Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Alma Kurutma Yazıları
 • Ev tipi nem alma cihazı ve sanayi tipi nem alma cihazları ile bu işlem gerçekleştirilir. kurutma işlemi yapılmadığında oluşan nemli bölgeler küf ve rutubet oluşumuna sebep verecektir..
 • İleri teknoloji ve yerli üretim cihazlarıyla, uzman ekibiyle bu parke nem kurutma problemlerinizde sizlerin daima yanınızda olup, işini en iyi şekilde yaparak, sizin memnuniyetinizi kazanmaya devam.
 • Sıva kurutma işlemi yapılmadığı takdirde veya doğal yöntemlerle yapılmaya kalkıldığı takdirde, sizlere büyük maddi sorunlar yaratabilir ve müşterilerinizin iş bitimini uzun süre beklemelerine neden.
 • Firmamız, nem kurutma konularında profesyonel çalışma yöntemleri, işinde uzmanlaşmış çalışma ekibi ve son teknoloji özelliklere sahip teknik cihazlarıyla, sizlere ıslak zemin nem kurutma en başında.
 • Mekân büyüklüğünün ve genişliğinin sorun olmadığı firmamız için, her türlü alanda kısa bir sürede hizmetlerini gerçekleştirip, zamandan da tasarruf etmeyi ilke edinerek, çalışmalarını itinayla yapmak.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
Kiralık Isımak Elektrikli Isıtıcı
Video Hazırlanıyor
Kiralık Isımak Elektrikli Isıtıcı

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 11-10-2023 / Kategori : Elektrikli Isıtıcılar / Konu : 726 Defa Okundu. /  Konuya 2,5 Puan verildi

Kiralık Isımak Elektrikli Isıtıcı

Kiralık ısımak elektrikli ısıtıcı birçok alanda kullanılmaya başlanması ile özellikle inşaat alanların bir numaralı aranan bir elektrikli ısıtıcı vasfı olarak inşaat kurutma işlemini görmektedir.

Günümüzde elektrikli ısıtıcı denildiğinde farklı alanları da kapsıyor bu alanlar özellikle ısınma olarak yani ortam ısıtması olarak kullanılan cihazlar da mevcut.

Isıtıcı firması olarak biz sadece elektrikli ısıtıcı cihazlarını üretim ve kullanım amaçları olarak kurutma alanın da kullanılır bir cihaz olarak sunuyoruz.

Elektrikli ısıtıcı ihtiyacınız da mutlaka sektörel olarak inşaat üzerine kullanılan bu tip cihazlar hizmet amacı sadece kurutmaya yönelik olarak kullanılır diyemiyoruz.

Bu tip cihazlar hem ısıtma görevini hem de nem kurutma görevini yapan profesyonel bir cihazlardır.

Özellikle yeni bir inşaat sürecinde mutlaka ama mutlaka bir nem kurutma cihazı gerekli olacak olup inşaat sürecinin yapımını hızlandırmasını bu tip elektrikli ısıtıcı ile de çözülmektedir.

İnşaat yapım sürecinde zincirleme işlerin yani beton atıldığında o beton mutlaka istenilen değer de kurutulması gerekir ve bu doğal olarak kurutulmaya bırakıldığında belli bir süre gerekir.

Doğal kurutma yöntemi ile beton kurutulduysa bu süreç uzun olacak ve inşaat sürecini bir hayli uzatmış olup, bir sonraki yapacağınız işlemi geciktirmiş olacaktır.

Fakat güçlü bir yapısı ve farklı güç kapasiteleri ile elektrikli ısıtıcılar, çok kısa sürede yapılan kurutma işlemi gerçekleştirmiş olup sizi zaman açısından da faydası olacaktır.

Günümüzde ısıtıcılar iki farklı konumlara sahip olup, mazotlu ısıtıcılar ve elektrikli ısıtıcılar olarak iki gurup altında toplanır.

İsimlerinden de belli olduğu gibi biri elektrik gücü ile çalışır diğeri ise mazot ile çalışarak kullanılacak alan da hem kurutma hem de ısıtma görevini üstlenmiş olurlar.

