Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • Aynı zamanda da üretim alanları için de büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Bu sebepten fabrika ve endüstriyel tip nem kurutma cihazları için nem kurutucu cihazı satışı hizmetimizden faydalana.
 • Yüksek kaliteli nem alma cihazları satışı yapan Ankara nem alma şirketi olarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz devam etmektedir. Hemen herkes küçük çaplı da olsa bir nem sorunu yaşamıştır..
 • Buradaki temel amaç kuru ve sağlıklı bir ortam oluşturmaktır. Geniş ve büyük kapalı mekânlarda bu imkânı yaratmak için çok büyük ve gelişmiş nem alma cihazı teknolojisi ne ihtiyaç duyulmaktadır..
 • Her zaman ve her süreçte yeteneklerini en iyi şekilde sergilemiş olan uzmanların desteği, burada şantiye çalışmalara önayak olmuş ve insanlar için adeta bir kılavuzluk mekanizması ortaya koymuştur..
 • Ankara ısımak ısıtıcı bayisi olan firmamız sizlere Nemtek ve ısımak markasının son üretmiş olduğu ürünleri de sunarken, aynı zamanda sizlerin de talep ve önerileri ile yeni hizmetlerini belirlemekted.
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Ayrıca inşaat süresi içerisinde yağan kar ve yağmurlar da veya su tesisatında yaşanabilecek sorunlar da su ve sel baskınlarına neden olabildiği için betona su sızması ve nem işlemesi ihtimali çok yüks.
 • Böylelikle ardışık olarak tekrarlanan bu döngü neticesinde ortamdaki havada mevcut olan su buharı başka bir ifade ile rutubet cihazın haznesinde depolanarak dışarı atılmış ve uzaklaştırılmış olur..
 • Nem Alma Cihazı seçiminin doğru yapılması kurutulacak olan alanın çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlıklı bir kurutma işleminin gerçekleştirilmesi için de önemlidir.
 • Nem kurutma cihazı tüm alanı görebilecek ve etkisi altına alabilecek bir noktaya yerleştirilirse eğer hem daha hızlı hem de eşit miktarda kurutma yapılacak olup zamandan tasarruf etmek mümkün olabilir.
 • Cihaz seçiminin doğru yapılması kurutulacak olan alanın çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlıklı bir kurutma işleminin gerçekleştirilmesi için de önemlidir..
Nem Alma İşleminde Kullanılacak Olan Cihaz

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 10-02-2022  / Hit : 1921 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,1 Puan verildi

Nem Alma İşleminde Kullanılacak Olan Cihaz

Nem Alma İşleminde Kullanılacak Olan Cihaz; Nem başlıca sorunlarımızdan olan bir unsur olmuş olup, hem ortam da etkili olmakta, hem de insan sağlığına zarar vermektedir.

Nem den nasıl kurutuluruz, ne yapmamız gerekir, ya da ne yaparsak nem sorununu çözeriz. Biz nem konusu olarak bulunduğumuz mekân içindeki sorunlara değinmiş olucaz.

Burada anlatılmak istenilen aslında en etkili ve kesin sonuca ulaşmak için, nem alma cihazı kullanılması gerekilmektedir.

Peki bu nem alma cihazı ne işe yarar, nereden bulacağım. Satın mı almam gerekiyor gibi düşünceler oluştu bile, merak etmeyin…

Bizden satın almadan da kiralayarak nem alma işlemini profesyonel ekibimiz ve son teknoloji olan nem alma cihazlarımızla ortam nem oranına getirmiş oluyoruz.

Örneğin nem sorunu evde oluştuysa ona göre nem alma işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

Yani nem kurutma işlemini gerçekleştirmek için ev nem alma cihazı kullanılarak bu sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Nem alma cihazı TTK100, kullanılarak nem alma işlemi gerçekleştirilir. Ve sonrasında alınan nem, cihaz içinden sıvı olarak su şeklinde tahliyesi olur.

Alınan nem sonrasında kurutma işlemine geçer ve bulunan ortam istenilen kıvama gelmiş olur.

Özellikle evde en çok nem olan bölgeler banyo, mutfak gibi kısımlardır.

Çünkü bu kısımlarda kullanım açısından oluşan buhar etken olup duvar ve beton kısımlarında nemlenmeye sebep olur.

Mutfak kısmını ele alırsak özellikle yemek yaptığımızda veya su kaynattığımızda oluşan buhar ile nemlenme oluşmakta olup, duvar, tavan kısımları nemlenip bir süre sonra ıslaklık oluşur ve buda rutubete yol açar.

Banyo kısmını ele alırsak malum en çok su kullanımı ve bunun sonrasında oluşan buhar ile aynı şekilde özellikle tavan kısmında oluşan ıslaklık ile nemlenme gerçekleşir tabi buda zamanla rutubete yol açar.

Peki ortamdaki nem oranını nasıl tespit edicez? Mevcut olan nem ölçme cihazı ile ölçüyoruz.

Aşağıdaki belirteceğimiz telefon numarasında bize ulaşarak nem sorununa çözüm buluruz.

Siz sadece bizi arayın. Gelip keşif yapalım ve uygun olan nem alma cihazı ile sizi nemden kurtaralım.

Keşif ücreti ödemem gerekiyor mu? Hayır keşif ücreti almıyoruz bu hizmetimizin bir parçası olarak görebilirsiniz.

Nem cihazı satın almadan kurutma süresine göre günlük olarak bizden kiralayabileceksiniz.

Veya kurutma garantili olarak, uygun olan kurutma bedeli üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

Nem gerçekten başlıca olan bir beladır. Bizler fark etmiyoruz ama çok zararları mevcut o yüzden mutlaka nemden kurtulmamız gerekiyor.

Özellikle bebek olan evlerde bu nem sorunu çok başa beladır. Bebeğinize zarar vermeden önleminizi bizimle alın.

Lütfen bizi arayarak kiralama bedellerini yetkili arkadaşımızdan alabilirsiniz.

Bir parçada olsa sizi bilgilendirebildiysek ne mutlu bize.

#nemalma #nemalmaişlemi #nemalmacihazı

( Toplam Oy : 55 ) ( Oyveren : 18 ) ( ortalama : 77.5 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Nem Alma İşleminde Kullanılacak Olan Cihaz; Nem başlıca sorunlarımızdan olan bir unsur olmuş olup, ortam da etkili olmakta, hem de insan sağlığına zarar verir.
 • Nem Alma İşleminde Kullanılacak Olan Cihaz