Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • Aynı zamanda da üretim alanları için de büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Bu sebepten fabrika ve endüstriyel tip nem kurutma cihazları için nem kurutucu cihazı satışı hizmetimizden faydalana.
 • Yüksek kaliteli nem alma cihazları satışı yapan Ankara nem alma şirketi olarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz devam etmektedir. Hemen herkes küçük çaplı da olsa bir nem sorunu yaşamıştır..
 • Buradaki temel amaç kuru ve sağlıklı bir ortam oluşturmaktır. Geniş ve büyük kapalı mekânlarda bu imkânı yaratmak için çok büyük ve gelişmiş nem alma cihazı teknolojisi ne ihtiyaç duyulmaktadır..
 • Her zaman ve her süreçte yeteneklerini en iyi şekilde sergilemiş olan uzmanların desteği, burada şantiye çalışmalara önayak olmuş ve insanlar için adeta bir kılavuzluk mekanizması ortaya koymuştur..
 • Ankara ısımak ısıtıcı bayisi olan firmamız sizlere Nemtek ve ısımak markasının son üretmiş olduğu ürünleri de sunarken, aynı zamanda sizlerin de talep ve önerileri ile yeni hizmetlerini belirlemekted.
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Ayrıca inşaat süresi içerisinde yağan kar ve yağmurlar da veya su tesisatında yaşanabilecek sorunlar da su ve sel baskınlarına neden olabildiği için betona su sızması ve nem işlemesi ihtimali çok yüks.
 • Böylelikle ardışık olarak tekrarlanan bu döngü neticesinde ortamdaki havada mevcut olan su buharı başka bir ifade ile rutubet cihazın haznesinde depolanarak dışarı atılmış ve uzaklaştırılmış olur..
 • Nem Alma Cihazı seçiminin doğru yapılması kurutulacak olan alanın çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlıklı bir kurutma işleminin gerçekleştirilmesi için de önemlidir.
 • Nem kurutma cihazı tüm alanı görebilecek ve etkisi altına alabilecek bir noktaya yerleştirilirse eğer hem daha hızlı hem de eşit miktarda kurutma yapılacak olup zamandan tasarruf etmek mümkün olabilir.
 • Cihaz seçiminin doğru yapılması kurutulacak olan alanın çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlıklı bir kurutma işleminin gerçekleştirilmesi için de önemlidir..
Kötü Koku Giderme

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 04-06-2018  / Hit : 4827 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,1 Puan verildi

Kötü Koku Giderme

Kötü Koku Giderme - Her an karşı karşıya kalabileceğiniz bir sorun olan kötü koku sorunu için artık çözümünüz oldukça kolaylaşmıştır.

Ozon uygulaması ile yapılacak olan ve kısa sürede sonuç veren işlemler kokulardan kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayacaktır.

Bunun için yapmanız gerekenlerin başında ozonlama cihazı kiralamak veya satın almak gelmektedir. Evinizde veya herhangi bir alanda meydana gelen kokuların birçok sebebi olabilmektedir.

Bunların başında eğer evinizde böyle bir durum ile karşı kaşıya iseniz yemek kokuları, sigara kokuları ve su tesisatınızdaki veya gider borularındaki meydana gelen kokular olabilmektedir.

Bunların evlerinizde havalandırma yöntemi ile kısa süreli giderilebildiğini düşünseniz de evinizdeki gıdaların bozulmasında bile bu kokuların uzun süreli devam etmesini gösterebiliriz.

Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için ve kokudan dolayı hem sağlık açısında hem de diğer sebeplerden dolayı zarara uğramamanız için ozon işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Ozonla kötü koku giderme işlemleri için uygun olan profesyonel bir şekilde ozon uygulaması yaptırmaktır.

Düzgün bir ozon cihazı ile ve yapılacak olan düzgün ozon uygulaması ile kokulardan kalıcı olarak kurtulmanız mümkündür. Ozon uygulamalarının özellikle profesyonel olarak kullanıldığı alanların başında endüstriyel fabrikalar gelmektedir.

