Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Alma Kurutma Yazıları
 • Banyo kısmını ele alırsak malum en çok su kullanımı ve bunun sonrasında oluşan buhar ile aynı şekilde özellikle tavan kısmında oluşan ıslaklık ile nemlenme gerçekleşir tabi buda zamanla rutubete yol.
 • Pek çok değişik sektörde güvenli bir metot ve yöntem haline gelerek kalitesini ispat etmiş olan ısıtıcı ile epoksi nem alma kurutma, epoksi adına da oldukça önemli bir çözüm oluşturmaya devam ediyor..
 • Doğal yollardan kurumasını beklemek yerine, ısıtıcı ile yapı nem alma kurutma, hem işlemleri hızlandırıyor hem de temeli daha sağlam hale getirip binaları uzun yıllar dayanıklı bir noktaya taşıyor..
 • Öyle ki inşaat projelerinin hızlanması etkili şekilde tamamlanması için, şap ve betonarme ile alakalı bütün oluşumların, profesyonel bacalı ve bacasız bir sistemle kurutulması çok büyük önem taşıyor..
 • Yakıt olarak seçilmiş mazot, bu cihazların her yerde kullanılmasına olanak tanımakta. Mazot, uygun fiyatlı olduğu gibi, cihazları daha güçlü bir sistem olarak da insanlara müthiş hizmetler sunmaya.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • Aynı zamanda da üretim alanları için de büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Bu sebepten fabrika ve endüstriyel tip nem kurutma cihazları için nem kurutucu cihazı satışı hizmetimizden faydalana.
 • Yüksek kaliteli nem alma cihazları satışı yapan Ankara nem alma şirketi olarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz devam etmektedir. Hemen herkes küçük çaplı da olsa bir nem sorunu yaşamıştır..
 • Buradaki temel amaç kuru ve sağlıklı bir ortam oluşturmaktır. Geniş ve büyük kapalı mekânlarda bu imkânı yaratmak için çok büyük ve gelişmiş nem alma cihazı teknolojisi ne ihtiyaç duyulmaktadır..
 • Her zaman ve her süreçte yeteneklerini en iyi şekilde sergilemiş olan uzmanların desteği, burada şantiye çalışmalara önayak olmuş ve insanlar için adeta bir kılavuzluk mekanizması ortaya koymuştur..
 • Ankara ısımak ısıtıcı bayisi olan firmamız sizlere Nemtek ve ısımak markasının son üretmiş olduğu ürünleri de sunarken, aynı zamanda sizlerin de talep ve önerileri ile yeni hizmetlerini belirlemekted.
İnşaat Nemi Alma
İnşaat Nemi Alma

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 06-01-2022 / Kategori : Nem Alma Kurutma / Konu : 1668 Defa Okundu. /  Konuya 3,2 Puan verildi

İnşaat Nemi Alma

İnşaat Nemi Alma yeni tamamlanmış inşaatlara yerleşmenin getirdiği en büyük sorunlardan birisi de betonun içerdiği yüksek nem ile karşı karşıya kalmak olmaktadır.

Betonun imalatı aşamasında suya duyulan ihtiyaç onun donma aşamasının ardından atılması, uzaklaştırılması gereken bir noktaya ulaşmaktadır.

Bu nedenle inşaat nemi alma konusunda çözümler geliştirilmesi de kaçınılmaz bir teknolojik gelişme alanı olmuştur.

Gerçekten de son yıllarda gelişen teknoloji sayesinde bu konu da teknolojinin ilgi alanına dâhil olmuş ve hızla bu konuda da çözümler bir biri ardına piyasaya sunulmuştur.

Değişik marka ve modelde çok sayıda cihaz bulmak ve aralarından seçim yapmak imkân dâhilindedir.

Bu modern cihazların tamamı ıslak beton nemi alma ve ıslak duvar nemi alma konusunda aynı mantıkla hareket eden bir sistem ile tasarlanmıştır.

Belli bir hacim içerisindeki havayı vakum etkisiyle soğuran cihazlar içerisindeki soğuk bir plaka ile havanın temas etmesini sağlar.

Bu soğuk plak ile temas eden su buharı aniden yoğunlaşır ve cihaz içerisinde bulunan hazneye oluşan suyun sızması sağlanır.

Anlık bir şekilde gerçekleşen bu işlem sonunda hava yeniden ortama iade edilir.

Böylelikle ardışık olarak tekrarlanan bu döngü neticesinde ortamdaki havada mevcut olan su buharı başka bir ifade ile rutubet cihazın haznesinde depolanarak dışarı atılmış ve uzaklaştırılmış olur.

Sistemin bina içerisindeki her tür ortamda aynı şekilde etki gösterdiği ve ıslak tavan nemi alma konusunda da çalışma prensibinin aynı olduğunu yeniden ifade etmeye gerek yoktur.

Havadaki bağıl nemim oranı düştükçe beton bileşiminde yer alan su daha kolay buharlaşmakta, buharlaşan su cihaz tarafından ortamdan alınmaktadır.

Bir süre sonra beton içerisinde yer alan suyun giderek azalması ve en sonunda tamamen bitmesi ile inşaat nem alma cihazı açısından beklenen ve hedeflenen başarının sağlanmış olması sonucu ortaya çıkmış olacaktır.

Modern teknolojinin ürünü olan bu cihazlar sayesinde kış aylarında bile binaların tamamen kuruması ve insan sağlığına zarar vermeyecek bir hale gelmesi sağlanabilmektedir.

İnşaat nemi alma konusu aslında hiç de hafife alınmaması gereken ve hatta son derece ciddiyetle yaklaşılması gereke bir konudur.

Rutubetin neden olduğu veya tetiklediği bilinen ve tıp çevrelerince ortaya konulan o kadar çok hastalık vardır ki bunların her biri bir insanda büyük sıkıntılara sebep olabilmektedir.

Bebeklerin, hastaların ve yaşlıların ikamet edeceği bir mekândan rutubetin uzaklaştırılması son derece önemli ve hatta zorunlu bir meseledir.

Aksi halde telafisi imkânsız zararların oluşmasından kaçınmak mümkün olmayacaktır.

İkamet edilecek mekânlarda inşaat nemi alma konusunda edinilecek cihazların seçimi açısından doğru bir hesaplama yapılması önemlidir.

Ortamdaki hacim ve nem düzeyi ile doğru orantılı bir modeli tercih etmek sağlanacak başarıyı doğrudan etkileyen bir faktördür.

Aksi halde boşuna harcama yapmış olmak kaçınılmaz bir sonuç olarak karşımıza çıkacaktır.

Gereğinden fazla bir kapasiteyi tercih etmek nasıl ki fazladan ödeme yapmak anlamına gelirse, yetersiz kapasiteye ödenecek para da en az o kadar lüzumsuz bir ödeme yapmış olma sonucunu doğurur.

Bu nedenle doğru cihazı seçme noktasında satıcı ile iyi iletişim kurmak ve ihtiyaç duyulan cihazı doğru belirlemek gerekir.

#inşaatnemialma #inşaatnemalma #inşaatnemalmakurutma


Önceki Sayfa :

« Şantiye Kurutma
( Toplam Oy : 42 ) ( Oyveren : 13 ) ( ortalama : 80 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • İnşaat Nemi Alma yeni tamamlanmış inşaatlar yerleşmenin getirdiği en büyük sorunlardan birisi de betonun içerdiği yüksek nem ile karşı karşıya kalmak olmaktadır">
 • nemtek Nem Kurutma