Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • Aynı zamanda da üretim alanları için de büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Bu sebepten fabrika ve endüstriyel tip nem kurutma cihazları için nem kurutucu cihazı satışı hizmetimizden faydalana.
 • Yüksek kaliteli nem alma cihazları satışı yapan Ankara nem alma şirketi olarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz devam etmektedir. Hemen herkes küçük çaplı da olsa bir nem sorunu yaşamıştır..
 • Buradaki temel amaç kuru ve sağlıklı bir ortam oluşturmaktır. Geniş ve büyük kapalı mekânlarda bu imkânı yaratmak için çok büyük ve gelişmiş nem alma cihazı teknolojisi ne ihtiyaç duyulmaktadır..
 • Her zaman ve her süreçte yeteneklerini en iyi şekilde sergilemiş olan uzmanların desteği, burada şantiye çalışmalara önayak olmuş ve insanlar için adeta bir kılavuzluk mekanizması ortaya koymuştur..
 • Ankara ısımak ısıtıcı bayisi olan firmamız sizlere Nemtek ve ısımak markasının son üretmiş olduğu ürünleri de sunarken, aynı zamanda sizlerin de talep ve önerileri ile yeni hizmetlerini belirlemekted.
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Ayrıca inşaat süresi içerisinde yağan kar ve yağmurlar da veya su tesisatında yaşanabilecek sorunlar da su ve sel baskınlarına neden olabildiği için betona su sızması ve nem işlemesi ihtimali çok yüks.
 • Böylelikle ardışık olarak tekrarlanan bu döngü neticesinde ortamdaki havada mevcut olan su buharı başka bir ifade ile rutubet cihazın haznesinde depolanarak dışarı atılmış ve uzaklaştırılmış olur..
 • Nem Alma Cihazı seçiminin doğru yapılması kurutulacak olan alanın çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlıklı bir kurutma işleminin gerçekleştirilmesi için de önemlidir.
 • Nem kurutma cihazı tüm alanı görebilecek ve etkisi altına alabilecek bir noktaya yerleştirilirse eğer hem daha hızlı hem de eşit miktarda kurutma yapılacak olup zamandan tasarruf etmek mümkün olabilir.
 • Cihaz seçiminin doğru yapılması kurutulacak olan alanın çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlıklı bir kurutma işleminin gerçekleştirilmesi için de önemlidir..
Ozonla Kimyasal Koku Giderme

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 04-06-2018  / Hit : 3729 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3 Puan verildi

Ozonla Kimyasal Koku Giderme

Ozonla Kimyasal Koku Giderme - Her alanda kullanıma uygun olan ozon cihazlarını firmamız bünyesinden temin ederek kimyasal koku giderme işlemlerinizi kısa süre içerisinde olumlu bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Ozon uygulamalarının özellikle hazır su veya kaplıca gibi sektörlerde kullanıldığını daha önceki yazılarımızda da belirtmiştik.

Bununla birlikte sadece mikropları yok etme özelliğinin yanı sıra ozonun kalıcı olarak koku giderme işlemlerinde de kullanıldığından bahsetmek istiyoruz.

Ozon doğada bulunan hazır bir moleküldür. Bununla birlikte evlerinizde kullandığınız ozon tabi ki doğadaki hali ile değil işlenmiş bir şekilde sizlerin kullanımına hazır hale gelmektedir.

Özellikle endüstriyel ve kimyasal sektörlerde çevreye yayılan koku oranının belirli bir orandan sabit olarak kalması hem sağlık açısından hem de çevrenin sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Kokular sanıldığının aksine sizleri sadece koku duyunuzu rahatsız edecek basit bir sorun olarak görülmemelidir. Kokular yayıldıkları ürüne göre farklılık göstermektedir.

Özellikle üretim alanlarında yayılan bazı kokular aynı zamanda uzun süre giderilmediği takdirde bulundukları alandaki diğer ürünlere de zarar verebilmektedir.

Uzun süre engellenmeyen kokular bir süre sonra bakteri veya lekeler olarak sizlere geri dönecektir. Bu gibi olumsuz sonuçlar ile karşılaşmamak için de özellikle kimyasal depoda ozonlama işlemi yapılmalıdır.

