Nem Kurutma Blog Kategorileri
Kiralık Nem Kurutma Cihazları
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 1500
  Bulunduğunuz ortamın nem oranı yüksek ise bu sizin sağlığınız için bir tehdit oluşturabilir. Fabrika, depo gibi büyük işletmelerin daha geniş mekânlarında da daha büyük v.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 800
  Son yıllarda ortaya koyduğu mükemmel performans ile pek çok insanın bu konuda daha kazançlı bir noktaya geldiğini görüyoruz. Son derece gelişmiş teknolojileri kiralık ola.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 650
  Son derece seri ve kaliteli bir çalışma anlayışına sahip cihazların, koskoca mekânları kolayca daha kuru hale getirdiğini görüyoruz. TTK 650 nem kurutma cihazı ve kullanı.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 400
  Bulunduğunuz ortama değer veriyorsanız veya ortamda bulunan insanların sağlığına önem gösteriyorsanız, öncelikli olarak rutubet ve nemin temelli olarak ortadan kaldırılma.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 355
  Nem kurutma cihazı TTK 355 ve performansı giderek artan yeni teknolojiler sayesinde, mekânların sağlığını en üst düzeye çıkarmak, ürün hizmet ve sağlık kalitesini yine en.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 350
  Bu teknolojinin günümüzdeki karşılığı olan nem kurutma cihazı TTK 350, kapalı mekânların tamamında etkili ve gelişime açık bir sistemin en özel cihaz olarak dikkat çekiyo.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 200
  Bu ürünü ortaya koymak için gayret gösteren firma ve kaliteli çalışmaları sayesinde, tasarruflu dinamik ve olumlu sonuçları ile beraber sizi etkileyecek bir sisteme sahip.
 • Nem Kurutma Cihazı TTK 100
  Görsel açıdan kaliteli bir cihaz olduğunu her şekilde ispat eden TTK 100 nem kurutma cihazı, gerçekten üst düzey bir teknolojinin yıllardan beri hizmete yansıyan en oluml.
Nem Alma Kurutma Yazıları
 • Ev tipi nem alma cihazı ve sanayi tipi nem alma cihazları ile bu işlem gerçekleştirilir. kurutma işlemi yapılmadığında oluşan nemli bölgeler küf ve rutubet oluşumuna sebep verecektir..
 • İleri teknoloji ve yerli üretim cihazlarıyla, uzman ekibiyle bu parke nem kurutma problemlerinizde sizlerin daima yanınızda olup, işini en iyi şekilde yaparak, sizin memnuniyetinizi kazanmaya devam.
 • Sıva kurutma işlemi yapılmadığı takdirde veya doğal yöntemlerle yapılmaya kalkıldığı takdirde, sizlere büyük maddi sorunlar yaratabilir ve müşterilerinizin iş bitimini uzun süre beklemelerine neden.
 • Firmamız, nem kurutma konularında profesyonel çalışma yöntemleri, işinde uzmanlaşmış çalışma ekibi ve son teknoloji özelliklere sahip teknik cihazlarıyla, sizlere ıslak zemin nem kurutma en başında.
 • Mekân büyüklüğünün ve genişliğinin sorun olmadığı firmamız için, her türlü alanda kısa bir sürede hizmetlerini gerçekleştirip, zamandan da tasarruf etmeyi ilke edinerek, çalışmalarını itinayla yapmak.
Nem Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • İlk önce kendisini ıslaklık olarak gösteren nemlenme sonrasında kendisini koku ile belli etmekte ve ilerleyen zamanlarda görsel anlamda kötü bir görüntü ile duvarın çürüme safhasına gelmesine sebep ol.
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Nem alma kurutma firması olarak sizlerin yaşadığı alanlarda sağlık açısından tehlike yaratan nem, küf ve rutubet gibi sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz..
 • İstanbul şap kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz cihaz adresinize kadar teslim edilmekte ve teslim sırasında cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda her türlü bilgi..
Parke Nasıl Kurutulur
Video Hazırlanıyor
Parke Nasıl Kurutulur

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 03-05-2021 / Kategori : Nem Alma Kurutma / Konu : 5449 Defa Okundu. /  Konuya 3,3 Puan verildi

Parke Nasıl Kurutulur

Parke nasıl kurutulur sorusu, parkesi nemden dolayı şişen ya da yeni parkeler döşeyen kişiler tarafından sıklıkla sorulan bir sorudur.

Parke kurutma işlemi diğer tüm kurutma işlemleri gibi önemli bir işlemdir.

Islak zeminlerde kurutma işlemi yapılmadan önce diğer işlemlere geçilmesi oldukça sakıncalıdır.

