Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • Tamamen kalite ile üretilmiş kendini hizmetle endekslenmiş olan nem kurutma cihazları, işimizi kolaylaştırıp, inşaat setlerinin hızlanmasına ve gayretli çalışmasına katkı sağlıyor..
 • Prensiplerle birlikte çalışmaya devam eden, insanlara hizmet noktasında planlarını gözden geçiren nem alma hizmeti, çok gerekli önemli bir sektör olduğunu herkese kanıtladı..
 • Son derece donanımlı yapıya sahip olan, bununla beraber üst düzey teknolojisini kaliteli hizmetle bütünleştiren nem alma hizmetleri Ankara şehrindeki muhteşem bir hizmet potansiyelini önümüze getiriyo.
 • Elbette ki bu süreci uzman ekip kontrolüyle atlatmak çok önemli. Ondan sonra devreye girecek durum ise bu nem ve rutubete tamamen ortadan kaldırması için en iyi teknolojiyi bulmak ve kullanmak olmalı.
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Ankara Nem Kurutma, Özellikle de beklenen koşullar ve beklenen hizmet anlayışı ile beraber bu konudaki ciddi çalışmaların sonucunu daha yakından ve net bir gözlemleme sonucu ile değerlendirebiliriz..
 • Büyük hacim kaplamasa bile işlevselliği ile oldukça büyük bir teknolojiye sahip olan cihaz kalitesiyle, oldukça geniş iç hacimli mekânlar nemden rutubetten ıslattıktan tamamen kurtulabiliyor..
 • Tavan kurutma gereksinimi için ortaya konulmuş olan cihaz kalitesiyle, günümüzün en modern ve gelişime açık teknolojilerini daha kaliteli cihazlarla bütünleşmiş şekilde bulabiliyoruz..
 • Firmamızın kendi sektöründe daima ileri hedeflemesi ve önemli bir misyon yüklenmiş olması, duvar kurutma cihazı kullanarak görev verdiğimiz bölgelerdeki inşaat çalışmalarına hız kazandırıyor..
 • Firmamızın başarıyla yerine getirdiği bir görev alan ıslak beton kurutma işleminde, bunca zamandır kat ettiğimiz mesafeler ve aldığımız yol, insanların bize daha çok güvenmesini sağlamış durumda..
Ozonla Küf Temizliği

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 04-06-2018  / Hit : 1313 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,2 Puan verildi

Ozonla Küf Temizliği

Ozonla Küf Temizliği

Kalıcı leke veya mantar gibi sorunların çözümü için küf temizliği uygulamamızdan faydalanabilirsiniz.

Ozon uygulamalarının en çok tercih edilmesindeki sebeplerin başında küf sorunu bile kalıcı olarak yok edebilmesidir. Küf sorununu gerek evinizde gerekse iş yerinizde kısa süreli de olsa muhakkak yaşamışsınızdır.

Siz değerli müşterilerimizi küf oluşumunun süreci, sebepleri ve küfün engellenmesi için uygulanacak olan etkili yöntemler hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Küf genellikle nemli ortamlarda meydana gelmektedir.

Evinizde nem sorunu yaşıyorsanız ve bu sorunu engellemediğiniz takdirde ardında rutubet sorunu da yaşadıysanız ister istemez küf oluşumu da meydana gelecektir. Küf sadece görüntü olarak sizlere zarar ermez.

Çok çabuk yayılması ve ayrıca yayılma hızına bağlı olarak hem koku hem de mikropları da beraberinde getirmesi sizlere ağır sonuçlara yaşatabilecektir.

Küf hangi ortamda bulunursa bulunsun ortamdaki eşyaların veya gıdaların yapısını kısa süre içerisinde bozacak ve birçoğunu da kullanılamaz hale getirecektir.

Çoğu ev hanımı ve temizlik işi ile uğraşan kişiler küfü sadece bez yarımı ile temizledikten sonra tekrar silme işlemi yaparak küfün yok olduğu gibi yanlış bir kanıya sahiptirler.

