Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Alma Kurutma Yazıları
 • Ev tipi nem alma cihazı ve sanayi tipi nem alma cihazları ile bu işlem gerçekleştirilir. kurutma işlemi yapılmadığında oluşan nemli bölgeler küf ve rutubet oluşumuna sebep verecektir..
 • İleri teknoloji ve yerli üretim cihazlarıyla, uzman ekibiyle bu parke nem kurutma problemlerinizde sizlerin daima yanınızda olup, işini en iyi şekilde yaparak, sizin memnuniyetinizi kazanmaya devam.
 • Sıva kurutma işlemi yapılmadığı takdirde veya doğal yöntemlerle yapılmaya kalkıldığı takdirde, sizlere büyük maddi sorunlar yaratabilir ve müşterilerinizin iş bitimini uzun süre beklemelerine neden.
 • Firmamız, nem kurutma konularında profesyonel çalışma yöntemleri, işinde uzmanlaşmış çalışma ekibi ve son teknoloji özelliklere sahip teknik cihazlarıyla, sizlere ıslak zemin nem kurutma en başında.
 • Mekân büyüklüğünün ve genişliğinin sorun olmadığı firmamız için, her türlü alanda kısa bir sürede hizmetlerini gerçekleştirip, zamandan da tasarruf etmeyi ilke edinerek, çalışmalarını itinayla yapmak.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
Isımak İle İnşaat Kurutma
Video Hazırlanıyor
Isımak İle İnşaat Kurutma

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 11-10-2023 / Kategori : Isıtıcı / Konu : 1211 Defa Okundu. /  Konuya 3,2 Puan verildi

Isımak İle İnşaat Kurutma

Isımak ile inşaat kurutma şu an çok popüler bir nem alma kurutma işlemi olarak kullanılan inşaat alanlarının vazgeçilmez bir inşaat kurutma aracı olmuştur.

Bu ısımak cihazı nedir? ne işe yarar? Neden bu kadar popüler? inşaat alanlarında neden bu kadar çok tercih ediliyor? gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız şimdiden hata yaparsak özür dileriz.

Isımak bir nem kurutma cihazı diyebiliriz fakat özelliğinden dolayı bulunan alanı ısıtmak amacı ile de kullanılıyor.

Farklı güç seçenekleri ve iki türü mevcut biri elektrikli ısımak ısıtıcı, diğeri mazotlu ısımak ısıtıcı ve bu kategoriye göre de bacalı ve bacasız mazotlu ısıtıcı olarak kullanımı mevcut.

İnşaat kurutma işleminde kullanılan ısımak ebat olarak küçük yapısı ve kolay taşıma yönüyle birbirinden farklı ısıtma ve kurutma gücü sayesinde çok tutulan bir inşaat kurutma cihazı.

İnşaat yapımı başladığında beton atıldıktan sonra her bölümünde rahatlıkla kullanabilen ve ihtiyaç duyulan özellikle inşaat yapım sürecini bu cihaz ile hızlandırılması sağlanmaktadır.

İnşaat malum yapısal durum sebebi ile uzun bir sürece sahip minimum 6 ay gibi bir zaman gerekliliği olur fakat bunu, ısımak ile inşaat kurutma cihazı ile daha kısa sürelere çekilebilmektedir.

Beton, duvar, tavan, zemin, şap, epoksi gibi inşaat sürecindeki işlerin yapımı sonrası nem gibi unsurları ortadan kaldırmak için mutlaka bu bölümlerin kurutulması gereklidir.

İşte bu kurutma ihtiyacında mutlaka bir nem alma kurutma ihtiyacı doğmakla beraber beton dışı nasıl kuruyorsa bir önemli hususta beton içi de aynı şekilde kurutulması gerekir.

Beton dışı güneş ısısı sayesinde kurur ama beton içine güneş ısısı fayda etmeyecek olup ileride ki zamanda bu nem oluşuna sonrası rutubet ve küf olarak geri dönecek ve size bir sürü masraf açacaktır.

O yüzden işin başında önlem alınarak, ısımak kurutma cihazı ile bu sorunlara son verecek olup, cihaz fark etmeden ister elektrikli olsun ister mazotlu olsun bu işi çözecektir.

Isımak kurutma cihazı 5Kw ile 50Kw aralığında güce sahip bu farklı alanlar için farklı güç ısımak cihaz kullanıma olanak sağlar buda bir elektrik sarfiyatı açısından fayda sağlamış olur.

Örnek vermek gerekirse 35m2 bir alan için 50Kw ısıtıcı kullanmamıza gerek olmaz, 5Kw ile 10Kw güce sahip bir ısımak yeterli olacaktır.

Isımak cihazı diğer bir faydası da cebimize fayda sağlar yani satın almadan çok paralar ödemeden kiralama yöntemi ile çok avantajlı olarak günlük, haftalık, aylık süreçlerde kolayca firmamızdan kiralanabilir.

Firmamız İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde bulunan şubelerimiz sayesinde kolay bir şekilde bize ulaşabilirsiniz bu sadece bu 3 ilimizi kapsamıyor diğer il ve ilçelerimize de ısımak cihazı kiralama hizmeti veriyoruz.

İnşaat alanlarınızın her bölümünde ısımak kurutma cihazını kullanın zamandan ve paranızdan tasarruf ederek hızlı bir inşaat yapım sürecini tamamlayın.

Sadece ısımak cihazı inşaat alanlarında kullanılmıyor tüm alanlarda nem için kullanılıyor mesela bir sera içinde kış aylarının vazgeçilmez bir kurtarıcısı olmuştur soğuğa karşı.

Depo alanlarınız da oluşan nem ve rutubet için kullanabilir hatta gemi ambarlarında bile kurutma işlemini kolaylıkla yapmaktadır.

Çok fonksiyonlu olan ısımak kurutma cihazı nerdeyse her alanda etkili olmakla beraber çok popüler ve tutulan bir cihaz olma yolunda gitmiştir.

Diğer bir kullanım alanı olan otel odalarında, depolarda, ambarlarda, sinema salonlarında, müzelerde, tekstil atölyelerinde dahi kullanabilirsiniz.

Firmamızı arayarak daha detaylı bilgi ve cihaz kiralama fiyatlarını sorabilir ücretsiz keşif talep ederek bu tür sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Isımak İle İnşaat Kurutma

#ısımakileinşaatkurutma #ısımak #inşaatkurutma #ısımakkurutma #ısımakısıtıcı

( Toplam Oy : 42 ) ( Oyveren : 13 ) ( ortalama : 80 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Isımak ile inşaat kurutma şu an çok popüler bir nem alma kurutma işlemi olarak kullanılan inşaat alanlarının vazgeçilmez bir inşaat nem kurutma aracı olmuştur.">
 • nemtek Nem Kurutma