Şu an ki yazımızda elektrikli ısıtıcıları konu olarak sizlere biraz da olsa bilgilendirmek amacıyla bu yazıyı hazırlamış oluyoruz.

Her bir elektrikli ısıtıcın sarfettiği güce göre kurutma işlemi yapmış olur 5Kw ile 50Kw bir ısıtıcı gücü aynı olmayacak ve ısıtma ya da kurutma özelliği de farklı olacaktır.

Şunu belirtmekte fayda görüyoruz bizim kullandığımız ısımak elektrikli ısıtıcı üfleme gücü ile çalışmakta olup kesinlikle nem alma kurutma amacı için kullanılmasını öneriyoruz.

İnşaat alanların vazgeçilmez bir kurutma cihazı olan ısımak kurutucular piyasanın en çok tutulan bir kurutma cihazı olarak adlandırılır.

Diğer nem alma kurutma cihazı olarak kullanılan nem kurutma cihazları mevcut olup ısıtıcılar ile aynı görevi üstlenmiş olup bu tip cihazlarda inşaat kurutma alanlar da kullanılırlar.

Elektrikli Isıtıcıların Özellikleri Nelerdir?

Kısada olsa aşağıda bazı bilgileri sizler ile paylaşıyoruz…

5Kw elektrikli ısıtıcı 5Kw ısıtma gücü olup 6.172 kcal ısıttığı ya da kuruttuğu alan 35/40 m2 dir.

10Kw elektrikli ısıtıcı 10Kw ısıtma gücü olup 12.000 kcal kullanım alanı 75/100m2 dir.

15Kw elektrikli ısıtıcı 15Kw gücü olup 12.000 kcal kullanım alanı 100/150m2 dir.

20Kw elektrikli ısıtıcı 20Kw gücü olup 22.000 kcal kullanım alanı 150/200m2 dir.

25Kw elektrikli ısıtıcı 25Kw gücü olup 25.000 kcal kullanım alanı 100/200m2 dir.

30Kw elektrikli ısıtıcı 30Kw gücü olup 25.860 kcal kullanım alanı 200/250m2 dir

50Kw elektrikli ısıtıcı 50Kw gücü olup 50.000 kcal kullanım alanı 300/400m2 dir.

Belirtmek istediğimiz aslında çok güzel ve faydalı bilgi olmuş oldu yapacağınız işlem sadece kullanım alanınız m2 sini bilmek ve talep edeceğiniz kiralık ısımak elektrikli ısıtıcı tercihini kolayca bilmeniz olacaktır.

Fakat ben bu hesaplamalar ile uğraşamam diyorsanız yapmanız gereken sadece bizi aramanız, ücretsiz keşif talep etmeniz durumun da göndereceğimiz profesyonel ekibimiz ihtiyacınız olan elektrikli ısıtıcı hesaplamasını yaparak sizlere sunmaktayız.

Bünyemizde bulunan elektrikli ya da mazotlu olan ısımak ısıtıcıları günlük, haftalık, aylık ya da kurutma garantili olarak hesaplı uygun kiralama fiyatlarımız ile satın almadan kolayca sahip olabilirsiniz.

Lütfen diğer detaylar kafanıza takılan sorular var ise mutlaka bizi arayarak tüm bilgilendirmeyi tarafınıza açıklayıcı olarak yapmaktayız.

Kiralık Isımak Elektrikli Isıtıcı

#kiralıkısımakelektrikliısıtıcı #ısımakelektrikliısıtıcı #elektrikliısıtıcı #ısımak


Önceki Sayfa :

« Beton Kurutma

Sonraki Sayfa :

Epoksi Kurutma Cihazı »
( Toplam Oy : 20 ) ( Oyveren : 8 ) ( ortalama : 62.5 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Kiralık ısımak elektrikli ısıtıcı birçok alanda kullanılmaya başlanması ile özellikle inşaat alanların bir numaralı aranan bir elektrikli inşaat kurutma aracı.">
 • nemtek Nem Kurutma