Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • Aynı zamanda da üretim alanları için de büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Bu sebepten fabrika ve endüstriyel tip nem kurutma cihazları için nem kurutucu cihazı satışı hizmetimizden faydalana.
 • Yüksek kaliteli nem alma cihazları satışı yapan Ankara nem alma şirketi olarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz devam etmektedir. Hemen herkes küçük çaplı da olsa bir nem sorunu yaşamıştır..
 • Buradaki temel amaç kuru ve sağlıklı bir ortam oluşturmaktır. Geniş ve büyük kapalı mekânlarda bu imkânı yaratmak için çok büyük ve gelişmiş nem alma cihazı teknolojisi ne ihtiyaç duyulmaktadır..
 • Her zaman ve her süreçte yeteneklerini en iyi şekilde sergilemiş olan uzmanların desteği, burada şantiye çalışmalara önayak olmuş ve insanlar için adeta bir kılavuzluk mekanizması ortaya koymuştur..
 • Ankara ısımak ısıtıcı bayisi olan firmamız sizlere Nemtek ve ısımak markasının son üretmiş olduğu ürünleri de sunarken, aynı zamanda sizlerin de talep ve önerileri ile yeni hizmetlerini belirlemekted.
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Ayrıca inşaat süresi içerisinde yağan kar ve yağmurlar da veya su tesisatında yaşanabilecek sorunlar da su ve sel baskınlarına neden olabildiği için betona su sızması ve nem işlemesi ihtimali çok yüks.
 • Böylelikle ardışık olarak tekrarlanan bu döngü neticesinde ortamdaki havada mevcut olan su buharı başka bir ifade ile rutubet cihazın haznesinde depolanarak dışarı atılmış ve uzaklaştırılmış olur..
 • Nem Alma Cihazı seçiminin doğru yapılması kurutulacak olan alanın çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlıklı bir kurutma işleminin gerçekleştirilmesi için de önemlidir.
 • Nem kurutma cihazı tüm alanı görebilecek ve etkisi altına alabilecek bir noktaya yerleştirilirse eğer hem daha hızlı hem de eşit miktarda kurutma yapılacak olup zamandan tasarruf etmek mümkün olabilir.
 • Cihaz seçiminin doğru yapılması kurutulacak olan alanın çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlıklı bir kurutma işleminin gerçekleştirilmesi için de önemlidir..
Pis Koku Giderme

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 08-08-2019  / Hit : 2910 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,4 Puan verildi

Pis Koku Giderme

Pis Koku Giderme Ozonu genellikle sağlık sektöründe duymuş olabilirsiniz. Oysa ozonla yapılan uygulamalar her alanda kullanılmaktadır.

Özellikle son dönemlerde ev temizliğinde ve araç temizliğinde kullanılan ozon uygulaması maliyet olarak da düşük olduğu için en çok tercih edilen temizlik yöntemidir.

Ozonun sık olarak kullanıldığı diğer alanlardan birisi de depo ve ambarlardır.

Kapalı alanlarda kokunun, küfün veya neme bağlı olarak oluşan lekelerin giderilmesinde ozon uygulaması etkili ve kalıcı sonuçlar vermektedir. Ozon gıdalar üzerinde de kullanılabilmektedir.

Gıdalarda kullanılan ozonun en önemli etkilerinin başında gıdaların kullanım ömrünün uzatılması ve renk e koku gibi gıdaların bozulmasına sebep olacak etkenlerin ortadan kaldırılmasıdır.

Ozonla pis koku alma için dilerseniz evlerinizde su ile karıştırarak günlük temizlik sırasında kullanabilirsiniz. Araçlar için özel olarak tasarlanarak üretilen mini ozon cihazları ile araç havalandırmanızı ve kokusunu engellemeniz mümkündür.

Hastanelerdeki ağır ilaç kokularının ve tuvalet gibi pis kokuların giderilmesi en kısa yoldan giderilmesi ozon uygulaması ile mümkündür.

