Nem Kurutma Blog Kategorileri
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Hangi cihazı kiralayacağınızı bilmiyorsanız, firmamızdan ücretsiz keşif talep ederek, profesyonel ekibimiz adresinizi ziyaret ederek, gerekli olan keşfi yapar ve size uygun olan ısımak nem alma kurutm.
 • Firmamız İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde bulunan şubelerimiz sayesinde kolay bir şekilde bize ulaşabilirsiniz bu sadece bu 3 ilimizi kapsamıyor diğer il ve ilçelerimize de ısımak cihazı kiralam.
 • Sağlıklı bir parke uygulaması için mutlaka parke öncesi nem kurutma işlemi yapılmalı ve su tesisatı gibi boruların eski ise yenilenmesi, daha sonrası parkelerinizin sağlamlığı ve kullanımı açısından ç.
 • Sıralama yapmak gerekirse beton atımı sonrası, düz bir alan oluşması için sonraki işlemde şap atılıp tamamen zemin oluşumuna getirilmesi ve sonrası zemin durumuna göre diğer işlemlerin yapılması sağla.
 • Beton Nedir? Beton Ne İşe Yarar? Betonu Oluşturan Maddeler Neler? Beton Nasıl Yapılır? Beton Nerelerde Kullanılır? Hangi Beton Malzemesi Tercih Edilmeli? gibi soruların cevaplarını kısada olsa vereceğ.
Nem Alma Kurutma Yazıları
 • Ev tipi nem alma cihazı ve sanayi tipi nem alma cihazları ile bu işlem gerçekleştirilir. kurutma işlemi yapılmadığında oluşan nemli bölgeler küf ve rutubet oluşumuna sebep verecektir..
 • İleri teknoloji ve yerli üretim cihazlarıyla, uzman ekibiyle bu parke nem kurutma problemlerinizde sizlerin daima yanınızda olup, işini en iyi şekilde yaparak, sizin memnuniyetinizi kazanmaya devam.
 • Sıva kurutma işlemi yapılmadığı takdirde veya doğal yöntemlerle yapılmaya kalkıldığı takdirde, sizlere büyük maddi sorunlar yaratabilir ve müşterilerinizin iş bitimini uzun süre beklemelerine neden.
 • Firmamız, nem kurutma konularında profesyonel çalışma yöntemleri, işinde uzmanlaşmış çalışma ekibi ve son teknoloji özelliklere sahip teknik cihazlarıyla, sizlere ıslak zemin nem kurutma en başında.
 • Mekân büyüklüğünün ve genişliğinin sorun olmadığı firmamız için, her türlü alanda kısa bir sürede hizmetlerini gerçekleştirip, zamandan da tasarruf etmeyi ilke edinerek, çalışmalarını itinayla yapmak.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
Sel Baskını Sonrası Nem Kurutma

Ekleyen : NEMTEK KURUTMA  / Ekleme Tarihi : 09-05-2023  / Hit : 1671 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3 Puan verildi

Sel Baskını Sonrası Nem Kurutma

Sel Baskını Sonrası Nem Kurutma işlemi çok önemli olmakla beraber ıslanan ortam nem, rutubet, küf gibi ortam oluşmadan mutlaka nem alma kurutma yapılmalıdır.

Sel baskını gibi doğal afet olaylarında evinizin ya da iş yerinizin su birikintileri içinde kalmaması için bir an önce oluşan suyu tahliye etmek gerekmektedir.

Sel baskınlarında öncelik verilmesi gereken konu sel sularının tahliye edilmesidir. Sel suları ne kadar uzun süre yapı içinde bekler ise yapıya o kadar daha fazla zarar vermektedir.

Su tahliye işlemi hem yapının zarar görmemesi hem de su ile yapıya giren kalıntıların yapı dışına atılması için önem arz etmektedir.

Su tahliyesi yapıldıktan sonra sel baskını hasarı onarımı işleminin ikinci adımı yapı içerisinde ki tüm eşyaların tahliyesidir.

Eşyaların daha fazla su ve çamur kalıntıları içerisinde bekleyerek hasar görmemesi için yapı dışına alınarak kullanılabilir ya da kullanılamaz şeklinde ayrılması ve öncelikle kullanılabilir eşyaların kurutulma işlemine geçilmesi gerekmektedir.

Eşyaların kurutulma işlemleri yapılırken diğer yandan yapı içerisinde ki sel kalıntılarını temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Öncelikle kaba kalıntılar çamur çöp gibi maddeler yapı dışına alındıktan sonra bakteri ve mikrop oluşumunu engellemek için tüm yapı deterjan ve temizleyici maddeler yardımı ile temizlenmelidir.

Tüm yüzeyler tekrar tekrar temizlenerek hijyenik bir ortam sağlanmalıdır. Özellikle kapı ve pencere gibi el temasının sürekli aktif olduğu bölgelerin temizliğine özen gösterilmelidir.

Sel baskını hasarı onarımı işlemi yapı içerisindeki detaylı temizlik bittikten ve hijyenik bir ortama kavuşulduktan sonra sıra kullanılabilir eşyaların onarımında olmalıdır.

Eşyaların su içerisinde kalması özellikle mobilya türü eşyalarda su çekmesi sebebi ile çekme yaparak mobilyaların şişmesini sağlar.

Ve şişen mobilyalar diğer parçalara göre oranı kaybederek eşyada şekil bozukluklarına yol açmaktadır.

Bu nedenle şişmiş ya da kırılmış eşya parçalarının değiştirilmesi uygun olacaktır.

Küçük parça değişimleri ile eşyalarınız kullanılabilir hale gelmektedir. Koltuk, kanepe gibi eşyalarda genellikle kurutma işleminden sonra kullanımı uygun hale gelmektedir.

Ayrıca sel baskını hasarı almış elektronik eşyalar maalesef onarımı mümkün olmayan eşyalardır.

Sel baskınına maruz kalmış insanların kendi gayretleri ile sel baskını hasar onarımı yapmaları uzun süreler alacağı için profesyonel hizmet satın almaları faydalarına olacaktır.

Bu konuda eğitimler almış gerekli ekipman ve cihazlara sahip sel baskını sonrası nem kurutma hizmeti veren firmamız sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır.

Sel baskını sonrası nem alma kurutma için gerekli tüm müdahaleleri yaparak yapının bir an önce eski işlevini görmesi adına hızlı kurutma çalışmaları yaparak kısa sürede yapınızı teslim etmekteyiz.

Sel ve su baskınlarında profesyonel olarak hizmet alabileceğiniz birçok sel baskını sonrası nem kurutma firması bulunmaktadır.

Bu firmaların ana amacı sadece yapınızın temizliği ve eşyalarınızın onarımı için değil yapı da oluşacak olumsuz ve sağlıksız ortamın tamamen hijyenik bir ortama dönüşmesi için ciddi çalışmalar yapmaktadır.

Sel baskını sonrasında profesyonel firmalardan hizmet almanız kişisel gayretleriniz ile yapacağınız işlemlerden çok daha kısa sürelerde sonuç almanızı sağlayacaktır.

#selbaskınısonrasınemkurutma #selbaskınısonrasınemalma #selbaskınısonrasıkurutma

Sel Baskını Sonrası Nem Kurutma

( Toplam Oy : 126 ) ( Oyveren : 42 ) ( ortalama : 75 )
 • Sel baskınlarında öncelik verilmesi gereken konu sel sularının tahliye edilmesi ve sonrası hizmet alabileceğiniz sel baskını sonrası nem kurutma hizmeti olacak.
 • Nemtek Nem Kurutma