Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Buradaki yoğun çalışmaların iyi bir altyapı ve yoğun mesai gerektirdiğini çalışarak gözlemliyoruz ve biliyoruz. Aynı zamanda doğru tespit ve doğru teknoloji kullanımı yine çok önemli konular olarak..
 • Her ne yapılırsa yapılsın, kendi çabanız ile duvarlardaki ve evin çeşitli yerlerindeki küflerden kurtulamıyorsanız, küf alma firması gibi hizmet veren profesyonellerden de yararlanabilirsiniz..
 • Epoksi kurutma uygulaması sadece yapım aşamasında iken değil, epoksi döşemesi yapıldıktan sonra da mutlaka yapılmalıdır. İlerde büyük sorunlarla karşılaşmamak için bu işlemin yapılması çok doğru olaca.
 • Şantiyelerde bulunan ürünlerin uzun ömürlü olması herkesin istediği bir şeydir. Eğer ortamda nem varsa bunun olması mümkün değildir. Ayrıca, sağlıklı bir yaşam alanından da söz etmek doğru olmayacaktı.
 • Eğer kiralık ambar nem kurutma cihazı arıyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Herkes tarafından en çok tercih edilen firma olarak nem sorununuza anında çözümler sunuyoruz..
İnşaat Nem Kurutma

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 01-04-2023  / Hit : 237 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 5 Puan verildi

İnşaat Nem Kurutma

İnşaat nem kurutma işleminin, bina yapımı aşamasında mutlaka nem alma cihazlarıyla hızlıca yapılması gerekmektedir.

Doğal yöntemlerle kurutma işlemini gerçekleştirmeyi beklemek meşakkatli bir durum oluşturacaktır.

Çünkü bir inşaat, doğal yöntemlerle kurumaya bırakılırsa, yaklaşık üç yıl gibi uzun bir süreyi kapsayabilir.

Bu da hem size oluşturacağı maliyetin yüksek olması, hem de müşterinize çok uzun vadede işi teslim etme durumunu ortaya çıkardığı için, doğal kurutma yöntemi çok da tavsiye ettiğimiz bir metot değildir.

Firmamız nem kurutma işlemlerinde işinde uzmanlaşmış ve ileri teknoloji destekli nem alma cihazlarıyla sizlere kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

İnşaat sektöründe, zaman çok önemlidir. İşte burada inşaat nemi kurutma işleminin yapılma şekli, zamanın ne kadar uzun veya kısa olabileceğini belirlemede kilit noktadır.

Siz eğer müşterinize işinizi zamanında teslim etmezseniz, müşterinizi kızdırabilir ve kaybedebilirsiniz.

Bu yüzden bina yapımı sırasında, iyi bir sistem ve planlama gerekir.

Binanın yapım aşamalarının düzenli olması, en ufak bir vakit kaybına yönelik aksaklıkların oluşmamasına özen göstermek gerekir.

Bu hususta kullanılacak teknik cihazların varlığı da önem teşkil eder. Firmamız bu konuda sizlere ihtiyacınız olan desteği fazlasıyla vermeye hazırdır. 

İşinizi zamanında ve uygun şartlarda teslim edebilmeniz için sizlere büyük bir katkı sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Türkiye’de daha önce inşaat nem alma kurutma işlemi tam anlamıyla bilinmediğinden, ısıtıcılar ile kurutma yapılmakta idi.

Fakat ısıtıcılar ile yapılan kurutma işlemi, malzemeyi hızlı bir kurutmaya maruz bıraktığından, şapın ilk bir – iki santimlik yüzeyi çok kısa sürede kuruyup, şapın alt bölümü ıslak kalıyordu.

Bu nem zamanla dışarıya bırakıldığından, parke kabarması, duvar diplerinde boya kabarması gibi problemleri beraberinde getiriyordu. Bu aynı zamanda çeşitli sağlık problemlerine de yol açmaktaydı.

Firmamız, ileriye dönük kalıcı sorunların yaşanmaması için, yüksek bir performans ile çalışmış ve inşaat nemi alma kurutma konularında kendini geliştirmeyi başarmıştır.

Hizmetinize sunduğumuz, üstün teknoloji destekli kurutma cihazlar sayesinde, inşaat malzemesi içerisindeki gereğinden fazla bulunan su miktarını büyük bir kolaylıkla yok etmektedir.

Bu cihazlar, yeni inşaatın aşırı su içermesinden dolayı terlemesini de önleyerek, istenmeyen rutubeti dışarıya atar.

Bina, yapım aşamasında kurutulduğu takdirde, insanlar sağlıklı ve nemsiz bir alanda yaşar, küf, rutubet ve bakteri gibi sağlık açısından zararlı olan maddelerden de kurtulmuş olur.

Islak inşaat nem kurutma işleminin birçok faydasından da söz edebiliriz.

Bu işlemden sağlıklı bir sonuç alabilmek için, binadaki nem hasar tespitinin yapılması, nemin başladığı ve dağıldığı bölgelerin tespit edilmesi gerekir.

Rutubet nedeniyle oluşan ve insan sağlığına zarar veren mikroorganizmalar temizlenmiş olur ve binaların ömrü uzar.

İnşaat tamamlandıktan sonra, ilk beş yılda yüzde üç yüze varan ısıtma tasarrufu sağlar.

Hiçbir dezavantajı bulunmayan inşaat nem kurutma işlemi için kullanılan bu cihazlar, evlerde, depolarda, kapalı yüzme havuzlarında, seralarda, kısacası betonarme yapıların hepsinde kullanılır.

#inşaatnemkurutma #inşaatnemikurutma #inşaatnemalmakurutma #ıslakinşaatnemkurutma

İnşaat nem kurutma ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için firmamızı arayarak bilgi alabilirisiniz.

İNŞAAT NEM KURUTMA

( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • İnşaat nem kurutma işleminin, bina yapımı aşamasında mutlaka nem alma cihazlarıyla hızlıca yapılması gerekmektedir. inşaat nemi kurutma çok önemli bir husustur.
 • İnşaat Nem Kurutma