Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • Aynı zamanda da üretim alanları için de büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Bu sebepten fabrika ve endüstriyel tip nem kurutma cihazları için nem kurutucu cihazı satışı hizmetimizden faydalana.
 • Yüksek kaliteli nem alma cihazları satışı yapan Ankara nem alma şirketi olarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz devam etmektedir. Hemen herkes küçük çaplı da olsa bir nem sorunu yaşamıştır..
 • Buradaki temel amaç kuru ve sağlıklı bir ortam oluşturmaktır. Geniş ve büyük kapalı mekânlarda bu imkânı yaratmak için çok büyük ve gelişmiş nem alma cihazı teknolojisi ne ihtiyaç duyulmaktadır..
 • Her zaman ve her süreçte yeteneklerini en iyi şekilde sergilemiş olan uzmanların desteği, burada şantiye çalışmalara önayak olmuş ve insanlar için adeta bir kılavuzluk mekanizması ortaya koymuştur..
 • Ankara ısımak ısıtıcı bayisi olan firmamız sizlere Nemtek ve ısımak markasının son üretmiş olduğu ürünleri de sunarken, aynı zamanda sizlerin de talep ve önerileri ile yeni hizmetlerini belirlemekted.
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Ayrıca inşaat süresi içerisinde yağan kar ve yağmurlar da veya su tesisatında yaşanabilecek sorunlar da su ve sel baskınlarına neden olabildiği için betona su sızması ve nem işlemesi ihtimali çok yüks.
 • Böylelikle ardışık olarak tekrarlanan bu döngü neticesinde ortamdaki havada mevcut olan su buharı başka bir ifade ile rutubet cihazın haznesinde depolanarak dışarı atılmış ve uzaklaştırılmış olur..
 • Nem Alma Cihazı seçiminin doğru yapılması kurutulacak olan alanın çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlıklı bir kurutma işleminin gerçekleştirilmesi için de önemlidir.
 • Nem kurutma cihazı tüm alanı görebilecek ve etkisi altına alabilecek bir noktaya yerleştirilirse eğer hem daha hızlı hem de eşit miktarda kurutma yapılacak olup zamandan tasarruf etmek mümkün olabilir.
 • Cihaz seçiminin doğru yapılması kurutulacak olan alanın çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlıklı bir kurutma işleminin gerçekleştirilmesi için de önemlidir..
Sıva Nem Alma Cihazı

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 13-12-2019  / Hit : 3309 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,2 Puan verildi

Sıva Nem Alma Cihazı

Sıva nem alma cihazı sadece sıva kurutma veya sıva nem alma işlemleri sırasında değil inşaat yapımı sırasında nemli ve ıslak olan her türlü alanı kurutmaya sahip.

Sıva kurutma cihazının kullanımının faydaları arasında ilk sırada gösterilen malzeme kazancından bahsetmek istiyoruz.

Sıva kurutma işleminin profesyonel yöntemler ve cihazlar kullanılarak yapılmaması sizlere hem sıva altındaki malzemenin yapısının hem de sıva üzerine kullanılacak malzemenin yapısının bozulmasına yönelik olarak malzeme kaybı sorununu yaşatacaktır.

Malzemenin yapı olarak bozulması demek sizlerin yeniden aynı maliyet ile tekrar bir işlem daha yapmanız demektir.

Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmak inşaat ve yapı sektöründe oldukça zahmetli ve zaman kaybı oluşturacak sorunlardır.

Uygulamasını yaptığınız her bir aşamanın kurutularak ilerlemesi demek malzemelerin aslını koruyarak sağlam bir şekilde kuruması ve kullanıma hazır olması demektir.

Sıva kurutmanın yapılmamasından kaynaklanan tüm bu sorunların yanı sıra hızlı bir şekilde meydana gelecek olan nem de sizlere hem sağlık açısından hem de maddi olarak zarar verebilmektedir.

Nemli olan bir duvarın sadece koku yapmasının yanı sıra duvarın dış görünümünde de hasarların meydana gelmesi de nemin gözle görülen zararları arasında yer almaktadır.

Nem giderme konusunda bildiğiniz yöntemler şimdiye kadar işe yaramamış veya kısa süreliğine çözüm vermiş olabilir.

Nemin kesinlikle sadece kısa süreliğine giderilebileceğiniz ve nem ile birlikte yaşamak zorunda olduğunuzu düşünmeyin.

Artık kesin çözüm veren ve nemin giderildiğini gözleriniz ile görebileceğiniz bir çözüm yolu bulunmaktadır.

Sıva nem alma cihazı ile nemi giderebilir ve aynı zamanda ıslaklığı da kurutabilirsiniz.

Kiralık sıva nem alma cihazı çeşitleri ile temin ettiğiniz ürünü sadece ihtiyacınız olduğu zaman dilimi süresince kullanabilir ve etkili bir sonuç alabilirsiniz.

Bizleri sadece nem kurutma cihazı temini için değil sıva nem alma işleminin nasıl yapılması gerektiği veya kurutma cihazının kullanımı hakkında merak ettikleriniz için de istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Sıva veya yüzey kurutma ve nemi alma işlemleri için cihaz kullanarak kurutma işlemini gerçekleştireceksiniz bilmeniz gereken bazı noktalara da dikkat etmelisiniz.

Özellikle sıva ile kaplı olan yüzeydeki nemin oranının ve ıslaklığının boyutunun ve yoğunluğunun kurutma işlemi için tercih edeceğiniz cihaz ile uygun kapasitelere sahip olması gerekmektedir.

Kullanım alanı için uygun olmayan ve yetersiz kalan bir kurutma cihazından istediğiniz verimi alamayabilir veya kurutma işlemini daha uzun bir zaman dilimine yayarak yapabilirsiniz.

Sıva kurutma cihazını daha önce hiç kullanmadıysanız o zaman uzman ve profesyonel bir ekip tarafından ilk kurutma işleminin yapılmasına dikkat etmelisiniz.

Kuruluğundan emin olmadığınız bir sıvayı yeniden nemli bırakmak demek kısa bir sonra sıvalı alanın yeniden eski ıslaklık boyutuna gelmesi demektir.

Uzman kadromuzdan istediğiniz zaman hizmet desteği alabilir ve isterseniz ekip arkadaşlarımız ile birlikte kurutma işlemini de yapabilirsiniz. 

Kurutma cihazları hakkında bilgi edinmek ve cihazların hangi kullanım alanları için uygun olup olmadığını öğrenmek isterseniz sıva nem alma cihazı kiralama hizmeti veren firmamız ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

#sıvanemalmacihazı #sıvanemalıcı #sıvanemalma #sıvanemalıcıcihazı #sıvanemalmakurutma #ankarasıvanemalma

SIVA NEM ALMA CİHAZI

( Toplam Oy : 55 ) ( Oyveren : 17 ) ( ortalama : 80 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Sıva nem alma cihazı sadece sıva kurutma ve sıva nem alma işlemleri sırasında değil inşaat yapımı sırasında nemli ve ıslak olan her türlü alanı kurutmaya sahip.
 • Sıva Nem Alma Cihazı