Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Alma Kurutma Yazıları
 • Banyo kısmını ele alırsak malum en çok su kullanımı ve bunun sonrasında oluşan buhar ile aynı şekilde özellikle tavan kısmında oluşan ıslaklık ile nemlenme gerçekleşir tabi buda zamanla rutubete yol.
 • Pek çok değişik sektörde güvenli bir metot ve yöntem haline gelerek kalitesini ispat etmiş olan ısıtıcı ile epoksi nem alma kurutma, epoksi adına da oldukça önemli bir çözüm oluşturmaya devam ediyor..
 • Doğal yollardan kurumasını beklemek yerine, ısıtıcı ile yapı nem alma kurutma, hem işlemleri hızlandırıyor hem de temeli daha sağlam hale getirip binaları uzun yıllar dayanıklı bir noktaya taşıyor..
 • Öyle ki inşaat projelerinin hızlanması etkili şekilde tamamlanması için, şap ve betonarme ile alakalı bütün oluşumların, profesyonel bacalı ve bacasız bir sistemle kurutulması çok büyük önem taşıyor..
 • Yakıt olarak seçilmiş mazot, bu cihazların her yerde kullanılmasına olanak tanımakta. Mazot, uygun fiyatlı olduğu gibi, cihazları daha güçlü bir sistem olarak da insanlara müthiş hizmetler sunmaya.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • Aynı zamanda da üretim alanları için de büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Bu sebepten fabrika ve endüstriyel tip nem kurutma cihazları için nem kurutucu cihazı satışı hizmetimizden faydalana.
 • Yüksek kaliteli nem alma cihazları satışı yapan Ankara nem alma şirketi olarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz devam etmektedir. Hemen herkes küçük çaplı da olsa bir nem sorunu yaşamıştır..
 • Buradaki temel amaç kuru ve sağlıklı bir ortam oluşturmaktır. Geniş ve büyük kapalı mekânlarda bu imkânı yaratmak için çok büyük ve gelişmiş nem alma cihazı teknolojisi ne ihtiyaç duyulmaktadır..
 • Her zaman ve her süreçte yeteneklerini en iyi şekilde sergilemiş olan uzmanların desteği, burada şantiye çalışmalara önayak olmuş ve insanlar için adeta bir kılavuzluk mekanizması ortaya koymuştur..
 • Ankara ısımak ısıtıcı bayisi olan firmamız sizlere Nemtek ve ısımak markasının son üretmiş olduğu ürünleri de sunarken, aynı zamanda sizlerin de talep ve önerileri ile yeni hizmetlerini belirlemekted.
Parke Nasıl Kurutulur
Parke Nasıl Kurutulur

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 03-05-2021 / Kategori : Nem Alma Kurutma / Konu : 2621 Defa Okundu. /  Konuya 3,2 Puan verildi

Parke Nasıl Kurutulur

Parke nasıl kurutulur sorusu, parkesi nemden dolayı şişen ya da yeni parkeler döşeyen kişiler tarafından sıklıkla sorulan bir sorudur.

Parke kurutma işlemi diğer tüm kurutma işlemleri gibi önemli bir işlemdir.

Islak zeminlerde kurutma işlemi yapılmadan önce diğer işlemlere geçilmesi oldukça sakıncalıdır.

Islak zeminler üzerine döşenen parkeler zaman içerisinde meydana gelen nemden ötürü deformasyona uğramaktadır.

Nem, büyük sağlık problemlerine kapı araladığı gibi, olduğu her ortamda zararlara neden olmaktadır.

Gelişen teknolojiyle birlikte parke kurutma işlemlerinde de hızlı ve pratik bir şekilde sonuç alınmaktadır.

Parke döşeme işlemi iç taraflarda yapılan bir işlemdir. Bu nedenle eski zamanlarda olduğu gibi kurutma işleminin Güneş ile yapılması imkânsızdır.

Parke kurutma cihazı bu durumda devreye girerek parkelerin hızlı ve etkili bir şekilde kurumasına yardımcı olur.

Parke kurutma cihazları parkelerin daha uzun ömürlü olması için kurutma işlemini yapmada görevlidir.

Parke kurutma işleminin yapılacağı cihaz mutlaka kontrol edilmelidir. Uzman kişiler tarafından kullanılmalıdır.

Parke nasıl kurutulmalı diye merak ediyorsanız öncelikle birkaç aşamaya dikkat etmelisiniz.

Parke kurutma işlemi sırasında kullanılan kurutma cihazlarının parkelerin üzerine doğru bir şekilde yerleştirilmesi oldukça önemlidir.

Cihazın parkenin üzerinde yerleştiği nokta, bölgenin hızlı bir şekilde kurumasını sağlayacaktır.

Parkenin hızlı bir şekilde kurumasını sağlamak için cihazın ısı derecesini olması gerekenden daha yükseğe ayarlamamalısınız.

Parke kurutma cihazı kullanılırken parkelerin üzerine uygulanması gereken ısı miktarı 27 ve 30 derece arasında olmalıdır. Üst dereceler parkeye zarar vermektedir.

Bir ortamın bağıl nemine bakılarak döşenmesi gereken parkeler, nem alma işlemi sırasında üzerinde rahatlıkla işlem yapabilen cihazlara ihtiyaç duyarlar.

Parkelerin yapımı sırasında ortamın bağıl nem oranı mutlaka %60 ya da %50 olmalıdır.

Parke kurutma cihazlarının alt kısmında tekerlekler bulunmaktadır. Bu tekerlekler parkelerin üzerinde hızlı hareket ederler.

Parke kurutma cihazları hiç durmadan saatlerce çalışabilir. Bu nedenle bir haftada yapacağınız parke kurutmasını sadece bir günde yapabilirsiniz.

En büyük alanlarda bile parke kurutma cihazı motorunun ısınma durumuyla karşı karşıya kalmayacaksınız.

Parke öncesi nem kurutma işlemi parkelerin sağlıklı ve dayanıklı olması için gereklidir.

Parke sonrası nem kurutma işleminin iyi bir şekilde sonuç vermesi için bu işlem gereklidir.

Parke kurutma cihazının temizliği kolaydır. Eğer mazotlu kurutma cihazı tercih ettiyseniz mazotu dış taraftan rahatlıkla doldurabilirsiniz.

Parkeleri satın aldığınız yerlerde kuruluğuna aldanmanız olasıdır. Çünkü parkeler ilk aşamada kuru gibi gözükürler.

Aslında oldukça nemlidir. Bu yüzden kurutma işlemine gerek duyar.

Kuruyan parkeler daha sonra herhangi bir problem çıkarmaz. Bu açıdan görüntü bakımından da size avantaj sağlayacaktır.

Parke kurutma cihazı satın alınabileceği gibi, kiralanabilir. Parke nasıl kurutulur diyorsanız Türkiye’nin dört bir yanında parke cihazı satan firmalardan parke kurutma cihazı temin edebilirsiniz.

Binalardaki parkelerin sağlığı için parke kurutma cihazının bir ihtiyaç olduğunu unutmamalısınız.

Ankara Parke Kurutma Firması

#parkenasılkurutulur #parkekurutma #ıslakparkekurutma #parkenemkurutma #ankaraparkekurutmafirması

Parke Nasıl Kurutulur

( Toplam Oy : 35 ) ( Oyveren : 11 ) ( ortalama : 80 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Parke nasıl kurutulur parkeler yaşam alanlarımızın bir parçası olmakla beraber bazı sorunlarda yani nem, ıslaklık gibi durumlarda mutlaka parke nemi kurutulmalı">
 • nemtek Nem Kurutma