Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Alma Kurutma Yazıları
 • Ev tipi nem alma cihazı ve sanayi tipi nem alma cihazları ile bu işlem gerçekleştirilir. kurutma işlemi yapılmadığında oluşan nemli bölgeler küf ve rutubet oluşumuna sebep verecektir..
 • İleri teknoloji ve yerli üretim cihazlarıyla, uzman ekibiyle bu parke nem kurutma problemlerinizde sizlerin daima yanınızda olup, işini en iyi şekilde yaparak, sizin memnuniyetinizi kazanmaya devam.
 • Sıva kurutma işlemi yapılmadığı takdirde veya doğal yöntemlerle yapılmaya kalkıldığı takdirde, sizlere büyük maddi sorunlar yaratabilir ve müşterilerinizin iş bitimini uzun süre beklemelerine neden.
 • Firmamız, nem kurutma konularında profesyonel çalışma yöntemleri, işinde uzmanlaşmış çalışma ekibi ve son teknoloji özelliklere sahip teknik cihazlarıyla, sizlere ıslak zemin nem kurutma en başında.
 • Mekân büyüklüğünün ve genişliğinin sorun olmadığı firmamız için, her türlü alanda kısa bir sürede hizmetlerini gerçekleştirip, zamandan da tasarruf etmeyi ilke edinerek, çalışmalarını itinayla yapmak.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
İnşaat Nemi Alma
Video Hazırlanıyor
İnşaat Nemi Alma

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 06-01-2022 / Kategori : Nem Alma Kurutma / Konu : 5160 Defa Okundu. /  Konuya 2,9 Puan verildi

İnşaat Nemi Alma

İnşaat Nemi Alma yeni tamamlanmış inşaatlara yerleşmenin getirdiği en büyük sorunlardan birisi de betonun içerdiği yüksek nem ile karşı karşıya kalmak olmaktadır.

Betonun imalatı aşamasında suya duyulan ihtiyaç onun donma aşamasının ardından atılması, uzaklaştırılması gereken bir noktaya ulaşmaktadır.

Bu nedenle inşaat nemi alma konusunda çözümler geliştirilmesi de kaçınılmaz bir teknolojik gelişme alanı olmuştur.

Gerçekten de son yıllarda gelişen teknoloji sayesinde bu konu da teknolojinin ilgi alanına dâhil olmuş ve hızla bu konuda da çözümler bir biri ardına piyasaya sunulmuştur.

Değişik marka ve modelde çok sayıda cihaz bulmak ve aralarından seçim yapmak imkân dâhilindedir.

Bu modern cihazların tamamı ıslak beton nemi alma ve ıslak duvar nemi alma konusunda aynı mantıkla hareket eden bir sistem ile tasarlanmıştır.

Belli bir hacim içerisindeki havayı vakum etkisiyle soğuran cihazlar içerisindeki soğuk bir plaka ile havanın temas etmesini sağlar.

Bu soğuk plak ile temas eden su buharı aniden yoğunlaşır ve cihaz içerisinde bulunan hazneye oluşan suyun sızması sağlanır.

Anlık bir şekilde gerçekleşen bu işlem sonunda hava yeniden ortama iade edilir.

Böylelikle ardışık olarak tekrarlanan bu döngü neticesinde ortamdaki havada mevcut olan su buharı başka bir ifade ile rutubet cihazın haznesinde depolanarak dışarı atılmış ve uzaklaştırılmış olur.

Sistemin bina içerisindeki her tür ortamda aynı şekilde etki gösterdiği ve ıslak tavan nemi alma konusunda da çalışma prensibinin aynı olduğunu yeniden ifade etmeye gerek yoktur.

Havadaki bağıl nemim oranı düştükçe beton bileşiminde yer alan su daha kolay buharlaşmakta, buharlaşan su cihaz tarafından ortamdan alınmaktadır.

Bir süre sonra beton içerisinde yer alan suyun giderek azalması ve en sonunda tamamen bitmesi ile inşaat nem alma cihazı açısından beklenen ve hedeflenen başarının sağlanmış olması sonucu ortaya çıkmış olacaktır.

Modern teknolojinin ürünü olan bu cihazlar sayesinde kış aylarında bile binaların tamamen kuruması ve insan sağlığına zarar vermeyecek bir hale gelmesi sağlanabilmektedir.

İnşaat nemi alma konusu aslında hiç de hafife alınmaması gereken ve hatta son derece ciddiyetle yaklaşılması gereke bir konudur.

Rutubetin neden olduğu veya tetiklediği bilinen ve tıp çevrelerince ortaya konulan o kadar çok hastalık vardır ki bunların her biri bir insanda büyük sıkıntılara sebep olabilmektedir.

Bebeklerin, hastaların ve yaşlıların ikamet edeceği bir mekândan rutubetin uzaklaştırılması son derece önemli ve hatta zorunlu bir meseledir.

Aksi halde telafisi imkânsız zararların oluşmasından kaçınmak mümkün olmayacaktır.

İkamet edilecek mekânlarda inşaat nemi alma konusunda edinilecek cihazların seçimi açısından doğru bir hesaplama yapılması önemlidir.

Ortamdaki hacim ve nem düzeyi ile doğru orantılı bir modeli tercih etmek sağlanacak başarıyı doğrudan etkileyen bir faktördür.

Aksi halde boşuna harcama yapmış olmak kaçınılmaz bir sonuç olarak karşımıza çıkacaktır.

Gereğinden fazla bir kapasiteyi tercih etmek nasıl ki fazladan ödeme yapmak anlamına gelirse, yetersiz kapasiteye ödenecek para da en az o kadar lüzumsuz bir ödeme yapmış olma sonucunu doğurur.

Bu nedenle doğru cihazı seçme noktasında satıcı ile iyi iletişim kurmak ve ihtiyaç duyulan cihazı doğru belirlemek gerekir.

#inşaatnemialma #inşaatnemalma #inşaatnemalmakurutma

( Toplam Oy : 77 ) ( Oyveren : 27 ) ( ortalama : 72.5 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • İnşaat Nemi Alma yeni tamamlanmış inşaatlar yerleşmenin getirdiği en büyük sorunlardan birisi de betonun içerdiği yüksek nem ile karşı karşıya kalmak olmaktadır">
 • nemtek Nem Kurutma