Ozon uygulamalarının kullanımı büyük ve geniş alanlar için ozon jeneratörleri ile gerçekleşmektedir.

Özellikle depo ve üretim yerlerinde bulunan ürünlerin havadaki nemden ve mikroplardan etkilenerek küf veya leke oluşmasını engellemek için ozon uygulaması yapılmaktadır.

Pis koku giderme için yapılacak olan en etkili yöntemlerden birisi de ozon cihazını kullanmaktır.

Fabrikalarda veya üretim yerlerinde her ne kadar günlük olarak temizlik veya havalandırma işlemleri yapılsa da koku giderme sorunu için istenilen sonuç her zaman alınamayabilir.

Özellikle et sektöründe ve dondurulmuş gıdalar için bakterilerin üremsi çok hızlı bir şekilde olabilmektedir.

Oysa etler ve dondurulmuş gıdalar için uygulanacak ozon ile hem ortamdaki pis koku alma işlemi yapılır hem de etlerin üzerinde herhangi bir bakteri veya mikrop oluşması engellenir.

Ozon sadece koku veya temizlik için değil aynı zamanda renk dengeleyici bir özelliğe de sahiptir. Özellikle hazır su üretiminde kullanılan ozon suyun arıtılmasında yardımcı olmaktadır.

Uygulandığı alanda herhangi bir koku veya atık bırakmadığı için de herhangi bir hastalığa veya olumsuz bir soruna meydan verdiği görülmemiştir.

Kokuyu önleyen ozon evde su ile birlikte kullanılarak buzdolabı veya kokuya sebebiyet veren diğer eşyalarınızın üzerinde de kullanılabilmektedir.

Ayrıca koku ile birlikte mikroplarında giderilmesi ozonun daha çok tercih edilmesindeki en etken sebeplerden birisidir. Firmamız bünyesinden temin edeceğiniz ozon cihazlarının kurulum aşamasında da ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Ozonun ortamdaki hava ile temasının ardından işlev görmeye başlayacağını belirtmek isteriz. Bunun için de ozon uygulaması yaptırmadan önce profesyonel şekilde uygulama yapan kişiler ile iletişime geçerek çalışmanızı tavsiye ederiz.

Ozonla pis koku giderme her zaman olumlu sonuçlar vermeyebilir. Bunun belli başlı sebeplerinden birisi de rutubetli bir ortamda uygulanan ozonun belirli bir zaman dimi içerisinde sadece işlevini görebileceğini belirtmek isteriz.

Rutubet sorunu tamamen yok edilmediği müddetçe ozonun işlevi kaybolduğunda rutubetin meydana çıkardığı sorunlar tekrar sizleri rahatsız etmeye başlayacaktır.

Bunun için de ozonla kötü koku giderme işlemi yapılmadan önce yapılması gereken tadilatların yapılması ozonun sunacağı hizmet kalitesini daha da yükseltecektir.

Özellikle sel veya yangın gibi kötü sonuçlanan olayların en büyük kalıcı etkilerinden birisi de kokudur. Yangın gibi olaylardan sonra hangi alan üzerinde kullanılırsa kullanılsın ağır kokuların giderilmesi sadece ozon ile mümkündür.

Ozon kullanılan alanların eskisi gibi olduğu kanıtlanmıştır. Vakumlu temizlik cihazları ile birlikte kullanıldığında duvarlara kadar sinen kokuların yok edilmesi yine ozon uygulaması ile mümkündür.

Firmamız ile iletişime geçerek pis koku giderme işlemlerinizi için kullanabileceğiniz yöntemler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Önceki Sayfa :

« Hastane Nem Kurutma

Sonraki Sayfa :

Nem Alma Cihazı TTK 400 »
( Toplam Oy : 54 ) ( Oyveren : 16 ) ( ortalama : 85 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Pis Koku Giderme Ozonu genellikle sağlık sektöründe duymuş olabilirsiniz. Oysa ozonla yapılan uygulamalar her alanda kullanılmaktadır. Ozonla pis koku giderme.
 • Pis Koku Giderme