Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Alma Kurutma Yazıları
 • Banyo kısmını ele alırsak malum en çok su kullanımı ve bunun sonrasında oluşan buhar ile aynı şekilde özellikle tavan kısmında oluşan ıslaklık ile nemlenme gerçekleşir tabi buda zamanla rutubete yol.
 • Pek çok değişik sektörde güvenli bir metot ve yöntem haline gelerek kalitesini ispat etmiş olan ısıtıcı ile epoksi nem alma kurutma, epoksi adına da oldukça önemli bir çözüm oluşturmaya devam ediyor..
 • Doğal yollardan kurumasını beklemek yerine, ısıtıcı ile yapı nem alma kurutma, hem işlemleri hızlandırıyor hem de temeli daha sağlam hale getirip binaları uzun yıllar dayanıklı bir noktaya taşıyor..
 • Öyle ki inşaat projelerinin hızlanması etkili şekilde tamamlanması için, şap ve betonarme ile alakalı bütün oluşumların, profesyonel bacalı ve bacasız bir sistemle kurutulması çok büyük önem taşıyor..
 • Yakıt olarak seçilmiş mazot, bu cihazların her yerde kullanılmasına olanak tanımakta. Mazot, uygun fiyatlı olduğu gibi, cihazları daha güçlü bir sistem olarak da insanlara müthiş hizmetler sunmaya.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • Aynı zamanda da üretim alanları için de büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Bu sebepten fabrika ve endüstriyel tip nem kurutma cihazları için nem kurutucu cihazı satışı hizmetimizden faydalana.
 • Yüksek kaliteli nem alma cihazları satışı yapan Ankara nem alma şirketi olarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz devam etmektedir. Hemen herkes küçük çaplı da olsa bir nem sorunu yaşamıştır..
 • Buradaki temel amaç kuru ve sağlıklı bir ortam oluşturmaktır. Geniş ve büyük kapalı mekânlarda bu imkânı yaratmak için çok büyük ve gelişmiş nem alma cihazı teknolojisi ne ihtiyaç duyulmaktadır..
 • Her zaman ve her süreçte yeteneklerini en iyi şekilde sergilemiş olan uzmanların desteği, burada şantiye çalışmalara önayak olmuş ve insanlar için adeta bir kılavuzluk mekanizması ortaya koymuştur..
 • Ankara ısımak ısıtıcı bayisi olan firmamız sizlere Nemtek ve ısımak markasının son üretmiş olduğu ürünleri de sunarken, aynı zamanda sizlerin de talep ve önerileri ile yeni hizmetlerini belirlemekted.
Duvar Nemi Nasıl Önlenir
Duvar Nemi Nasıl Önlenir

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 17-05-2021 / Kategori : Nem Alma Kurutma / Konu : 2643 Defa Okundu. /  Konuya 3,4 Puan verildi

Duvar Nemi Nasıl Önlenir

Duvar nemi nasıl önlenir sorusu nemden ve rutubetten zarar gören herkes tarafından sıklıkla sorulmaktadır.

Nem’i meydana getiren pek çok faktör bulunmaktadır. Yaşam alanlarındaki dikkatsizlikler ve tedbirsizlikler nemin oluşmasına hemen kapı aralamaktadır.

Duvarlar nem oluşumuna en çok müsait olan alanlardır. Bu durum özellikle evlerde daha çok kendini göstermektedir.

Evlerinizde, iş yerlerinizde, hastanelerde, okullarda ve hatta şantiye, inşaat, depo, ambar gibi alanlarda her ne kadar kendinizce önlem alsanız da nem ve rutubet oluşumuna engel olamazsınız.

Nemi meydana getiren en etkili faktörlerden biri de buhar ve terlemedir.

Özellikle evde çamaşır kurutulması, banyoda duş aldıktan sonra ve mutfakta yemek yaptıktan sonra buharın içeride hapsolması duvarların nemlenmesine ve buna bağı olarak zamanla rutubet oluşumuna yol açar.

Evlerde mutfak ve banyoda meydana gelen buhardan kaynaklanan nemin önüne geçmek ancak pencereleri devamlı açık bırakmakla mümkündür.

Ne yazık ki bu da geçici bir yöntemdir. Nem oluşumundan sonra pencerelerin açık kalması nemi yok etmeyeceği gibi rutubet oluşumunun da önüne geçemeyecektir.

Her ne kadar geçici bir çözüm olsa da yaşam alanlarınızda tüm gün pencerelerinizi açık bırakmalısınız.

Hava alan ortamlarda temiz hava boy göstereceğinden, küf ve mantar gibi kötü durumlarla karşılaşmazsınız.

Duvar nemi önleme yöntemlerinden en etkilisi nem kurutma cihazlarıdır. Nem kurutma cihazları üstün performanslı ve hızlı cihazlardır.

Saatlerce içerisinde yaşam alanlarınızdaki tüm nemi içine hapsetmektedir.

Duvar neminin meydana gelmesinde diğer bir etken ıslak bezlerle ve su ile temizleme yöntemidir. Suyun duvarda hapsolması nemi meydana getirir.

Ardından gelen rutubet oluşumu duvarda küf oluşumunu hızlandırır.

Bu nedenle duvarlarınızda ıslaklık sezdiğiniz anda nemin meydana geleceğini bilmeli ve nem kurutma cihazlarından yararlanmalısınız.

Nem kurutma cihazları belirli büyüklüğüne ve ebata sahiptir. Duvarınızın genişliğine ve yapısına göre tercihler yapabilirsiniz.

Duvar nem alma firmamız, duvarlarınızdaki nemi daha önceden önlemek ve meydana gelen nemi ortadan kaldırmak için sizlere hizmet vermektedir.

Nem alma cihazları duvarı kurutmakla kalmaz, aynı zamanda nemi içine hapseder.

Nem alma cihazlarının dış bölmesinde yer alan depo, duvarlarınızda hapsolan nemin göstergesidir.

Depoyu doldukça boşaltmanız, nem alam cihazının ısınmasına ve motorun hasar görmesine engel olur.

Duvar nemi alma işleminde kullanacağınız bu cihazlar portatif özelliğe sahiptir. Duvarın kenarına, evinizin herhangi bir köşesine yerleştirerek tüm gün açık bırakabilirsiniz.

Duvar nem kurutma hizmetinde öncü olan firmamızdan yardım almak için bizimle iletişim kurmanız sizlere fayda sağlayacaktır.

Bizden temin edeceğiniz nem alma cihazı sayesinde artık yaşam alanınızdaki pis havayı yok edecek ve temiz havayı anında elde edebileceksiniz.

Duvar nemi nasıl önlenir diye soruyorsunuz doğru adrestesiniz. Hızlı sahip olacağınız bu cihazların gücüne siz bile inanamayacaksınız.

#duvarneminasılönlenir #duvarnemiönleme #duvarkurutma #duvarnemikurutma

Duvar Nemi Nasıl Önlenir

( Toplam Oy : 37 ) ( Oyveren : 11 ) ( ortalama : 85 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Duvar nemi nasıl önlenir duvarda oluşan nem önceden tedbir alınmadığında küf sonrası rutubet pis bir koku ile hem sizi hem sağlığınızı tehdit etmeden önlem alın">
 • nemtek Nem Kurutma