Kimyasal üretim yerlerinde meydana gelen kokular uzun süre solunduğu veya engellenmediği takdirde hem çalışanların sağlığı açısından hem de üretilen ürünlerin kullanım ömrü açısından zarar verecek şekilde olumsuz sonuçlara sebep olabilmektedir.

Ozon cihazları ile ortama verilecek ozon kısa süre sonra aktif olarak oksijen ile birleşecektir. Kimyasal kokuların önlenmesindeki en büyük avantaj kokuların kalıntı olarak etraftan temizlenmesine de katkı sağlamasıdır.

Ozonla kimyasal koku giderme işleminin sizlere sağlayacağı en büyük avantajlardan birisi de kokuların meydana getireceği mantar veya küf gibi sorunlarında aynı zamanda engellenmesidir.

Böylece üretim alanlarında hangi koku ile mücadele edecek olursanız olun ozon cihazlarından faydalanarak kısa süre içerisinde kokunun ağırlığına bağlı olarak belirli süre zarfında kokuları engellemeniz mümkündür.

Kimyasal kokuların içerisinde evinizde kullandığınız yüksek çözünürlüklü deterjanlar da girmektedir. Bu yüzden de evinizde kullanacağınız deterjanların içeriklerini bilmeden temizlik yapmamanızı önermekteyiz.

Ozon uygulamaları koku gidermenin yanında aynı zamanda temizlik işlemleriniz için de işine yaracağı için evinizde bile genel temizlik yaparken ozon uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Ozonla kimyasal koku alma özellikle hamile olan ev hanımları için gereklidir.

Dediğimiz gibi kimyasal kokular sadece büyük üretim fabrikalarında değil sizler farkında olmasanız da evlerinizde de bulunmaktadır. Koku giderme için kullandığınız malzemenin de yapısı oldukça önemlidir.

Özellikle bir sorunu halletmek için kullanılan diğer bir yöntemin de kalıcı hasarlar bırakması gerekmektedir.

Ozon uygulamaları kullanıldıkları alanlara göre yapılan testler sonucunda herhangi bir sorun yaratmadığı kanıtlanmıştır.

Bunun için de koku giderme işlemlerinizin yanı sıra aynı zamanda havadaki mikropları da yok edebilmeniz için ozonla kimyasal pis koku alma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ozonla kimyasal kötü koku alma hizmetimiz dâhilinde hangi kokular üzerinde ozon uygulaması yapabileceğinizden bahsetmek istiyoruz.

Hayatımızın her aşamasında kimyasal maddeler ile yaşamak zorundayız. Evlerinizde veya iş yerlerinize kullandığınız çoğu malzemelerin kimyasal olduğu ve özellikle her temizlik malzemesinde de bir nebze de olsa kimyasal koku bulunduğu bir gerçektir.

Bunun için de uygulanacak ve sizlere kısa süre içerisinde kesin sonuçlar verebilecek tek yöntem ozondur. Ozon cihazlarını kullanacağınız alana veya yok etmek istediğiniz koku oranına göre farklı kapasitelerde bulabilirsiniz. Özellikle kimyasal kokulara ev hanımlarını uyarak isteriz.

Çamaşır veya bulaşık deterjanlarının ve ek olarak kullanılan ve kimyasal temizlik malzemeleri olarak piyasada bulunan diğer ürünlerin kullanım aşamasında dikkatli olmak ve uzun süreli olarak bu kokulara maruz kalınmaması gerekmektedir.

Ozonla kimyasal koku giderme işlemleriniz için evinizde de ozon cihazlarını güvenli ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ozonla Kimyasal Koku Giderme

( Toplam Oy : 77 ) ( Oyveren : 26 ) ( ortalama : 75 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Ozonla kimyasal koku giderme işleminin sizlere sağlayacağı en büyük avantajlardan birisi de kokuların meydana getireceği mantar ve küf gibi sorunlara son verir.
 • Ozonla Kimyasal Koku Giderme