Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Alma Kurutma Yazıları
 • Ev tipi nem alma cihazı ve sanayi tipi nem alma cihazları ile bu işlem gerçekleştirilir. kurutma işlemi yapılmadığında oluşan nemli bölgeler küf ve rutubet oluşumuna sebep verecektir..
 • İleri teknoloji ve yerli üretim cihazlarıyla, uzman ekibiyle bu parke nem kurutma problemlerinizde sizlerin daima yanınızda olup, işini en iyi şekilde yaparak, sizin memnuniyetinizi kazanmaya devam.
 • Sıva kurutma işlemi yapılmadığı takdirde veya doğal yöntemlerle yapılmaya kalkıldığı takdirde, sizlere büyük maddi sorunlar yaratabilir ve müşterilerinizin iş bitimini uzun süre beklemelerine neden.
 • Firmamız, nem kurutma konularında profesyonel çalışma yöntemleri, işinde uzmanlaşmış çalışma ekibi ve son teknoloji özelliklere sahip teknik cihazlarıyla, sizlere ıslak zemin nem kurutma en başında.
 • Mekân büyüklüğünün ve genişliğinin sorun olmadığı firmamız için, her türlü alanda kısa bir sürede hizmetlerini gerçekleştirip, zamandan da tasarruf etmeyi ilke edinerek, çalışmalarını itinayla yapmak.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
İnşaat Nem Kurutma
Video Hazırlanıyor
İnşaat Nem Kurutma

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 19-01-2022 / Kategori : Nem Alma Kurutma / Konu : 5642 Defa Okundu. /  Konuya 3 Puan verildi

İnşaat Nem Kurutma

İnşaat Nem Kurutma

Yeni binalar da kaba ya da ince inşaatı yapılırken gerek hava koşulları gerekse çimento, beton ve benzeri uygulamaların kuruması için belirli bir zamanın geçmesi gerekiyor.

İnşaat nem kurutma için doğal kurutma işlemi uygulandığı takdirde binalar geç bitiriliyor ve sahiplerine geç teslim ediliyor.

İnşaat firmaların bu gibi durumlarda önlem alıp bir an önce inşaat nemi kurutma işlemini yaptırmaz ise hem zaman kaybedecek hem de mali açıdan para kaybına uğrayacak ve çok yönlü zarar etmiş olacaklar.

Böyle bir sorunla karşılaşmak istemeyen firmalar inşaat ortamında bulunan nem ile rutubetin yok edilmesi ve inşaatı zamanında bitirebilmek için inşaat nem kurutma cihazı kullanması gerekiyor.

Bilindiği gibi inşaat yapımı esnasında betonun içine gerek hava şartlarından dolayı gerekse başka sebeplerden dolayı su, nem ya da rutubet sızabiliyor.

Bu durum fark edilmediği takdirde ilerisi için küf oluşumlarına sebebiyet verebilecek, binanın ömrünü kısaltacak ya da insan sağlığını tehdit edecek boyutlara ulaşabiliyor.

Bina tamamlandıktan ve insanlar oturmaya başladıktan sonra yapılan kurutma işleminde hem geç kalınmış oluyor hem de ekstra maliyetler oluşuyor.

İnşaat nem kurutucu bu noktada devreye giriyor. İnşaatların kısa süre içinde bitirilerek sahiplerine teslim edilmesi için inşaat neminin doğal olmayan yollarla kurutulması gerekiyor.

Ayrıca inşaat süresi içerisinde yağan kar ve yağmurlar da veya su tesisatında yaşanabilecek sorunlar da su ve sel baskınlarına neden olabildiği için betona su sızması ve nem işlemesi ihtimali çok yüksek bulunuyor.

Bu sorunun önüne geçilmediği takdirde ne kadar boya yapılırsa yapılsın oda ne kadar havalandırılırsa havalandırılsın nem sorunu çözülmüyor.

Nem sorunu kalıcı olarak çözülmediği sürece de küf ve rutubet problemi ve bu problemden kaynaklanan koku devam ediyor.

Nem kurutma cihazları ile bu sorun yaklaşık 2 hafta gibi bir sürede gideriliyor.

İnşaat yapılırken şap, sıva, parke, epoksi ve benzeri uygulamaların yapılabilmesi için inşaat alanındaki nem oranı yüzde 90’ın altında olması gerekiyor.

Eğer şap döküldükten sonra ortam nemi ideal nem oranına indirilmez ise parkelerde başta şişme olmak üzere çok sayıda sorun yaşanabiliyor.

Kurutmanın doğal yollarla yapılması da zaman alacağı için inşaat kurutma, nem alma ve nem kurutma cihazları ile yapılması yani doğal olmayan yollardan gerçekleştirilmesi gerekiyor.

İnşaat nem kurutma yapmanın faydaları arasında ısıtma maliyetlerinde tasarruf, boyama ve yer kaplama işlemlerinin erkenden bitirilmesi, inşaat süresinin kısalması, önceden gerçekleştirilen inşaat kurutma işleminden dolayı bina kurutma işleminde düşük maliyet gibi faydalar bulunuyor.

İnşaat nem kurutma konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız eğitimli ve konusunda uzman ekibimizle size bir telefon kadar yakınız.

#inşaatnemkurutma #inşaatkurutma #inşaatnemikurutma

( Toplam Oy : 71 ) ( Oyveren : 24 ) ( ortalama : 75 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • İnşaat nem kurutma için doğal kurutma işlemi uygulandığı takdirde binalar geç bitiriliyor ve sahiplerine geç teslim edilmesi inşaat kurutma cihazı ile önlenir.">
 • nemtek Nem Kurutma