Nem Kurutma Blog Kategorileri
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Hangi cihazı kiralayacağınızı bilmiyorsanız, firmamızdan ücretsiz keşif talep ederek, profesyonel ekibimiz adresinizi ziyaret ederek, gerekli olan keşfi yapar ve size uygun olan ısımak nem alma kurutm.
 • Firmamız İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde bulunan şubelerimiz sayesinde kolay bir şekilde bize ulaşabilirsiniz bu sadece bu 3 ilimizi kapsamıyor diğer il ve ilçelerimize de ısımak cihazı kiralam.
 • Sağlıklı bir parke uygulaması için mutlaka parke öncesi nem kurutma işlemi yapılmalı ve su tesisatı gibi boruların eski ise yenilenmesi, daha sonrası parkelerinizin sağlamlığı ve kullanımı açısından ç.
 • Sıralama yapmak gerekirse beton atımı sonrası, düz bir alan oluşması için sonraki işlemde şap atılıp tamamen zemin oluşumuna getirilmesi ve sonrası zemin durumuna göre diğer işlemlerin yapılması sağla.
 • Beton Nedir? Beton Ne İşe Yarar? Betonu Oluşturan Maddeler Neler? Beton Nasıl Yapılır? Beton Nerelerde Kullanılır? Hangi Beton Malzemesi Tercih Edilmeli? gibi soruların cevaplarını kısada olsa vereceğ.
Nem Alma Kurutma Yazıları
 • Ev tipi nem alma cihazı ve sanayi tipi nem alma cihazları ile bu işlem gerçekleştirilir. kurutma işlemi yapılmadığında oluşan nemli bölgeler küf ve rutubet oluşumuna sebep verecektir..
 • İleri teknoloji ve yerli üretim cihazlarıyla, uzman ekibiyle bu parke nem kurutma problemlerinizde sizlerin daima yanınızda olup, işini en iyi şekilde yaparak, sizin memnuniyetinizi kazanmaya devam.
 • Sıva kurutma işlemi yapılmadığı takdirde veya doğal yöntemlerle yapılmaya kalkıldığı takdirde, sizlere büyük maddi sorunlar yaratabilir ve müşterilerinizin iş bitimini uzun süre beklemelerine neden.
 • Firmamız, nem kurutma konularında profesyonel çalışma yöntemleri, işinde uzmanlaşmış çalışma ekibi ve son teknoloji özelliklere sahip teknik cihazlarıyla, sizlere ıslak zemin nem kurutma en başında.
 • Mekân büyüklüğünün ve genişliğinin sorun olmadığı firmamız için, her türlü alanda kısa bir sürede hizmetlerini gerçekleştirip, zamandan da tasarruf etmeyi ilke edinerek, çalışmalarını itinayla yapmak.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
Fabrika Nem Alma Kurutma

Ekleyen : NEMTEK KURUTMA  / Ekleme Tarihi : 05-04-2023  / Hit : 2961 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 2,7 Puan verildi

Fabrika Nem Alma Kurutma

Fabrika nem alma kurutma alanında öncü firmalardan olarak sizleri fabrikalarda oluşan nem, rutubet ve küf gibi sorunlardan kurtulmanın yollarını sizlere anlatacağız.

Sağlık açısından hepimiz temizliğe oldukça önem vermekle beraber yaşam alanlarında oluşan nem gibi etkenlerden de rahatsız olmaktayız.

Fakat sadece görünen yerlerin temizliğini yapmak yeterli olmayabilir. Soluduğunu havanın da temiz olması oldukça önemlidir.

Peki, soluduğumuz hava nasıl temiz olabilir? Havada bulunan nem oranı yeterli oranda değilse sizi rahatsız eder.

Aşırı nemden kaynaklanan solunum yolu rahatsızlıkları tetiklenebilir. Havadaki ya da ortamdaki nem sadece sağlık açısından değil ortamda bulunan her şey açısından sorun teşkil edebilir. Mesela bir üretim fabrikasını düşünebilirsiniz.

Nemden kaynaklanan rutubetli bir ortamda üretim yapılıyorsa üretilen şeylerin uzun süre muhafaza edilmesi kolay olmayacaktır.

Rutubet kokusundan kısa süre içerisinde rahatsızlık duyarız. Bu kokuyu ve havaya sızan mikroplu nemli havayı uzun süre soluduğunuzu düşünelim.