Özellikle büyük şehirlerde fabrikaların artık şehir merkezlerinde olduğu düşünülürse fabrikalarda veya üretim alanlarında çevreyi korumak adına da ozon uygulamaları yapılmalıdır. Ayrıca bu konuda siz değerli müşterilerimizi bir önemli noktada daha uyarmak istiyoruz.

Gerekli bakanlıkları üretim alanları ve fabrikalar için belirledikleri önemli bir husus bulunmaktadır. Bu da her fabrikanın belirli bir oranda çevreye koku yayabileceğidir.

Bunun için de gerekli kontroller sırasında sizlerin de maddi olarak zor durumda kalmamanız için ozon uygulaması yaptırarak ileride yaşabileceğiniz problemlerden kurtulabilirsiniz.

Kötü koku giderme sorunu özellikle evlerde ev hanımlarının en çok şikâyet ettiği konuların başında gelmektedir. Evlerde meydana gelen kokuların sebeplerinden en büyüğü nem veya rutubet sorunu olabilmektedir.

Bu sorunların sadece ozon uygulaması ile giderilebileceği ise yanlış bir bilgidir. Başta da belirttiğimiz gibi koku sorunlarında ozon uygulamasının da belirli bir noktaya kadar sizlere olumlu sonuçlar verebileceğini tekrar hatırlatmak isteriz.

Rutubet sorunu yaşıyorsanız kötü koku alma için uygulama yaptırmadan önce gerekli olan sorunları halletmeniz gerekmektedir.

Mesela rutubetin tamamen giderilmediği alanlarda ozon uygulamasını yapılsa bile belirli bir süre sonra rutubetin olumsuz sonuçlarının tekrar gündeme gelebileceğini bilmelisiniz.

Bunun için de firmamız bünyesinde bulabileceğiniz rutubet kurutma cihazı ile rutubet sorunlarınızdan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Bu işlemlerden sonra da ozon cihazı kullanarak kokulardan ve rutubetin meydana getirdiği lekelerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Evinizde özellikle gider borularında yani tuvalet veya banyoda beklemediğiniz şekilde meydana çıkan ağır kokular meydana gelebilmektedir. Bu kokularda ortamdaki hava ile birleşerek nem sorununu meydana getirebilir.

Sizler farkında olmasanız da evinizdeki alıştığınız kokular özellikle mutfaktaki gıdalarınızın bozulmasına ve kullanım ömürlerinin kısalmasına sebep olabilmektedir.

Kötü kokularda ozon uygulama işlemleri için piyasada ve firmamızın bünyesinde ev tipi ozon cihazları bulabilirsiniz.

Kötü kokularda ozon kullanımı tabi ki uygun ozon dozu ayarlanarak yapılmalıdır. Ozon uygulamaları için her zaman dediğimiz gibi her ortama veya her ürün için aynı ozon oranı kullanılmaz.

Bunun için de sizlere uygun olan ozon oranını belirlemek için firmamız bünyesinde çalışan ve ozon uygulamaları alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Koku giderme sektöründe ve alanında ozonun bu kadar sık bir şekilde tercih edilmesi ve son dönemlerde her sektörde kullanılmasının en büyük sebeplerinden birisi de ozonun kullanım esnasında ve sonrasında atık bırakmamasıdır.

Bu da temizlik veya koku için kullandığınız diğer kimyasal temizlik ürünlerinden ayrılan yönü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kötü koku giderme için hızlı ve profesyonel çözümler arıyorsanız bunun için gerekli cihazları da temin edebileceğiniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kötü Koku Giderme


Sonraki Sayfa :

Ozonla Küf Temizliği »




( Toplam Oy : 83 ) ( Oyveren : 27 ) ( ortalama : 77.5 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Kötü Koku Giderme her an karşı karşıya kalabileceğiniz bir sorun olan kötü koku sorunu için artık çözümünüz oldukça basit olarak ozonlama cihazı ile kolaylaştı.
 • Kötü Koku Giderme