Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • Tamamen kalite ile üretilmiş kendini hizmetle endekslenmiş olan nem kurutma cihazları, işimizi kolaylaştırıp, inşaat setlerinin hızlanmasına ve gayretli çalışmasına katkı sağlıyor..
 • Prensiplerle birlikte çalışmaya devam eden, insanlara hizmet noktasında planlarını gözden geçiren nem alma hizmeti, çok gerekli önemli bir sektör olduğunu herkese kanıtladı..
 • Son derece donanımlı yapıya sahip olan, bununla beraber üst düzey teknolojisini kaliteli hizmetle bütünleştiren nem alma hizmetleri Ankara şehrindeki muhteşem bir hizmet potansiyelini önümüze getiriyo.
 • Elbette ki bu süreci uzman ekip kontrolüyle atlatmak çok önemli. Ondan sonra devreye girecek durum ise bu nem ve rutubete tamamen ortadan kaldırması için en iyi teknolojiyi bulmak ve kullanmak olmalı.
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Ankara Nem Kurutma, Özellikle de beklenen koşullar ve beklenen hizmet anlayışı ile beraber bu konudaki ciddi çalışmaların sonucunu daha yakından ve net bir gözlemleme sonucu ile değerlendirebiliriz..
 • Büyük hacim kaplamasa bile işlevselliği ile oldukça büyük bir teknolojiye sahip olan cihaz kalitesiyle, oldukça geniş iç hacimli mekânlar nemden rutubetten ıslattıktan tamamen kurtulabiliyor..
 • Tavan kurutma gereksinimi için ortaya konulmuş olan cihaz kalitesiyle, günümüzün en modern ve gelişime açık teknolojilerini daha kaliteli cihazlarla bütünleşmiş şekilde bulabiliyoruz..
 • Firmamızın kendi sektöründe daima ileri hedeflemesi ve önemli bir misyon yüklenmiş olması, duvar kurutma cihazı kullanarak görev verdiğimiz bölgelerdeki inşaat çalışmalarına hız kazandırıyor..
 • Firmamızın başarıyla yerine getirdiği bir görev alan ıslak beton kurutma işleminde, bunca zamandır kat ettiğimiz mesafeler ve aldığımız yol, insanların bize daha çok güvenmesini sağlamış durumda..
Ozonla Kimyasal Koku Giderme

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 04-06-2018  / Hit : 938 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,2 Puan verildi

Ozonla Kimyasal Koku Giderme

Ozonla Kimyasal Koku Giderme - Her alanda kullanıma uygun olan ozon cihazlarını firmamız bünyesinden temin ederek kimyasal koku giderme işlemlerinizi kısa süre içerisinde olumlu bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Ozon uygulamalarının özellikle hazır su veya kaplıca gibi sektörlerde kullanıldığını daha önceki yazılarımızda da belirtmiştik.

Bununla birlikte sadece mikropları yok etme özelliğinin yanı sıra ozonun kalıcı olarak koku giderme işlemlerinde de kullanıldığından bahsetmek istiyoruz.

Ozon doğada bulunan hazır bir moleküldür. Bununla birlikte evlerinizde kullandığınız ozon tabi ki doğadaki hali ile değil işlenmiş bir şekilde sizlerin kullanımına hazır hale gelmektedir.

Özellikle endüstriyel ve kimyasal sektörlerde çevreye yayılan koku oranının belirli bir orandan sabit olarak kalması hem sağlık açısından hem de çevrenin sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Kokular sanıldığının aksine sizleri sadece koku duyunuzu rahatsız edecek basit bir sorun olarak görülmemelidir. Kokular yayıldıkları ürüne göre farklılık göstermektedir.

Özellikle üretim alanlarında yayılan bazı kokular aynı zamanda uzun süre giderilmediği takdirde bulundukları alandaki diğer ürünlere de zarar verebilmektedir.

Uzun süre engellenmeyen kokular bir süre sonra bakteri veya lekeler olarak sizlere geri dönecektir. Bu gibi olumsuz sonuçlar ile karşılaşmamak için de özellikle kimyasal depoda ozonlama işlemi yapılmalıdır.

