hangi kokular üzerinde ozon uygulaması yapabileceğinizden bahsetmek istiyoruz.

Hayatımızın her aşamasında kimyasal maddeler ile yaşamak zorundayız. Evlerinizde veya iş yerlerinize kullandığınız çoğu malzemelerin kimyasal olduğu ve özellikle her temizlik malzemesinde de bir nebze de olsa kimyasal koku bulunduğu bir gerçektir.

Bunun için de uygulanacak ve sizlere kısa süre içerisinde kesin sonuçlar verebilecek tek yöntem ozondur. Ozon cihazlarını kullanacağınız alana veya yok etmek istediğiniz koku oranına göre farklı kapasitelerde bulabilirsiniz. Özellikle kimyasal kokulara ev hanımlarını uyarak isteriz.

Çamaşır veya bulaşık deterjanlarının ve ek olarak kullanılan ve kimyasal temizlik malzemeleri olarak piyasada bulunan diğer ürünlerin kullanım aşamasında dikkatli olmak ve uzun süreli olarak bu kokulara maruz kalınmaması gerekmektedir.

Ozonla kimyasal koku giderme işlemleriniz için evinizde de ozon cihazlarını güvenli ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ozonla Kimyasal Koku Giderme

( Toplam Oy : 102 ) ( Oyveren : 36 ) ( ortalama : 70 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Ozonla kimyasal koku giderme işleminin sizlere sağlayacağı en büyük avantajlardan birisi de kokuların meydana getireceği mantar ve küf gibi sorunlara son verir.
 • Ozonla Kimyasal Koku Giderme