Aynı durum bu rutubetli havaya maruz kalan eşyalar için de geçerlidir. Özellikle gıda sektöründe üretim yapan bir fabrika için nem ve rutubet tamamen zarar anlamına gelebilmektedir.

Piyasada rutubet kurutma ile ilgili çözüm sunan pek çok firma bulabilirsiniz. Bu noktada firma seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç noktayı belirtmek isteriz.

Eski yöntemler ile duvarı bile çürütebilecek hale gelmiş olan rutubeti önleyemezsiniz.

Piyasada bulunan rutubet giderici ürünlerin çoğu sadece rutubetin izlerini geçici bir süre üstünü örtmenize yardımcı olacaktır.

Rutubet engellemek için genelde boyalar satılmaktadır. Boyalar sadece rutubetin meydana getirdiği izleri kapatabilir.

Kapatma işlemi de geçici bir süre olacaktır. Bir süre sonra rutubetten kaynaklanan küflenme isleri tekrar meydana çıkacaktır. Fabrika nem alma kurutma cihazı kullanan firmamız sizlere kesin ve garantili sonuçlar sunmaktadır.

Teknoloji ile birlikte nem ve rutubet kurutma sektöründe de büyük gelişmeler gözlemlenmektedir.

Firmamız bünyesinde satılan ve hizmet esnasında kullanılan rutubet kurutma cihazları sayesinde hem zamandan hem de iş gücünden kazanacaksınız.

Rutubeti fark ettiğiniz anda bizler ile iletişime geçerek sorununuz daha da büyümeden bu rutubet sorununa bir son verebiliriz.

Geçici çözümlere yatıracağınız paranın bir sonu gelmeyecektir. Çünkü eski yöntemler ile sadece rutubetin verdiği Zaraların görünen kısmını öretebileceksiniz.

Fabrika nem alma kurutma firması olarak rutubet giderme konusunda hizmetlerimiz sadece fabrika çerçevesinde sınırlı değildir.

Hastane, okul, ambar, spor salonları, yüzme havuzları, iş yerleri, endüstriyel fabrikalar, evler, apartmanlar ve dış cephe rutubet alam alanlarında hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Fabrika nem alma ve kurutma profesyonel olmayan kişi ya da kişilerin yapabileceği bir iş değildir.

Nem ve rutubet kurutma konusunda kullanılan cihazları sadece profesyonel kişiler tarafından kullanılmalıdır.

Bu noktada şunu da belirtmek isteriz ki ev tipi nem alma cihazları ile rutubet giderme cihazları aynı değildir.

Nem alma cihazları havadaki nemi dengelemek için kullanılırken rutubet giderme cihazları daha profesyonel ayarlarda kullanılmalıdır.

Fabrika nem alma kurutma işlemi yapılırken ilk önce hasar tespiti ve rutubetin kaynağı bulunmalıdır. Rutubetin kaynağı tespit edildikten sonra gerekli görülürse inşaat alanında bir onarım yapılabilir.

Bu onarım duvarlarda herhangi bir çatlak ya da kırık var ise geçerlidir.

Fabrika yapım aşamasında nem alma işleminin iyi yapılmaması da zaman içerisinde rutubet oluşumuna sebep olabilmektedir. Rutubetin çok kaynaklı sebepleri olabilir.

İç ve dış ısı farkından kaynaklana rutubet sorunu genelde ev tipi rutubet sorunu olarak adlandırılır.

Müstakil evlerde ya da villalarda ve fabrikalarda hava şartlarından dolayı su alma ve buna bağlı olarak rutubet oluşumu sıklıkla gözlemlenmektedir.

Bu gibi durumlarda inşaat onarımı ile dışarıdan gelecek su engellenebilir. Gerekli görülürse yalıtım yapılarak ısı dengesi sağlanabilir.

Fabrika nem giderme hizmetimize başlamadan önce yapılan hasar tespitleri genelde yukarıda bahsettiğimiz gibidir.

Bu gibi sorunlar ile karşılaştığımızda gerekli onarımlardan sonra fabrika nem alma kurutma işlemi yapılmaktadır.

#fabrikanemalmakurutma #fabrikanemalma #fabrikanemkurutma #nemalma #nemkurutma

( Toplam Oy : 96 ) ( Oyveren : 35 ) ( ortalama : 67.5 )
 • Fabrika nem alma kurutma alanında öncü firma olarak sizleri fabrika da oluşan nem, rutubet ve küf gibi sorunlardan kurtulmanın yollarını sizlere anlatacağız.
 • Nemtek Nem Kurutma