Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
Nem Kurutma Blog Yazıları
 • Buradaki yoğun çalışmaların iyi bir altyapı ve yoğun mesai gerektirdiğini çalışarak gözlemliyoruz ve biliyoruz. Aynı zamanda doğru tespit ve doğru teknoloji kullanımı yine çok önemli konular olarak..
 • Her ne yapılırsa yapılsın, kendi çabanız ile duvarlardaki ve evin çeşitli yerlerindeki küflerden kurtulamıyorsanız, küf alma firması gibi hizmet veren profesyonellerden de yararlanabilirsiniz..
 • Epoksi kurutma uygulaması sadece yapım aşamasında iken değil, epoksi döşemesi yapıldıktan sonra da mutlaka yapılmalıdır. İlerde büyük sorunlarla karşılaşmamak için bu işlemin yapılması çok doğru olaca.
 • Şantiyelerde bulunan ürünlerin uzun ömürlü olması herkesin istediği bir şeydir. Eğer ortamda nem varsa bunun olması mümkün değildir. Ayrıca, sağlıklı bir yaşam alanından da söz etmek doğru olmayacaktı.
 • Eğer kiralık ambar nem kurutma cihazı arıyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Herkes tarafından en çok tercih edilen firma olarak nem sorununuza anında çözümler sunuyoruz..
Ozonla Küf Temizliği

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 04-06-2018  / Hit : 5995 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,2 Puan verildi

Ozonla Küf Temizliği

Ozonla Küf Temizliği

Kalıcı leke veya mantar gibi sorunların çözümü için küf temizliği uygulamamızdan faydalanabilirsiniz.

Ozon uygulamalarının en çok tercih edilmesindeki sebeplerin başında küf sorunu bile kalıcı olarak yok edebilmesidir. Küf sorununu gerek evinizde gerekse iş yerinizde kısa süreli de olsa muhakkak yaşamışsınızdır.

Siz değerli müşterilerimizi küf oluşumunun süreci, sebepleri ve küfün engellenmesi için uygulanacak olan etkili yöntemler hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Küf genellikle nemli ortamlarda meydana gelmektedir.

Evinizde nem sorunu yaşıyorsanız ve bu sorunu engellemediğiniz takdirde ardında rutubet sorunu da yaşadıysanız ister istemez küf oluşumu da meydana gelecektir. Küf sadece görüntü olarak sizlere zarar ermez.

Çok çabuk yayılması ve ayrıca yayılma hızına bağlı olarak hem koku hem de mikropları da beraberinde getirmesi sizlere ağır sonuçlara yaşatabilecektir.

Küf hangi ortamda bulunursa bulunsun ortamdaki eşyaların veya gıdaların yapısını kısa süre içerisinde bozacak ve birçoğunu da kullanılamaz hale getirecektir.

Çoğu ev hanımı ve temizlik işi ile uğraşan kişiler küfü sadece bez yarımı ile temizledikten sonra tekrar silme işlemi yaparak küfün yok olduğu gibi yanlış bir kanıya sahiptirler.

Oysa küflü alanda bez yardımı ile yapılacak olan kaba temizlik işlemi sırasında bile dikkatli olmak gerekmektedir.

Havaya uçan küfün başka bir alana değdiğinde o alanda da kısa süre içerisinde küf oluşumu meydana gelecektir. Küf temizleme firması olarak sizlere tavsiyemiz ozonla küf kokusu alma işlemi yaptırmanız yönündedir.

Böylece ozon ile yapılacak olan temizlik sayesinde sadece küfün ağır kokusu değil küften dolayı ortamda bulunan mikroplarda temizlenecektir. Önemli olan rutubetli veya nemli alanlarda geçici bir süreliğine de olsa havayı temizlemek değildir.

Temiz hava denildiğinde sadece kokusuz bir hava akla gelmemelidir. Soluduğunuz hava içerisinde sizler farkında olmasanız da gözle görülemeyecek kadar küçük mikroplar ve mikroorganizmalar bulunmaktadır.

Evinizin herhangi bir köşesinde bulunan küf bile soluduğunuz havanın kalitesini düşürmektedir.

Küf sorunu sadece evler için değil hemen her alanda meydana gelebilecek bir sorundur. Küften çok kolay bir şekilde etkilenen ve geri dönüşü olmayan bir sektörde gıda sektörüdür.

Ozonla küf temizliği yapılmasının gerekli olduğu gıda sektöründe özellikle gıdaların muhafaza edildiği alanlarda ve depolarda küf oluşumunun meydana gelmesi gıdaların bozulmasına ve doğal olarak da geri dönüşü olmayan olumsuzlukların meydana gelmesine sebep olacaktır.

Bu gibi sizlere büyük ölçüde maddi olarak zarar verebilecek olan küfü engellemek için profesyonel olan yöntemlerden faydalanabilirsiniz.

Küflü ortamda ozonlama işlemi yapılmadan önce küfün hasarının da ölçülmesi sizlere çözüme giden yolda daha uygun çözüm yöntemleri hakkında bilgi verecektir.

Bunun için de temizlik firması olarak siz değerli müşterilerimizi sadece görünen küfün temizlenmesinde değil aynı zamanda küfün kaynağının da yok edilmesi yönünde uyarmak isteriz.

Bizler aynı zamanda rutubet kurutma firması olarak ozon uygulaması yapmadan önce gerekli kurutmaların da yapılmasından yanayız.

Küf sadece gıdalar üzerinde değil kalın betonların bile yapısını bozabilmektedir. Bu yüzden de sadece koku önleme yönünde değil aynı zamanda da küfü tamamen yok etmek için ozon cihazlarından da faydalanabilirsiniz.

Ozonun çok yüksek bir dozda dezenfekte özelliğinin olması küf sorunundan kısa sürede kurtulabileceğinizin de göstergesidir.

Firmamız tarafından bizzat da uygulanan küflü ortam ozonlama uygulaması ile hem temiz bir hava sahasına sahip olursunuz hem de küfün yaydığı mikroların da yok edilerek sağlıklı yaşam alanınızı tekrar elde etmiş olursunuz.

Ozonla küf kokusu alma sanıldığının aksine uzun süren ve maliyetli bir çözüm yolu değildir. Aksine ozonun doğada hazır olarak bulunan bir gaz olması kolay elde edilebilmesi ile sizlere maliyet açısından küfün vereceği zarara göre daha az bir fiyat ortaya çıkaracaktır

Ozonla küf temizliği hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ozonla Küf Temizliği

( Toplam Oy : 76 ) ( Oyveren : 24 ) ( ortalama : 80 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Ozonla Küf Temizliği, Küf temizleme firması olarak sizlere tavsiyemiz ozonla küf kokusu alma işlemi yani ozonlama cihazı ile yaptırmanızı şiddetle öneriyoruz.
 • Ozonla Küf Temizliği