Nem Kurutma Blog Kategorileri
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Epoksi kurutma uygulaması sadece yapım aşamasında iken değil, epoksi döşemesi yapıldıktan sonra da mutlaka yapılmalıdır. İlerde büyük sorunlarla karşılaşmamak için bu işlemin yapılması çok doğru olaca.
 • Şantiyelerde bulunan ürünlerin uzun ömürlü olması herkesin istediği bir şeydir. Eğer ortamda nem varsa bunun olması mümkün değildir. Ayrıca, sağlıklı bir yaşam alanından da söz etmek doğru olmayacaktı.
 • Eğer kiralık ambar nem kurutma cihazı arıyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Herkes tarafından en çok tercih edilen firma olarak nem sorununuza anında çözümler sunuyoruz..
 • Eğer zemin tamamen kurutulmazsa inşaat sonrasında yapılacak olan uygulamalar kesinlikle sağlıklı olmayacaktır. Zemin üstüne döşenen parke gibi uygulamalar ilerde kabarma yaparak sorun teşkil edecektir.
 • Ayrıca inşaat süresi içerisinde yağan kar ve yağmurlar da veya su tesisatında yaşanabilecek sorunlar da su ve sel baskınlarına neden olabildiği için betona su sızması ve nem işlemesi ihtimali çok yüks.
Nem Alma Kurutma Yazıları
 • Modern teknolojinin sağladığı gelişmeler neticesinde küf nasıl önlenir sorusuna cevap kolay bulunmakta ve rutubet ile etkili bir mücadelenin sağlanmasıyla küf ve küflenmenin de önüne geçilmiş olmaktad.
 • İnşaat nem alma makinası üstün teknoloji ile donatılmış olduğundan dolayı saatler içerisinde ortamda bulunan nemi yok edip ortamda bulunması gereken nemi dengeleyerek daha yaşanılabilir bir ortam yara.
 • Elektrik ve mazotla çalışan nem alıcı cihazı ortamdaki havayı filtreliyor emiyor ve içeride oluşturmuş olduğu soğuk hava bölmesinde havayı yoğunlaştırıyor. Yoğunlaşan hava ise cihazın su haznesinde..
 • Nem alıcı kiralama firması olarak dilerseniz ofisinizde ya da dilerseniz evinizde oturma odanızda veya çocuk odanızda sağlıkla kullanabileceğiniz nem alma cihaz.
 • Banyo kısmını ele alırsak malum en çok su kullanımı ve bunun sonrasında oluşan buhar ile aynı şekilde özellikle tavan kısmında oluşan ıslaklık ile nemlenme gerçekleşir tabi buda zamanla rutubete yol.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
 • Teknik personel ve cihazlara servis hizmeti desteği ile dikkat çeken firmamız, şap kurutma işlemi süresinden şapın formuna kavuşması sürecine kadar her türlü desteği siz değerli müşterilerimize sağlam.
 • Aynı zamanda da üretim alanları için de büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Bu sebepten fabrika ve endüstriyel tip nem kurutma cihazları için nem kurutucu cihazı satışı hizmetimizden faydalana.
 • Yüksek kaliteli nem alma cihazları satışı yapan Ankara nem alma şirketi olarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz devam etmektedir. Hemen herkes küçük çaplı da olsa bir nem sorunu yaşamıştır..
İnşaat Şap Nemi Kurutma

Ekleyen : NEMTEK KURUTMA  / Ekleme Tarihi : 07-03-2023  / Hit : 183 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 2,3 Puan verildi

İnşaat Şap Nemi Kurutma

İnşaat şap nemi kurutma inşaat işlemlerinin içerisinde en önemli ve hassas işlemlerin başında gelmekte olup şap sonrası yapılacak olan işlemlerin devamını sağlar.

Şap nemi kurutma işini gerçekleştirirken sağlıklı bir kurutma yapılabilmesi için kullanılması zorunlu olan şap kurutma cihazlarının satış ve kiralamasını yapan firmamız aracılığı ile bizden temin edebilirsiniz.

Kurutma cihazları ile inşaat, şap, beton, sıva, duvar, zemin, tavan, epoksi, şantiye gibi kurutma işleminizi hızlı ve kontrollü bir şekilde uygulayabilirsiniz.

