Nem Kurutma Blog Kategorileri
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Hangi cihazı kiralayacağınızı bilmiyorsanız, firmamızdan ücretsiz keşif talep ederek, profesyonel ekibimiz adresinizi ziyaret ederek, gerekli olan keşfi yapar ve size uygun olan ısımak nem alma kurutm.
 • Firmamız İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde bulunan şubelerimiz sayesinde kolay bir şekilde bize ulaşabilirsiniz bu sadece bu 3 ilimizi kapsamıyor diğer il ve ilçelerimize de ısımak cihazı kiralam.
 • Sağlıklı bir parke uygulaması için mutlaka parke öncesi nem kurutma işlemi yapılmalı ve su tesisatı gibi boruların eski ise yenilenmesi, daha sonrası parkelerinizin sağlamlığı ve kullanımı açısından ç.
 • Sıralama yapmak gerekirse beton atımı sonrası, düz bir alan oluşması için sonraki işlemde şap atılıp tamamen zemin oluşumuna getirilmesi ve sonrası zemin durumuna göre diğer işlemlerin yapılması sağla.
 • Beton Nedir? Beton Ne İşe Yarar? Betonu Oluşturan Maddeler Neler? Beton Nasıl Yapılır? Beton Nerelerde Kullanılır? Hangi Beton Malzemesi Tercih Edilmeli? gibi soruların cevaplarını kısada olsa vereceğ.
Nem Alma Kurutma Yazıları
 • Ev tipi nem alma cihazı ve sanayi tipi nem alma cihazları ile bu işlem gerçekleştirilir. kurutma işlemi yapılmadığında oluşan nemli bölgeler küf ve rutubet oluşumuna sebep verecektir..
 • İleri teknoloji ve yerli üretim cihazlarıyla, uzman ekibiyle bu parke nem kurutma problemlerinizde sizlerin daima yanınızda olup, işini en iyi şekilde yaparak, sizin memnuniyetinizi kazanmaya devam.
 • Sıva kurutma işlemi yapılmadığı takdirde veya doğal yöntemlerle yapılmaya kalkıldığı takdirde, sizlere büyük maddi sorunlar yaratabilir ve müşterilerinizin iş bitimini uzun süre beklemelerine neden.
 • Firmamız, nem kurutma konularında profesyonel çalışma yöntemleri, işinde uzmanlaşmış çalışma ekibi ve son teknoloji özelliklere sahip teknik cihazlarıyla, sizlere ıslak zemin nem kurutma en başında.
 • Mekân büyüklüğünün ve genişliğinin sorun olmadığı firmamız için, her türlü alanda kısa bir sürede hizmetlerini gerçekleştirip, zamandan da tasarruf etmeyi ilke edinerek, çalışmalarını itinayla yapmak.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
Garaj Şap Kurutma

Ekleyen : NEMTEK KURUTMA  / Ekleme Tarihi : 05-04-2023  / Hit : 2153 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 2,8 Puan verildi

Garaj Şap Kurutma

Garaj şap kurutma işlemi normal binalarda uygulanan şap kurutma işleminden farksız bir işlemdir.

Ancak garajlarda zeminin pürüzsüz ve düz olması çok daha önemli olduğundan dolayı ve garaj alanlarında güneş ışığından yararlanabilmek mümkün olmadığı için şap kurutma işlemi iki kat önem kazanmaktadır.

Garaj şap kurutma sırasında uygulanacak olan yöntem alanı parsellere ayırarak kurutma yöntemi ve kullanılacak olan cihaz ise şap kurutma cihazı olmalıdır.

Bu yöntem ve cihaz bir araya geldiğinde garajların zeminleri çok daha düz ve pürüzsüz olmakta aynı zamandan ilerleyen dönemlerde nemlenme ve rutubetlenme gibi sorunlar ile karşılaşma ihtimali çok ama çok düşük olmaktadır.

Garaj şap nem kurutma işleminin bu denli önemli olmasının nedenlerinin arasında öncelikle garajların genel anlamda güneş ışığına hasret kalmaları gelmektedir.

Güneş ışığı ile buluşmayan bir yapı nemlenme ve rutubetlenme sorunları ile sık sık karşılaşabileceği gibi aynı zamanda bu durumun ileri bir safhası olan küflenme ve buna bağlı olarak koku sorunu ile de karşı karşıya kalmaktadır.

İşte tüm bu sorunların üstesinden gelebilmek için garajların zeminlerine şap uygulaması yapılmaktadır.

Şap uygulaması garajlarda sadece görsel anlamda düzlük, pürüzsüzlük ya da parlaklık versin diye değil, aynı zamanda nemlenme, rutubetlenme ve küflenme sorunlarının da önüne geçmesi için uygulanmakta olan bir işlemdir.

