Geri Anasayfa

Masaüstüne Dön

Ankara Sıva Nem Alma Firması

Ankara Sıva Nem Alma Firması

Ankara Sıva Nem Alma Firması olarak inşaat, tadilat ve yenileme çalışmalarında bina duvarlarınıza uyguladığınız sıvayı hızlı, kontrollü ve sağlıklı bir şekilde kurutmaktayız.

Sıva nem alma firması Ankara ve ilçelerinde faaliyet göstermekte olan firmamız aracılığı ile kiralayabileceğiniz ya da satın alabileceğiniz cihazlarımız ile sıvalarınızı kurutmakta ve sıva işlemi esnasında duvarlarınızda oluşan nemlenme sorununa çözüm bulmaktayız.

Sıva nemi alma ilk bakıldığında aslında çok kolay bir iş olarak görülebilmektedir.

Ancak iş normal sıradan bir kurutucu ya da doğal yöntemlerden faydalanılarak yapıldığında sonuçları çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilecek potansiyele sahiptir.

Bu sebeple sıva nemi alma işleminde muhakkak yüksek üfleme gücüne sahip ve ortamdaki nemi kontrollü bir şekilde yok edebilecek bir cihaz kullanmak gerekmektedir.

Bu tip cihazların başlıca özellikleri ise;

  • Yüksek üfleme gücüne sahip olması
  • Her türlü inşaat ortamında çalışabilecek dayanıklılıkta olması
  • Uzun süreli çalışmalara dayanabilecek güç ve yeterlilikte olması
  • Yüksek yerlerde olan sıvaların nemlerini alabilmek için taşınabilir olması
  • Çalışırken fazla ses ve gürültü çıkarmaması
  • Çalışma esnasında motorun ısınmaması sağlayacak bir mekanizmaya sahip olması

Bu başlıca özelliklere sahip olan kurutma cihazları ile sıva kurutma ya da sıva nemi kurutma çok kolaylaşmakta ve kısa sürede olumlu sonuçlar vermektedir.

Ankara sıva nemi alma firması olarak yukarıda özelliklerini belirttiğimiz cihazları kiralama ve satış işlemini bizim aracılığımız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Cihazlarımız son teknolojinin ürünleri olup, yukarıda mevcut olan özelliklere ek olarak ortamda bulunan fazla nemi kendi bünyesine, entegre edilmiş olan ünite sayesinde yoğunlaştırarak suya dönüştürmekte ve vakum yardımıyla bu suyu ortamdan çekerek nem dengesini sağlamaktadır.

Cihazlarımız sadece inşaat, yenileme veya tadilat çalışmalarında değil aynı zamanda tavan, yer döşemesi ve duvarlarınızda oluşan nemlenme sorunlarınızı da kısa sürede çözüme kavuşturmakta ve nemlenme derdinden kurtulmanızı sağlamaktadır.

İşyerlerinde, hastanelerde, evlerde, garajlarda kısacası hayatın devam ettiği tüm alanlarda hayatın devamlılığını aksatmadan çalışabilme özelliğine sahip olan kurutma cihazımız ile her türlü ortamda,

bulunan nemi uzaklaştırmakta ve nemin bir daha uğramaması için siz değerli müşterilerimize küçük tavsiyeler de bulunuyoruz.

Sıva nemi alma firması Ankara ve çevresinde faaliyet göstermekte olan şirketimiz aracılığı ile dönemsel çalışmalarda kullanmak için cihazlarımızı kiralayabileceğiniz gibi direk satın alma yöntemiyle de cihazımıza sahip olabilirsiniz.

Cihazımızı kiralasanız da satın alsanız da tarafımızca istediğiniz alana cihaz getirilecek, teknik personellerimiz tarafından cihazın nasıl çalışması gerektiği, çalışma esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar,

en yüksek verimi alabilmek için ipuçları verilecek ve tüm bunlar uygulamalı olarak tarafınıza gösterildikten sonra cihaz çalışır bir şekilde tarafınıza teslim edilecektir.

Ankara sıva nem alma firması olarak kiralama ve satışını yapmakta olan cihazlarımız iki tür enerji ile çalışmaktadır.

Bu enerji çeşitleri yakıt enerjisi ve elektrik enerjisidir. Her iki cihazımızın da performansı ve çalışma şekli aynı olup, sadece elektrik enerjisini kullanmanın mümkün olmadığı durumlarda yakıt enerjisi ile çalışan cihazımızın satışını ya da kiralamasını yapmaktayız.

Her iki enerji tipi ile çalışan cihazımızın da en önemli ortak özelliği son derece az enerji harcaması ve bu harcadığı enerjinin ise tamamına yakınını ısı enerjisi olarak ortamda bulunan nemi harcamak için kullanmakta olmasıdır.

Ankara sıva nemi alma firmaları arasında üstün teknoloji cihaz parkurumuz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız ile bir adım daha önde olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Sıvanızın nemini kurutmak, yaşam alanlarınızda oluşan nemin oluşturduğu kötü koku ve kötü görüntü ile nemlenmeden de kurtulmak isterseniz Ankara sıva nem alma firması olarak bizimle iletişime geçmeniz halinde nemlenmeden bir daha karşılaşmamak üzere kurtulacaksınız.

#ankarasıvanemalmafirması #ankarasıvanemialmafirması #sıvanemalmafirması

ANKARA SIVA NEM ALMA FİRMASI

Yazı Tarihi : 03 01 2020 Eklenmiştir
Yazı Hiti: " 7381 "  Defa Okunmuştur.

Bize Ulaşın