İnşaat şap nemi kurutma cihazı şap kurutma işleminizi kolaylaştıracak pek çok özelliği bünyesinde barındırmaktadır.

Bu özellikler sayesinde şap kurutma işlemini daha önce kullanılan yöntemlerden çok daha hızlı ve çok daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilir bu sayede inşaatınızda gerçekleştireceğiniz diğer işlemlere ekstra zaman yaratabilirsiniz.

Firmamızda bulunan şap kurutma cihazları gerek görsellik gerekse de güvenlik açısından üst düzey bir şekilde üretilmiş olup, kullanım açısından da son derece kolay bir kullanıma sahiptir.

Üstelik çalışma sırasında son derece sessiz çalışmakta ve kurutma işlemi yapılan ortamda herhangi bir rahatsızlık yaratmamaktadır.

İnşaat şap nemi kurutma cihazlarımız aynı zamanda hiç durmadan çalışabilme özelliğine de sahiptir.

Şap atılan alanın bir an önce kurutulması gerektiğinden bu özellik şap kurutma işleminde en çok gerekmekte olan özellik olarak dikkat çekmektedir.

Şap atım işleminin yapılmasının ana nedeni özellikle beton atma işlemi tamamlanmış olan inşaatlarda betonun üzerine uygulanacak olan parke, seramik, pvc ve benzeri görsellerin uygulanabilmesi için düz bir zemin elde edilmesi adına yapılmaktadır.

Zeminin düz olabilmesi için sadece şap atılması yeterli olmamakta aynı zamanda atılan şapın kurutma işleminin de sağlıklı bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Şap atım işlemi atıldıktan sonra katman katman bir hale bürünmektedir.

Şapın tam anlamıyla kurumasından söz edebilmek için özelikle bu katmanların tamamının kurutulmuş olması gerekmektedir.

Bu katmanların gerektiği gibi kurutulabilmesi için mutlak suretle kurutma cihazı kullanılması gerekmektedir.

Teknolojinin bu denli gelişmediği dönemlerde kullanılan cihazlar ve yöntemler ile bu katmanların gerektiği şekilde kurutulabilmesi mümkün olmamakta.

Şap atılan yerlerde ilerleyen dönemlerde deformasyonlar meydana gelmekte ve bu deformasyonlar yüzünden şap üzerine uygulanan malzemeler işlevlerini tamamen yitirmekteydi.

Günümüzde de bu şekilde kurutma cihazı dışından kullanılan cihazlar ve yöntemler aynı sonuçları vermekte ancak bu sonuçların yaptırımları çok daha kötü ve istenmeyen olayların yaşanmasına neden olmaktadır.

Bu tür kötü sonuçlar ve istenmeyen olayların yaşanmaması için mutlak suretle inşaat şap nem kurutma cihazı kullanılması gerekmektedir.

Bu sayede şap istenilen derece ve şekilde kurutulabilmekte ve şapın formunu bulması çok kısa bir süre almaktadır.

Kısa bir süre içerisinde formunu bulan şap üzerine uygulanacak olan her türlü malzeme ve materyal rahatlıkla uygulanabilecek ve işlevini tam olarak yerine getirebilecektir.

Şap nemi kurutma işlemleri sonrasında alanda rutubet ve nemlenmeden söz edilemeyeceği gibi şapın üzerine uygulanacak olan diğer malzemelerin de sorunsuz bir şekilde uygulanmasını ve işlevlerini uzun zaman boyunca yerine getirebilmesini sağlamaktadır.

İnşaat şap nemi kurutma işlemi için bu denli kolay yapılmasını sağlayan kurutma cihazlarını edinebilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

#inşaatşapnemikurutma #şapnemikurutma #şapnemkurutma #şapkurutma


Önceki Sayfa :

« Ankara Yapı Kurutma

Sonraki Sayfa :

Ankara Şantiye Kurutma »
( Toplam Oy : 7 ) ( Oyveren : 3 ) ( ortalama : 57.5 )
 • İnşaat şap nemi kurutma inşaat işlemlerinin içerisinde en önemli ve hassas işlemlerin başında gelmekte olup şap sonrası yapılacak olan işlemlerin devamını sağlar
 • Nemtek Nem Kurutma