Garaj alanlarında uygulanacak şap kurutma işlemi sırasında normal binalarda uygulanan kurutma işleminden çok daha çabuk hareket edilmelidir.

Şap atma işleminin tamamlanmasının hemen ardından şap henüz beton ile buluşmuşken ve betonun derinliklerine inmeden kurutma işleminin gerçekleştirilmesi inanılmaz bir zaman kazanımını sağlamaktadır.

Şap betonun derinliklerine indiğinde ise ortamda zaten güneş olmadığı için fazla olan nem beton üzerine iyice yoğunlaşmakta ve kurutma işlemi yapılırken zorlanılmaktadır.

Bu zorlanmadan kasıt ise zaman anlamında bir zorlanma olmaktadır. Normalde çok kısa süre içerisinde tamamlanacak olan kurutma işlemi eğer şap atıldıktan sonra beklenirse tahmin edilen süreden de uzun sürebilmektedir.

Özellikle garaj gibi güneşin yüzünü ve sıcaklığını göstermediği alanlarda şap kurutma cihazı üstün performansı ve hiç durmadan çalışabilme özelliği ile adeta kurtarıcı gibi hayatımıza girmiştir.

Sadece şap üzerinde mevcut olan nemi değil, aynı zamanda ortamda bulunan fazla nemi de ortamdan uzaklaştıran kurutma cihazı her türlü hava ve inşaat koşulunda çalışabilecek şekilde tasarlanmasıyla da ne kadar dayanıklı bir cihaz olduğunu göstermektedir.

Garaj şap kurutma işlemi sırasında kullanılacak olan şap kurutma cihazının kurutulacak olan garaj zeminin büyüklüğüne göre seçilmesi zaman kaybının önüne geçecektir.

Eğer zemin metrajı tahmini olarak bilinmeden cihaz seçimi yapılırsa ve yapılan cihaz seçimi de alanın büyüklüğünü kaldıramaz ise normalde 1 haftada kurutulacak şap 3 – 4 hafta da ancak kurutulabilmekte bu durumda hem zaman kaybına hem de şapın formunu bulamamasına neden olmaktadır.

Bu sebeple şap kurutma cihazı temininiz yaparken mutlak suretle kurutulacak olan garaj alanınızın metraj olarak alanını tahmini de olsa bilmenizde yarar bulunmaktadır.

Firmamız aracılığıyla dilerseniz satın alabileceğiniz dilerseniz kiralayabileceğiniz şap kurutma cihazlarımız adresinize kadar getirilmektedir.

Firmamıza kurutma cihazı talebinizi ulaştırdığınızda alanınızın metraj olarak büyüklüğünü ve adresinizi bizlerle paylaşmanız doğru cihazın en kısa süre içerisinde adresiniz getirilmesini sağlayacak böylece olası vakit kayıplarının da önüne geçilmiş olacaktır.

Adresinize kadar getirilen şap kurutma cihazının kullanımı hakkında her türlü bilgi teknik personellerimiz aracılığıyla tarafınıza aktarılacak ve cihaz kullanıma hazır bir şekilde teslim edilecektir.

Otopark şap kurutma işleminde yılların deneyimine sahip olan firmamız ve teknik personellerimizden gerektiğinde garajın kurutulması işleminde cihazın doğru bir şekilde konumlandırılması hususunda yardım isteyebilirsiniz.

Garaj şap betonu kurutma işlemleriniz sırasında her türlü ekipman ve personel desteğini size sağlamak için hizmetinizde bulunan firmamız şap kurutma işlemlerini sadece garajlarda değil, hastanelerde, kapalı spor salonlarında, alışveriş merkezlerinde ve her türlü yapıda gerçekleştirmekte ve çok başarılı sonuçlar almaktadır.

Garaj şap kurutma işlemi son derece hassas bir iş olmakla birlikte kurutma cihazının şap atılmış zemine doğru bir şekilde yerleştirilmiş olması da önemli olduğundan dolayı, şapın gereğinden çok fazla ısıtılması şapın formunu etkileyeceğinden kurutmanın daha hızlı olacağı düşünülerek kurutma cihazı şap atılmış alana çok fazla yakın konulmamalıdır.

İstenildiği takdirde şap kurutma cihazının konumlandırılması ve kullanılması hususunda personel temini de firmamız aracılığıyla sağlanabilmektedir.

#garajşapkurutma #otoparkşapkurutma #şapkurutma #şapnemkurutma #şapkurutmacihazı

( Toplam Oy : 97 ) ( Oyveren : 35 ) ( ortalama : 70 )
 • Garaj şap kurutma işlemi normal binalarda uygulanan şap kurutma işleminden farksız bir işlemdir. Ayı işlem Otopark şap kurutma ile aynı olup bir farkı yoktur.
 • Nemtek Nem Kurutma