Isımak İle İnşaat Kurutma

Isımak ile inşaat kurutma şu an çok popüler bir nem alma kurutma işlemi olarak kullanılan inşaat alanlarının vazgeçilmez bir inşaat nem kurutma aracı olmuştur.

Isımak İle İnşaat Kurutma

Isımak ile inşaat kurutma şu an çok popüler bir nem alma kurutma işlemi olarak kullanılan inşaat alanlarının vazgeçilmez bir inşaat kurutma aracı olmuştur.

Bu ısımak cihazı nedir? ne işe yarar? Neden bu kadar popüler? inşaat alanlarında neden bu kadar çok tercih ediliyor? gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız şimdiden hata yaparsak özür dileriz.

Isımak bir nem kurutma cihazı diyebiliriz fakat özelliğinden dolayı bulunan alanı ısıtmak amacı ile de kullanılıyor.

Farklı güç seçenekleri ve iki türü mevcut biri elektrikli ısımak ısıtıcı, diğeri mazotlu ısımak ısıtıcı ve bu kategoriye göre de bacalı ve bacasız mazotlu ısıtıcı olarak kullanımı mevcut.

İnşaat kurutma işleminde kullanılan ısımak ebat olarak küçük yapısı ve kolay taşıma yönüyle birbirinden farklı ısıtma ve kurutma gücü sayesinde çok tutulan bir inşaat kurutma cihazı.

İnşaat yapımı başladığında beton atıldıktan sonra her bölümünde rahatlıkla kullanabilen ve ihtiyaç duyulan özellikle inşaat yapım sürecini bu cihaz ile hızlandırılması sağlanmaktadır.

İnşaat malum yapısal durum sebebi ile uzun bir sürece sahip minimum 6 ay gibi bir zaman gerekliliği olur fakat bunu, ısımak ile inşaat kurutma cihazı ile daha kısa sürelere çekilebilmektedir.

Beton, duvar, tavan, zemin, şap, epoksi gibi inşaat sürecindeki işlerin yapımı sonrası nem gibi unsurları ortadan kaldırmak için mutlaka bu bölümlerin kurutulması gereklidir.

İşte bu kurutma ihtiyacında mutlaka bir nem alma kurutma ihtiyacı doğmakla beraber beton dışı nasıl kuruyorsa bir önemli hususta beton içi de aynı şekilde kurutulması gerekir.

Beton dışı güneş ısısı sayesinde kurur ama beton içine güneş ısısı fayda etmeyecek olup ileride ki zamanda bu nem oluşuna sonrası rutubet ve küf olarak geri dönecek ve size bir sürü masraf açacaktır.

O yüzden işin başında önlem alınarak, ısımak kurutma cihazı ile bu sorunlara son verecek olup, cihaz fark etmeden ister elektrikli olsun ister mazotlu olsun bu işi çözecektir.

Isımak kurutma cihazı 5Kw ile 50Kw aralığında güce sahip bu farklı alanlar için farklı güç ısımak cihaz kullanıma olanak sağlar buda bir elektrik sarfiyatı açısından fayda sağlamış olur.

Örnek vermek gerekirse 35m2 bir alan için 50Kw ısıtıcı kullanmamıza gerek olmaz, 5Kw ile 10Kw güce sahip bir ısımak yeterli olacaktır.

Isımak cihazı diğer bir faydası da cebimize fayda sağlar yani satın almadan çok paralar ödemeden kiralama yöntemi ile çok avantajlı olarak günlük, haftalık, aylık süreçlerde kolayca firmamızdan kiralanabilir.

Firmamız İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde bulunan şubelerimiz sayesinde kolay bir şekilde bize ulaşabilirsiniz bu sadece bu 3 ilimizi kapsamıyor diğer il ve ilçelerimize de ısımak cihazı kiralama hizmeti veriyoruz.

İnşaat alanlarınızın her bölümünde ısımak kurutma cihazını kullanın zamandan ve paranızdan tasarruf ederek hızlı bir inşaat yapım sürecini tamamlayın.

Sadece ısımak cihazı inşaat alanlarında kullanılmıyor tüm alanlarda nem için kullanılıyor mesela bir sera içinde kış aylarının vazgeçilmez bir kurtarıcısı olmuştur soğuğa karşı.

Depo alanlarınız da oluşan nem ve rutubet için kullanabilir hatta gemi ambarlarında bile kurutma işlemini kolaylıkla yapmaktadır.

Çok fonksiyonlu olan ısımak kurutma cihazı nerdeyse her alanda etkili olmakla beraber çok popüler ve tutulan bir cihaz olma yolunda gitmiştir.

Diğer bir kullanım alanı olan otel odalarında, depolarda, ambarlarda, sinema salonlarında, müzelerde, tekstil atölyelerinde dahi kullanabilirsiniz.

Firmamızı arayarak daha detaylı bilgi ve cihaz kiralama fiyatlarını sorabilir ücretsiz keşif talep ederek bu tür sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Isımak İle İnşaat Kurutma

#ısımakileinşaatkurutma #ısımak #inşaatkurutma #ısımakkurutma #ısımakısıtıcı