Kimyasal üretim yerlerinde meydana gelen kokular uzun süre solunduğu veya engellenmediği takdirde hem çalışanların sağlığı açısından hem de üretilen ürünlerin kullanım ömrü açısından zarar verecek şekilde olumsuz sonuçlara sebep olabilmektedir.

Ozon cihazları ile ortama verilecek ozon kısa süre sonra aktif olarak oksijen ile birleşecektir. Kimyasal kokuların önlenmesindeki en büyük avantaj kokuların kalıntı olarak etraftan temizlenmesine de katkı sağlamasıdır.

Ozonla kimyasal koku giderme işleminin sizlere sağlayacağı en büyük avantajlardan birisi de kokuların meydana getireceği mantar veya küf gibi sorunlarında aynı zamanda engellenmesidir.

Böylece üretim alanlarında hangi koku ile mücadele edecek olursanız olun ozon cihazlarından faydalanarak kısa süre içerisinde kokunun ağırlığına bağlı olarak belirli süre zarfında kokuları engellemeniz mümkündür.

Kimyasal kokuların içerisinde evinizde kullandığınız yüksek çözünürlüklü deterjanlar da girmektedir. Bu yüzden de evinizde kullanacağınız deterjanların içeriklerini bilmeden temizlik yapmamanızı önermekteyiz.

Ozon uygulamaları koku gidermenin yanında aynı zamanda temizlik işlemleriniz için de işine yaracağı için evinizde bile genel temizlik yaparken ozon uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Ozonla kimyasal koku alma özellikle hamile olan ev hanımları için gereklidir.

Dediğimiz gibi kimyasal kokular sadece büyük üretim fabrikalarında değil sizler farkında olmasanız da evlerinizde de bulunmaktadır. Koku giderme için kullandığınız malzemenin de yapısı oldukça önemlidir.

Özellikle bir sorunu halletmek için kullanılan diğer bir yöntemin de kalıcı hasarlar bırakması gerekmektedir.

Ozon uygulamaları kullanıldıkları alanlara göre yapılan testler sonucunda herhangi bir sorun yaratmadığı kanıtlanmıştır.

Bunun için de koku giderme işlemlerinizin yanı sıra aynı zamanda havadaki mikropları da yok edebilmeniz için ozonla kimyasal pis koku alma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ozonla kimyasal kötü koku alma hizmetimiz dâhilinde hangi kokular üzerinde ozon uygulaması yapabileceğinizden bahsetmek istiyoruz.

Hayatımızın her aşamasında kimyasal maddeler ile yaşamak zorundayız. Evlerinizde veya iş yerlerinize kullandığınız çoğu malzemelerin kimyasal olduğu ve özellikle her temizlik malzemesinde de bir nebze de olsa kimyasal koku bulunduğu bir gerçektir.

Bunun için de uygulanacak ve sizlere kısa süre içerisinde kesin sonuçlar verebilecek tek yöntem ozondur. Ozon cihazlarını kullanacağınız alana veya yok etmek istediğiniz koku oranına göre farklı kapasitelerde bulabilirsiniz. Özellikle kimyasal kokulara ev hanımlarını uyarak isteriz.

Çamaşır veya bulaşık deterjanlarının ve ek olarak kullanılan ve kimyasal temizlik malzemeleri olarak piyasada bulunan diğer ürünlerin kullanım aşamasında dikkatli olmak ve uzun süreli olarak bu kokulara maruz kalınmaması gerekmektedir.

Ozonla kimyasal koku giderme işlemleriniz için evinizde de ozon cihazlarını güvenli ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ozonla Kimyasal Koku Giderme


Önceki Sayfa :

« Nem Alma Cihazı TTK 400

Sonraki Sayfa :

Ozonla Küf Temizliği »
( Toplam Oy : 41 ) ( Oyveren : 13 ) ( ortalama : 80 )
 • Ozonla kimyasal koku giderme işleminin sizlere sağlayacağı en büyük avantajlardan birisi de kokuların meydana getireceği mantar ve küf gibi sorunlara son verir.
 • Ozonla Kimyasal Koku Giderme