Oysa küflü alanda bez yardımı ile yapılacak olan kaba temizlik işlemi sırasında bile dikkatli olmak gerekmektedir.

Havaya uçan küfün başka bir alana değdiğinde o alanda da kısa süre içerisinde küf oluşumu meydana gelecektir. Küf temizleme firması olarak sizlere tavsiyemiz ozonla küf kokusu alma işlemi yaptırmanız yönündedir.

Böylece ozon ile yapılacak olan temizlik sayesinde sadece küfün ağır kokusu değil küften dolayı ortamda bulunan mikroplarda temizlenecektir. Önemli olan rutubetli veya nemli alanlarda geçici bir süreliğine de olsa havayı temizlemek değildir.

Temiz hava denildiğinde sadece kokusuz bir hava akla gelmemelidir. Soluduğunuz hava içerisinde sizler farkında olmasanız da gözle görülemeyecek kadar küçük mikroplar ve mikroorganizmalar bulunmaktadır.

Evinizin herhangi bir köşesinde bulunan küf bile soluduğunuz havanın kalitesini düşürmektedir.

Küf sorunu sadece evler için değil hemen her alanda meydana gelebilecek bir sorundur. Küften çok kolay bir şekilde etkilenen ve geri dönüşü olmayan bir sektörde gıda sektörüdür.

Ozonla küf temizliği yapılmasının gerekli olduğu gıda sektöründe özellikle gıdaların muhafaza edildiği alanlarda ve depolarda küf oluşumunun meydana gelmesi gıdaların bozulmasına ve doğal olarak da geri dönüşü olmayan olumsuzlukların meydana gelmesine sebep olacaktır.

Bu gibi sizlere büyük ölçüde maddi olarak zarar verebilecek olan küfü engellemek için profesyonel olan yöntemlerden faydalanabilirsiniz.

Küflü ortamda ozonlama işlemi yapılmadan önce küfün hasarının da ölçülmesi sizlere çözüme giden yolda daha uygun çözüm yöntemleri hakkında bilgi verecektir.

Bunun için de temizlik firması olarak siz değerli müşterilerimizi sadece görünen küfün temizlenmesinde değil aynı zamanda küfün kaynağının da yok edilmesi yönünde uyarmak isteriz.

Bizler aynı zamanda rutubet kurutma firması olarak ozon uygulaması yapmadan önce gerekli kurutmaların da yapılmasından yanayız.

Küf sadece gıdalar üzerinde değil kalın betonların bile yapısını bozabilmektedir. Bu yüzden de sadece koku önleme yönünde değil aynı zamanda da küfü tamamen yok etmek için ozon cihazlarından da faydalanabilirsiniz.

Ozonun çok yüksek bir dozda dezenfekte özelliğinin olması küf sorunundan kısa sürede kurtulabileceğinizin de göstergesidir.

Firmamız tarafından bizzat da uygulanan küflü ortam ozonlama uygulaması ile hem temiz bir hava sahasına sahip olursunuz hem de küfün yaydığı mikroların da yok edilerek sağlıklı yaşam alanınızı tekrar elde etmiş olursunuz.

Ozonla küf kokusu alma sanıldığının aksine uzun süren ve maliyetli bir çözüm yolu değildir. Aksine ozonun doğada hazır olarak bulunan bir gaz olması kolay elde edilebilmesi ile sizlere maliyet açısından küfün vereceği zarara göre daha az bir fiyat ortaya çıkaracaktır

Ozonla küf temizliği hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ozonla Küf Temizliği

( Toplam Oy : 38 ) ( Oyveren : 12 ) ( ortalama : 80 )
 • Ozonla Küf Temizliği, Küf temizleme firması olarak sizlere tavsiyemiz ozonla küf kokusu alma işlemi yani ozonlama cihazı ile yaptırmanızı şiddetle öneriyoruz.
 • Ozonla Küf Temizliği