Islak zeminler üzerine döşenen parkeler zaman içerisinde meydana gelen nemden ötürü deformasyona uğramaktadır.

Nem, büyük sağlık problemlerine kapı araladığı gibi, olduğu her ortamda zararlara neden olmaktadır.

Gelişen teknolojiyle birlikte parke kurutma işlemlerinde de hızlı ve pratik bir şekilde sonuç alınmaktadır.

Parke döşeme işlemi iç taraflarda yapılan bir işlemdir. Bu nedenle eski zamanlarda olduğu gibi kurutma işleminin Güneş ile yapılması imkânsızdır.

Parke kurutma cihazı bu durumda devreye girerek parkelerin hızlı ve etkili bir şekilde kurumasına yardımcı olur.

Parke kurutma cihazları parkelerin daha uzun ömürlü olması için kurutma işlemini yapmada görevlidir.

Parke kurutma işleminin yapılacağı cihaz mutlaka kontrol edilmelidir. Uzman kişiler tarafından kullanılmalıdır.

Parke nasıl kurutulmalı diye merak ediyorsanız öncelikle birkaç aşamaya dikkat etmelisiniz.

Parke kurutma işlemi sırasında kullanılan kurutma cihazlarının parkelerin üzerine doğru bir şekilde yerleştirilmesi oldukça önemlidir.

Cihazın parkenin üzerinde yerleştiği nokta, bölgenin hızlı bir şekilde kurumasını sağlayacaktır.

Parkenin hızlı bir şekilde kurumasını sağlamak için cihazın ısı derecesini olması gerekenden daha yükseğe ayarlamamalısınız.

Parke kurutma cihazı kullanılırken parkelerin üzerine uygulanması gereken ısı miktarı 27 ve 30 derece arasında olmalıdır. Üst dereceler parkeye zarar vermektedir.

Bir ortamın bağıl nemine bakılarak döşenmesi gereken parkeler, nem alma işlemi sırasında üzerinde rahatlıkla işlem yapabilen cihazlara ihtiyaç duyarlar.

Parkelerin yapımı sırasında ortamın bağıl nem oranı mutlaka %60 ya da %50 olmalıdır.

Parke kurutma cihazlarının alt kısmında tekerlekler bulunmaktadır. Bu tekerlekler parkelerin üzerinde hızlı hareket ederler.

Parke kurutma cihazları hiç durmadan saatlerce çalışabilir. Bu nedenle bir haftada yapacağınız parke kurutmasını sadece bir günde yapabilirsiniz.

En büyük alanlarda bile parke kurutma cihazı motorunun ısınma durumuyla karşı karşıya kalmayacaksınız.

Parke öncesi nem kurutma işlemi parkelerin sağlıklı ve dayanıklı olması için gereklidir.

Parke sonrası nem kurutma işleminin iyi bir şekilde sonuç vermesi için bu işlem gereklidir.

Parke kurutma cihazının temizliği kolaydır. Eğer mazotlu kurutma cihazı tercih ettiyseniz mazotu dış taraftan rahatlıkla doldurabilirsiniz.

Parkeleri satın aldığınız yerlerde kuruluğuna aldanmanız olasıdır. Çünkü parkeler ilk aşamada kuru gibi gözükürler.

Aslında oldukça nemlidir. Bu yüzden kurutma işlemine gerek duyar.

Kuruyan parkeler daha sonra herhangi bir problem çıkarmaz. Bu açıdan görüntü bakımından da size avantaj sağlayacaktır.

Parke kurutma cihazı satın alınabileceği gibi, kiralanabilir. Parke nasıl kurutulur diyorsanız Türkiye’nin dört bir yanında parke cihazı satan firmalardan parke kurutma cihazı temin edebilirsiniz.

Binalardaki parkelerin sağlığı için parke kurutma cihazının bir ihtiyaç olduğunu unutmamalısınız.

Ankara Parke Kurutma Firması

#parkenasılkurutulur #parkekurutma #ıslakparkekurutma #parkenemkurutma #ankaraparkekurutmafirması

Parke Nasıl Kurutulur


Sonraki Sayfa :

Nem Alma »
( Toplam Oy : 90 ) ( Oyveren : 27 ) ( ortalama : 82.5 )
 • Sosyal Ağlarda Paylaşın :
 • Parke nasıl kurutulur parkeler yaşam alanlarımızın bir parçası olmakla beraber bazı sorunlarda yani nem, ıslaklık gibi durumlarda mutlaka parke nemi kurutulmalı">
 • nemtek Nem Kurutma